Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: Czy ktoś widział to autko ??

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    465
    BMW
    740iL Indywidual
    Skąd
    Wrocław

    Czy ktoś widział to autko ??

    Mam na oku pewną śliczną 740 aczkolwiek musiałbym przejechac około 500 km aby ją zobaczyć ... nie za bardzo mi się to opłaca. Czy byłby ktoś na tyle uprzejmy w okolic pomorskiego i zobaczył dla mnie http://otomoto.pl/bmw-740-wersja-lon...-C8878451.html

    Pozdrawiam

  2. #2
    Vip Vip
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    1,068
    BMW
    E38- 740D 1999r.p.
    Skąd
    62-872 Godziesze
    Ładniusia. Ale coś mi ten przedni pas nie pasi. Poproś gościa o większą i lepszej jakości liczbę zdjęć. Klapa tylna wydaje mi się że była też ruszana(śruby są pozdrapywane). Oczywiście nie świadczy to o jakimś wypadku.
    Ogółem ładny środek fajnie wyposażona. Fotele świetne.

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    293
    BMW
    520iA
    Skąd
    Chorzów
    No i klasyka czyli nie widac fotele kierowcy i rozne kolory kierunkow z przodu i z tylu a to zawsze oznacza jakas przygode choc oczywiscie nie dyskwalifikuje auta. Moja jak ja kupilem tez tak miala :D

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    465
    BMW
    740iL Indywidual
    Skąd
    Wrocław
    Rózne kolory kierunków z przodu i z tyłu ? Hmmm wiesz to kwestia gustu ale chyba wiekszość osób z autami po lifcie posiada białe kierunki co nie oznacza, że miały jakieś przygody ... Po za tym jedym podobają się tylne światła z pomarańczowym kierunkiem, jeszcze inni wolą cleary biało czerwone ... Jeśli chodzi o tył to rzeczywiście trzeba by było się dokładnie dowiedzieć dlaczego śruby są poździerane . I jeszcze poprosić o wiecej zdjęć przede wszystkim przodu auta, foteli przednich, kokpitu, kierownicy ... bedzie można mniej wiecej określić prawdziwość przebiegu.

  5. #5
    Vip Vip
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    1,068
    BMW
    E38- 740D 1999r.p.
    Skąd
    62-872 Godziesze
    Jedna dobra rada NIE NAPALAJ SIĘ!!! A druga to jak będziesz jechał po to auto weź ze sobą osobę która w razie czego da ci w łeb i powie daj sobie stary spokój z tym wrakiem(oczywiście nie dotyczy to konkretnego auta bo samochodu nie znam).
    Powodzonka.

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    465
    BMW
    740iL Indywidual
    Skąd
    Wrocław
    Czasy napalania mam już dawno za sobą, do auta tym razem podejdę racjonalnie a nie z uczuciem ... Jak na razie czekam na autko jednego z forumowiczów ;) Jak nie wypali bede się zastanawiał nad innymi ... Teraz tylko oglądam ;) Pozdrawiam

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    293
    BMW
    520iA
    Skąd
    Chorzów
    Chyba sie nie zrozumielismy piszesz ze to kwestia gustu zgadzam sie jedni wola pomaranczki a inni biale ale wlasciciel tej to co ? Nie umial sie zdecydowac i z tylu dal pomaranczki a z przodu biale ??

  8. #8
    Vip Vip
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    992
    BMW
    brak
    Skąd
    Kwiatkowice
    Cytat Zamieszczone przez kri100s
    Chyba sie nie zrozumielismy piszesz ze to kwestia gustu zgadzam sie jedni wola pomaranczki a inni biale ale wlasciciel tej to co ? Nie umial sie zdecydowac i z tylu dal pomaranczki a z przodu biale ??
    Tak mogło być, może nie jest takim fanatykiem, żeby przy zmianie przednich kierunków zmieniać całe tylne lampy, które są przecież dużo droższe.

    Co do samego auta, zastanawiająca jest korozja niemalże wszystkich śrub pod maską na pasie przednim, łącznie z zamkiem. Ale to jest chyba najmniejszy problem, ogólnie auto bardzo ładne i z konkretnym wyposażeniem.

    Przed chwilą jeszcze jedna rzecz przykuła moją uwagę - antena na tylnej szybie, której nigdy nie widziałem w aucie po lifcie. W poliftowych egzemplarzach anteny były montowane na dachu, nigdy nie spotkałem się z takim zestawieniem, jak w tym aucie.

  9. #9
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    40
    BMW
    E38, 750iA
    Skąd
    Kielce
    Odpowiedź nie związana z tematem ale jak przeczytałem o tych kierunkach to nie mogłem wytrzymać. Osobiście mam z przodu białe kierunki z tyłu oryginalne pomarańczki ale z tego powodu, że kupno ładnych tylnych lamp z białymi kierunkami graniczy z cudem. Nie chce ledowych, czy typu clear ale z białym kierunkiem tylko. Więc opinia o kierunkach jakaś taka przedziwna i z kosmosu. Może zostawmy pole do popisu komuś kto się zna i dostrzega ciekawsze detale, które mogą świadczyć o przeszłości auta. Pozdro

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    293
    BMW
    520iA
    Skąd
    Chorzów
    Cytat Zamieszczone przez admis
    Odpowiedź nie związana z tematem ale jak przeczytałem o tych kierunkach to nie mogłem wytrzymać. Osobiście mam z przodu białe kierunki z tyłu oryginalne pomarańczki ale z tego powodu, że kupno ładnych tylnych lamp z białymi kierunkami graniczy z cudem. Nie chce ledowych, czy typu clear ale z białym kierunkiem tylko. Więc opinia o kierunkach jakaś taka przedziwna i z kosmosu. Może zostawmy pole do popisu komuś kto się zna i dostrzega ciekawsze detale, które mogą świadczyć o przeszłości auta. Pozdro
    Moim zdaniem nie jest dziwna ja uwazam ze rozne kolory kierunkow to w 90% wina dzwona i tyle. Dzieki za podsumowanie mnie ze sie nie znam. A znalezienie lamp do e38 nie jest mission impossible nie oszukujmy sie.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •