Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Ogladalem E38 730i

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    112
    BMW
    E38 4.0 M60, E32 3.0 M60
    Skąd
    Wrocław

    Ogladalem E38 730i

    http://allegro.pl/item664536195_bmw_e38.html

    ogolnie ze zdjec bardzo mi sie podobalo - Cosmosschwartz (sorki jak popelnilem blad, bo nie znam niemieckiego :) )

    postanowilem pojechac z Ojcem poogladac sobie nia - moj Ojczulek niestety nie zna BMW wiec On musial wysluchiwac kitów wlasciciela a ja badalem auto - co wyszlo:

    z zewnatrz:

    maska zle spasowana z blotnikami, prawy bok byl tluczony, szpachla na blotniku tylnym blotnik konczac na slupku tylnej szyby - inny lakier w dodatku zle spolerowany, na masce przy grillu korozja, prawe drzwi pasazera w rogu skorodowane, uszczelki przy drzwiach (listewkach chromowych) poparciale

    wewnatrz:

    popekane plastiki fotela kierowcy przy przyciskach, pekniete drewno przy popielniczce, odstające boczki w drzwiach prawych przednich i tylnych (gosciu mi wciskal ze to od slonca :hah: ), brak hamulca noznego - lata sobie pedał jak chce i nawet nic go nie blokuje w obie strony

    mechanika:

    nie mialem okazji sie nia przejechac, bo wlasciciel jak twierdzil "byl po piwie i nie chcial" ;D
    ;D ;D ;D
    telepie silnikiem jakby mial wyskoczyc zaraz (wlasciciel mojemu biednemu Ojczulkowi wciskal ze to mit z jajkiem i V8 :x ) spod maski - oczywiscie wlascicielowi nie przeszkadza telepanie cala kabiną jak w syrence 105, auto dziwnie wolno schodzilo z obrotów - nie wnikalem juz co - moze odma .... kij wie

    Ojczulek umowil sie z nim na sprawdzenie u mecha - ja milczalem i nie zniechecalem wlasciciela, bo chcialem sie posmiac jeszcze troche jakbysmy podniesli ja - pewnie tez niezla Korea tam musiala byc ...

    auto na zimowkach jezdzi - buheheh gosciu oszczedza na czym moze

    co najlepsze jak rozmawialo sie o technicznych aspektach auta, to gosc nagle cos o swiatlach zaczal gadac i "popatrzcie - z tylu ledowe, a z przodu RINGI" - przemilczalem to :x

    co jeszcze ... aa !! gosciu mowil ze jezdzi nia od 3 lat i wymienil w zawiasie tylko lacznik stabilizatora - czyli mysle ze jeszcze dojdzie do tego wymiana zawiasu zaniedlugo ..

    PADŁO - ODRADZAM !! OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM


    PS.
    mam nadzieje ze nie kupil tego "cuda" zaden uzytkownik 7er.pl (widze ze aukcja zakonczona przed czasem - czyli sprzedana), a nawet jeśli to.... gleboko mu wspolczuje miny



  2. #2
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    62
    BMW
    740
    Skąd
    Warszawa/Stara Miłosna
    szczerze na ten rok i "wyposarzenie" wogóle nie zwracał bym uwagi za te pieniążki które chciał za nią właściciel :shock:

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    613
    BMW
    730 D E38
    Skąd
    Dąbrowa Górnicza
    Dobrze, że ją opisałeś bo na zdjęciach wygląda ładnie :P
    Only E38

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    112
    BMW
    E38 4.0 M60, E32 3.0 M60
    Skąd
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez Michal_8677
    szczerze na ten rok i "wyposarzenie" wogóle nie zwracał bym uwagi za te pieniążki które chciał za nią właściciel :shock:
    ja szedlem takim tokiem, ze za takie pieniazki z tak ubogim wyposazeniem dostane zadbana, niebitą, i wycackaną sztuke - a tu porazka na calej linii

    czekalem na moment az powie mi gosciu ze "full opcja" :hah:

    ale nie powiedzial ...

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    62
    BMW
    740
    Skąd
    Warszawa/Stara Miłosna
    czasami w ciężkich chwilach jak chce poprawić sobie humor przeglądam te bzdury które właśnie wypisuje duża część sprzedających z regóły właśnie przy E38 :hah: żal takich ale śmiech sam nasuwa się na usta ;)

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    112
    BMW
    E38 4.0 M60, E32 3.0 M60
    Skąd
    Wrocław
    jutro jade ogladac kolejną "sztunię" - tym razem 740 na frenczach - ciekawe co to bedzie :D

  7. #7
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    jak sie okazuje - kolejny egzemplarz w stanie agonalnym.

    Ale co do zawyżonej ceny - to się nie dziwię, bo warto podbić na aukcji, sam to zrobiłem sprzedając moje poprzednie auto.
    Jak domniemany klient dzwoni to mu mówi sie ile na prawde chce za auto, a tu szalona cena odstrasza popapranych handlarzy co mysla że na jelenia trafili no i niezdecydowane marudy tez sie nie fatyguja oglądać.
    W moim wypadku kiedyś przebiłem sobie cenę o ok. 60-70%, miałem zaledwie 3 chętnych co się pofatygowali obejrzeć auto i jeden z nich szybko po oględzinach kupił.


    A drugie - fotki jedno a rzeczywisty stan auta to co ionnego.
    Sam na BP miałem sytuację, że podeszło do mnie 2óch cwaniaczków, co chciel obfotografować moją e32, no jeden z nich miał też granatową e32 tylko jak mówił - w marnym stanie, a rejestrację i tak zamaże w paint-cie, więc nie ma problemu.
    jak im powiedziałem że biorę 100pln za sesję auta + dodatkowe 150pln za udział w oszustwie to mnie nazwali baranem i idiotą 8/

    Tak więc znów powiem - co by nie było na allegro, to zawsze trzeba wyoglądać i obsłuchać dokładnie auta, bo "jak ptaszka łapali to mu ładnie śpiewali..."
    Okres i wypłata... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał...

  8. #8
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    58
    Cytat Zamieszczone przez Hubertus7er
    jak sie okazuje - kolejny egzemplarz w stanie agonalnym.

    Ale co do zawyżonej ceny - to się nie dziwię, bo warto podbić na aukcji, sam to zrobiłem sprzedając moje poprzednie auto.
    Jak domniemany klient dzwoni to mu mówi sie ile na prawde chce za auto, a tu szalona cena odstrasza popapranych handlarzy co mysla że na jelenia trafili no i niezdecydowane marudy tez sie nie fatyguja oglądać.
    W moim wypadku kiedyś przebiłem sobie cenę o ok. 60-70%, miałem zaledwie 3 chętnych co się pofatygowali obejrzeć auto i jeden z nich szybko po oględzinach kupił.


    A drugie - fotki jedno a rzeczywisty stan auta to co ionnego.
    Sam na BP miałem sytuację, że podeszło do mnie 2óch cwaniaczków, co chciel obfotografować moją e32, no jeden z nich miał też granatową e32 tylko jak mówił - w marnym stanie, a rejestrację i tak zamaże w paint-cie, więc nie ma problemu.
    jak im powiedziałem że biorę 100pln za sesję auta + dodatkowe 150pln za udział w oszustwie to mnie nazwali baranem i idiotą 8/

    Tak więc znów powiem - co by nie było na allegro, to zawsze trzeba wyoglądać i obsłuchać dokładnie auta, bo "jak ptaszka łapali to mu ładnie śpiewali..."
    Hubertus7er dobrze mówi często jest tak, że zdjęcia nie idą w parze ze stanem faktycznym auta.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •