Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: [audio] Demontaz tylnych glosnikow

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    245
    BMW
    e38 740
    Skąd
    Łódź

    [audio] Demontaz tylnych glosnikow

    Witam, Panowie przymierzam sie do demontarzu tylnych glosnikow, mam DSP i te tylne przy wiekszym basie i glosnosci harcza, chcialem przeprowadzic demontaz celem diagnostyki ;-) How to ?

  2. #2
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Poszukaj na forum demontażu tylnej półki.
    W skrócie. Demontujesz kanape, słupki boczne, od strony bagażnika odkręcasz śruby-jak masz roletę tylną, odkręcasz śruby które trzymają półke i gotowe.
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    245
    BMW
    e38 740
    Skąd
    Łódź
    okey, dzieki. To wyszkuiwanie na forum srednio działa, wyskakuja zawsze tematy wogole nie powiazane, jakies zloty itd. Jest tam co zepsuc przy tym demontazu? Roleta u mnie działa i chcialbym zeby tak pozostało ;)

  4. #4
    Jak będziesz rozkładał wszystko w takiej kolejności jak napisał Evan to nic nie zepsujesz. Półke masz w dwóch częściach. Jedna z głośnikami i druga z roletą. Jak poodkręcasz wszystko jak wyżej to po prostu półke się wyjmuje. Nie ma w niej żadnych zatrzasków, spinek itp także raczej nie ma czego zepsuć :)
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    202
    BMW
    E38 740iA 97r
    Skąd
    WSC
    a kolega chce wyjać głośniki czy całą półkę?, jak całą pólkę to przedmówcy napisali, a jak tylko głośniki to zdejmij maskownice i głosniki masz jak na dłoni.

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    206
    BMW
    E38 4,4 M62TU; E36 coupe 2,8 M52
    Skąd
    Prudnik
    Cytat Zamieszczone przez staszek
    mam DSP i te tylne przy wiekszym basie i glosnosci harcza, chcialem przeprowadzic demontaz celem diagnostyk
    U mnie też tak jest,głośniki nie są opisane ale chyba źle są dobrane do wzmacniacza.
    Na półce bodajże była naklejka 2x60wat choć każdy z 4 głośników (niby subwoferów) ma osobne zasilanie ze wzmacniacza,niewiem jakie końcówki ma wzmacniacz.

    Cytat Zamieszczone przez Adam740
    a kolega chce wyjać głośniki czy całą półkę?, jak całą pólkę to przedmówcy napisali, a jak tylko głośniki to zdejmij maskownice i głosniki masz jak na dłoni.
    Ja wykręcałem same głośniki (choć całą półkę też wyjmowałem żeby dostać się do amorków),prz zewnętrznych głośnikach,tych bliżej słupków dobrze jest mieć jak najkrótszy "krzyżaczek".

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    189
    BMW
    BMW
    Skąd
    Polska
    Witaj

    Ja znalazłem filmiki na youtube ale z E39 , wydaje mi się że powinno być tak samo jak w E38 . Pozdrawiam i powodzenia .

    http://www.youtube.com/watch?v=MG_H8z8Hkp8

    http://www.youtube.com/watch?v=PSzrA...e=channel_page

    http://www.youtube.com/watch?v=3GELO...e=channel_page

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    206
    BMW
    E38 4,4 M62TU; E36 coupe 2,8 M52
    Skąd
    Prudnik
    Cytat Zamieszczone przez pasjonat

    Ja znalazłem filmiki na youtube ale z E39 , wydaje mi się że powinno być tak samo jak w E38 .
    W E39 nie ma na półce subwoferów tak jak w E38 z DSP ale demontaż samych foteli i osłony półki jest podobny.

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    189
    BMW
    BMW
    Skąd
    Polska
    Cytat Zamieszczone przez wojtas
    Cytat Zamieszczone przez pasjonat

    Ja znalazłem filmiki na youtube ale z E39 , wydaje mi się że powinno być tak samo jak w E38 .
    W E39 nie ma na półce subwoferów tak jak w E38 z DSP ale demontaż samych foteli i osłony półki jest podobny.
    Dzięki za informacje .


    Pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •