Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: Czy ktoś widział to autko ??

  1. #11
    Panowie, temat zbacza na manowce. Lampy są elementem wymiennym. Dlaczego zostały zmienione, można zapytać. Kolega poprosił o pomoc w oglądnięciu autka przed wykonaniem dalekiej drogi. Jeśli coś komuś wpadło w oko, warto podzielić się spostrzeżeniami (ale lampy zostawmy już w spokoju).

    PS. Też mam z przodu kierunki białe a z tyłu pomarańcz. Takie miałem "widzimisię"

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    293
    BMW
    520iA
    Skąd
    Chorzów
    Cytat Zamieszczone przez sylwekk
    Panowie, temat zbacza na manowce. Lampy są elementem wymiennym. Dlaczego zostały zmienione, można zapytać. Kolega poprosił o pomoc w oglądnięciu autka przed wykonaniem dalekiej drogi. Jeśli coś komuś wpadło w oko, warto podzielić się spostrzeżeniami (ale lampy zostawmy już w spokoju).

    PS. Też mam z przodu kierunki białe a z tyłu pomarańcz. Takie miałem "widzimisię"
    Sylwekk dziwak z Ciebie ;)

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    465
    BMW
    740iL Indywidual
    Skąd
    Wrocław
    Dzwoniłem, poprosiłem o wiekszą liczbę zdjęć, oznajmiająć przed, iż bedzie to moja trzecia e38 i znam to auto jak własną kieszeń, dlatego poprosiłem o dokładne sprawdzenie auta pod względem technicznym itd ... Mam zdjęcia wszystkich faktur aż do końca serwisu czyli 209 tysi km ... czy są prawdziwe ?? Nie mam pojęcia i nigdy się tego nie dowiem. Wiem tylko, że był servisowany w Warszawie w incheape. Z dokładnych zdjęć wynika, że autko na prawde może być w dobrej kondycji. Z mankamentów jakie udało mi się wyegzekwować od sprzedającego to: zacinający się zamek centralny tylnych drzwi, nie zamykające się elektryczne lusterko prawe, tylne lewe nadkole od środka lekko skorodowane. W środku lekko popękany lakier na gałce zmiany biegów ... i dziwnie przetarta kierownica tylko z jednej strony :P conajmniej jakby jeździł nią ktoś niepełnosprawny ... ogólnie autko wyglada na godne obejżenia ... no cóż jutro się przekonam jak to wygląda w rzeczywistości :) Najwyżej zrobie 1000 km na marne co spotkało pewnie nie jednego z was ... Mam nadzieje, że się nie zawiode !! Jeśli ktoś już ją widział na żywo proszę o relacje , gdyż oszczędzi mi to zbędnych km i straconego czasu. Pozdrawiam

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    465
    BMW
    740iL Indywidual
    Skąd
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez lukasz740
    Cytat Zamieszczone przez kri100s
    Chyba sie nie zrozumielismy piszesz ze to kwestia gustu zgadzam sie jedni wola pomaranczki a inni biale ale wlasciciel tej to co ? Nie umial sie zdecydowac i z tylu dal pomaranczki a z przodu biale ??
    Tak mogło być, może nie jest takim fanatykiem, żeby przy zmianie przednich kierunków zmieniać całe tylne lampy, które są przecież dużo droższe.

    Co do samego auta, zastanawiająca jest korozja niemalże wszystkich śrub pod maską na pasie przednim, łącznie z zamkiem. Ale to jest chyba najmniejszy problem, ogólnie auto bardzo ładne i z konkretnym wyposażeniem.

    Przed chwilą jeszcze jedna rzecz przykuła moją uwagę - antena na tylnej szybie, której nigdy nie widziałem w aucie po lifcie. W poliftowych egzemplarzach anteny były montowane na dachu, nigdy nie spotkałem się z takim zestawieniem, jak w tym aucie.

    Odnośnie twojej wypowiedzi związanej z tą antenką ... http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8756972 ten model też jest po lifcie i również ma tę antene ... Hmmmmm

  5. #15
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    W mojej beemce mam bardziej przetartą kierownice z jednej strony bo kopnąłem nogą/butem jak wędrowalem na tylną kanape :D :)

  6. #16
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    38
    a co z 740d zrezygnowałeś z zakupu tej wersji silnika?

  7. #17
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    465
    BMW
    740iL Indywidual
    Skąd
    Wrocław
    Na razie jade tylko zobaczyć ... jak bedzie ładniutka to biore bo ma bardzo bogate wyposażenie :) I do tego LONG

  8. #18
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    465
    BMW
    740iL Indywidual
    Skąd
    Wrocław
    Kupione !! Oczywiście przeze mnie ... szczerze mówiąc bardziej zadbanego egzemplarza w życiu nie widziałem jestem w szoku !! Auto jest przepiekne !! a co najważniejsze cała historia servisowa potwierdzona w Incheape z sumą faktur na ponad 40 tyś zł od 2006 roku.

  9. #19
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    877
    BMW
    730D
    Skąd
    RADOM
    pogratulować nowej furki,ładne autko.
    730

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •