Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 89

Wątek: Sprężyny JAMEX do e38

  1. #11
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    Ja mam z przodu SUPLEXY i auto jest twardsze ,gdybym jeszcze raz zakładał to tylko oryginał :)

  2. #12
    Vip Vip Awatar FuBu
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,394
    BMW
    E38 728i Sport Indywidual
    Skąd
    Jaworzno [PL] / Peterborough [UK]
    Blog
    3
    a ja mam H&R i tez jestem z nich mega zadowolony :) co prawda na polske troche za twarde , ale całe szczescie dużo tutaj nie jeżdżę :)

  3. #13
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez krzywy191
    ja dzisiaj dla kumpla "podciołem" sprezyny, mowil ze niema nic do stracenia, i wyszlo ladnie, komfort identyczny a auto stoi nizej, nawet tylnich amorkow nietrzeba demontowac, zaraz pewnie zostane wysmiany ale naprawde wyszlo ladnie i dobrze, a koszt 0.7 tequila dlamnie :D + pare cytryn


    To po tym tekście nie wsiadłbym do takiego auta ......

    Śmiać się nie będę ,ale bezpieczeństwo w tym druciarstwie (bo takim to trzeba nazwać) jest takie samo jak zakup używanych klocków ....... :shock: :shock: :shock: :shock:

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    130
    Druciarstwo uprawiają laski przy drodze i niektórzy elektromechanicy :) co do przycięcia zgadzam się z Krzywym, co może zmienić w bezpieczeństwie skrócenie sprężyn? Stal to stal tyle że trochę krótsza. Nie ujmuje to ich pierwotnym walorom wytrzymałościowym, poza tym żę trochę bardziej kółka wchodzą w nadkola i ciekawe co będzie jak wejdzie do auta pięciu koni, czy wtedy nie będzie obcierać. Sprężyny nie są aż tak drogie by je skracać, więc wg. mnie warto zmienić na "firmowe" obniżające i nawet za grosze oddać stare lub zostawić w zapasie. Logiczne jest że sprężyna do danego modelu ma daną twardość i wysokość, więc im krótsza tym twardsza być powinna.


    Pozdrawiam
    "Old School Style"

  5. #15
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    Cytat Zamieszczone przez Anatol
    Cytat Zamieszczone przez krzywy191
    ja dzisiaj dla kumpla "podciołem" sprezyny, mowil ze niema nic do stracenia, i wyszlo ladnie, komfort identyczny a auto stoi nizej, nawet tylnich amorkow nietrzeba demontowac, zaraz pewnie zostane wysmiany ale naprawde wyszlo ladnie i dobrze, a koszt 0.7 tequila dlamnie :D + pare cytryn


    To po tym tekście nie wsiadłbym do takiego auta ......

    Śmiać się nie będę ,ale bezpieczeństwo w tym druciarstwie (bo takim to trzeba nazwać) jest takie samo jak zakup używanych klocków ....... :shock: :shock: :shock: :shock:
    a ja ci powiem Anatol tak, co moze i co zle sie stalo, juz piszesz ze boisz sie wsiadac to powiedz czym grozi taka jazda??? co moze sie stac??? ze auto gorzej sie prowadzi?? dajcie luz, popatrzcie co mozna kupic na allegro, jeden komplet sprezyn do kazdej wersji silnikowej, a w ori praktycznie kazdy inny silnik posiadac inna sprezyne, nawet w katalogi IC znajdziemy 3 czy 4 model sprezyn w zaleznosci od modelu i pojemosci silnika, a tu prosze, niewazne czy 2.8 czy 5.4 idzie zakladamy jedną sprezyne i kazdy jest zadowolony, jak sprezynka ori kosztuje 500zl a ty wsiadasz do auta co ma wsadzone po 150zl za sztuke to sie nieboisz??? regeneracja wachaczy, rozbieranie sworzni i na nowo skladanie to jest wieksza ingerencja w budowe auta niz obciecie 6cm drutu, w calym szacniem Anatol ale jak boisz sie to powiedz dlaczego :D

  6. #16
    Cytat Zamieszczone przez SEBEK
    Moge powiedziec z wlasnego doswiadczenia ze w tym segmencie i w tym zakresie obnizenia (40/30 lub tylko 40/00) - czyli obnizenie na seryjnych amortyzatorach produkty firmy AP Sportfahrwerke sa jednym z najlepszych.

    Nie jest to tylko moje zdanie - wiekszosci uzytkownikow niemieckiego 7er a takze naszego 7er decydujacych sie na obnizenie wybralo wlasnie te produkty - i sa przez lata zadowoleni.
    Potwierdzam. Założyłem 40/00 i jest miodzio :) Troche kilosów już na nich zrobiłem i jest spoko. Wiadomo że jeśli chodzi o Jamexa to przyciąga tu głównie cena :/ Ale już chyba każdy powienien wiedzieć że cena to nie wszystko ;)
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  7. #17
    Cytat Zamieszczone przez Damias
    Cytat Zamieszczone przez SEBEK
    Moge powiedziec z wlasnego doswiadczenia ze w tym segmencie i w tym zakresie obnizenia (40/30 lub tylko 40/00) - czyli obnizenie na seryjnych amortyzatorach produkty firmy AP Sportfahrwerke sa jednym z najlepszych.

    Nie jest to tylko moje zdanie - wiekszosci uzytkownikow niemieckiego 7er a takze naszego 7er decydujacych sie na obnizenie wybralo wlasnie te produkty - i sa przez lata zadowoleni.
    Potwierdzam. Założyłem 40/00 i jest miodzio :) Troche kilosów już na nich zrobiłem i jest spoko. Wiadomo że jeśli chodzi o Jamexa to przyciąga tu głównie cena :/ Ale już chyba każdy powienien wiedzieć że cena to nie wszystko ;)

    Chwalić chwalić też jestem zadowolniony
    Cеребряный бумер

    20'' inch ALPINA Wheels

    Moje Przywitaj sie ;D http://7er.pl/showthread.php/2460-e3...ighlight=Witam

  8. #18
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    Cytat Zamieszczone przez Damias
    Cytat Zamieszczone przez krzywy191
    ja dzisiaj dla kumpla "podciołem" sprezyny, mowil ze niema nic do stracenia, i wyszlo ladnie, komfort identyczny a auto stoi nizej, nawet tylnich amorkow nietrzeba demontowac, zaraz pewnie zostane wysmiany ale naprawde wyszlo ladnie i dobrze, a koszt 0.7 tequila dlamnie :D + pare cytryn
    Może tylne to jeszcze można podciąć bo są na całej długości takie same ale chyba nie przednie które mają mniejszą średnice na końcach a większą w środku :/ Chyba że to auto miało wszystkie sprężyny jednakowe :D Bo wogóle o jakim autku mowa? ;D

  9. #19
    Vip Vip Awatar MiBhell
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,156
    BMW
    ex. E32 735iA
    Skąd
    www.ASO-BMW.pl
    Mialem jamexa w E32 na E34 tez testowane, nic do sprezyn nie mam polecic smialo moge.

  10. #20
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    No ty to zawsze potrafisz się wychylić ... Zlituj się i jak chcesz to E36 możesz ciąć na potęgę - nawet klientów mogę ci nagonić ale E38 to troszkę za ciężkie i za szybkie auto na tego typu zabawy ....

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •