Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 26

Wątek: Stargard Szczeciński E38 750i PILNE!!!!

  1. #1
    Vip Vip Awatar dealer25
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    1,610
    BMW
    e66 750Li
    Skąd
    Wałcz

    Stargard Szczeciński E38 750i PILNE!!!!

    Witam jestem o krok od kupienia E38 byłem ją dzisiaj zobaczyć. Zastanawia mnie jedno czy może ktos miał okazje juz ją zobaczyć.Silnik pracuje równo biegi zmienia bez szarpnięć klima niby do nabicia i fotel kierowcy przydało by sie zregenerować. Warta jest tej ceny?? Oto link

    http://allegro.pl/show_item.php?item=658346620


    Pozdrawiam

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    605
    BMW
    E32 750 iA '91 M70B50
    Skąd
    z fabryki
    HA! Pkt. 5 regulaminu - przedstaw się w dziel "Przedstaw się"
    usługi i bezpieczeństwo IT
    BMW E32 750iA '91 (magia V12 ) | Ex: BMW E32 735i '87
    Honda VT 1100 chopper
    Schematy E32 (czytelna lista plików)

  3. #3
    Vip Vip Awatar dealer25
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    1,610
    BMW
    e66 750Li
    Skąd
    Wałcz
    juz sie przedstawiłem:P troszke skromnie:)

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    605
    BMW
    E32 750 iA '91 M70B50
    Skąd
    z fabryki
    750 były, są i będą magiczne. Mam słabość do tej cyferki przy logo BMW. Cena dość niska, jednak mając w zamiarze kupno takiego modelu leciałbym obejrzeć, później bym pytał ;) Bo może to okazja a może mina :]

    Jeśli miałbym się czegoś przyczepić to maska leży nieco niżej w stosunku do obu błotników... ale może tak już jest z wiekiem - tego nie wiem, jednak sprawdziłbym komorę silnika oraz m.in. zwrócił uwagę na mocowanie chłodnicy oraz kielichy.

    Bynajmniej, jeśli nie ma tragedii, lub jest dobrze zrobione i byłoby w czarnej skórze to chętnie bym po nią poleciał... za te pieniądze....? Kwestia tylko tego czy akcyza jest opłacona, bo jeśli nie.... to i tak bym poleciał :hihi:
    usługi i bezpieczeństwo IT
    BMW E32 750iA '91 (magia V12 ) | Ex: BMW E32 735i '87
    Honda VT 1100 chopper
    Schematy E32 (czytelna lista plików)

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    464
    BMW
    nie ma
    Skąd
    Gryfino/Szczecin
    Jeśli jest to samochód ze Stargardu to zalecam dużą ostrożność ;) Kolega, który tam mieszka, twierdzi że sporo "szrotów" sprzedaje się w Stargardzie. Co wcale nie oznacza, że ta 7 jest trupem :)

  6. #6
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Ja bym wogóle omijał rynek aut używanych w Polsce, w telewizji ciągle mówią ze używane auta są powypadkowe a jak ma 10 lat to juz wogóle złom i to przeważnie z zachodu i z nieznaną historią lub lewymi książkami. Najlepiej nowe, za ok 40 tyś można miec juz naprawde wygodne rodzinne auto z super nowoczesnymi silnikami np 1.4 lub jak ktoś lubi agresywną jazde to za ok 50tyś można mieć nieźle wypasione auta z silnikiem 1.8 (elektryczne szyby centralny zamek i inne tego typu bajery), nawet z klimatyzajcą manualną, no ale przy takim motorze z takim wyposażeniem neistety trzeba sie liczyć z wysokim spalaniem, no i wysokie składki ubezpieczeniowe.. Jednak rabaty spore i warto odwiedzić kilku dealerów...

  7. #7
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    Cytat Zamieszczone przez Aldik
    Ja bym wogóle omijał rynek aut urzywanych w polsce, w telewizji ciągle mówią ze urzywane auta są powypadkowe a jak ma 10 lat to juz wogóle złom i to przeważnie ze zachodu i z nieznaną historią lub lewymi książkami. Najlepiej nowe, za ok 40 tyś można miec juz naprawde wygodne rodzinne auto z super nowoczesnymi silnikami np 1.4 lub jak ktoś lubi agresywną jazde to za ok 50tyś można mieć nieźle wypasione auta z silnikiem 1.8 (elektryczne szyby centralny zamek i inne tego typu bajery), nawet z klimatyzajcą manualną, no ale przy takim motorze z takim wyposażeniem neistety trzeba sie liczyć z wysokim spalaniem, no i wysokie składki ubezpieczeniowe.. Jednak rabaty spore i warto odwiedzić kilku dealerów...

    ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

    zabiles mnie na anmen ani do Sulejowa nie pojade ;D ;D ;D

    a tak powaznie to cena jest hmmmm CIEKAWA I NIEBEZPIECZNIE niska
    jesli ogladales to ok sprawdz dokladnie przejedz sie naciagnij sprzedawce na rabat i kupuj smialo a potem 2 tyle dolozysz :x NIE ZYCZE CI TEGO tylko polecam ostroznosc!!!
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    464
    BMW
    nie ma
    Skąd
    Gryfino/Szczecin
    Cytat Zamieszczone przez Aldik
    Ja bym wogóle omijał rynek aut używanych w Polsce, w telewizji ciągle mówią ze używane auta są powypadkowe a jak ma 10 lat to juz wogóle złom i to przeważnie z zachodu i z nieznaną historią lub lewymi książkami. Najlepiej nowe, za ok 40 tyś można miec juz naprawde wygodne rodzinne auto z super nowoczesnymi silnikami np 1.4 lub jak ktoś lubi agresywną jazde to za ok 50tyś można mieć nieźle wypasione auta z silnikiem 1.8 (elektryczne szyby centralny zamek i inne tego typu bajery), nawet z klimatyzajcą manualną, no ale przy takim motorze z takim wyposażeniem neistety trzeba sie liczyć z wysokim spalaniem, no i wysokie składki ubezpieczeniowe.. Jednak rabaty spore i warto odwiedzić kilku dealerów...
    Buehehehehhe ;D

  9. #9
    Vip Vip Awatar dealer25
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    1,610
    BMW
    e66 750Li
    Skąd
    Wałcz
    zapomniałem dodać ze ona ma dodatki firmy AC Schnitzer, wydech listwy itp... silnik pracuje równo.....widziałem papiery była serwisowana w ASO do 2005 i miała wtedy 120 tys km umówiłem sie na piątek na diagnostykę i wtedy zadecyduje. FOtel kierowcy ma pękniętą skóre delikatnie także nie chce mi sie wierzyć ze ona ma taki przebieg. Na co powinnienem zwrócić uwage jeszcze ???

  10. #10
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    Cytat Zamieszczone przez dealer25
    zapomniałem dodać ze ona ma dodatki firmy AC Schnitzer, wydech listwy itp... silnik pracuje równo.....widziałem papiery była serwisowana w ASO do 2005 i miała wtedy 120 tys km umówiłem sie na piątek na diagnostykę i wtedy zadecyduje. FOtel kierowcy ma pękniętą skóre delikatnie także nie chce mi sie wierzyć ze ona ma taki przebieg. Na co powinnienem zwrócić uwage jeszcze ???
    blacharka
    czy wyswietlaja sie jakies błedy na komputerze
    stan opon felg
    klocki tarcze
    kierownica czy wytarta czy nie
    czy nie sciaga prz hamowaniu
    czy przy kick downie idzie dobrze
    jaki silnik jaki jego stan czy nie bierze oleju nie ma wycieków
    jak pracuje skrzynia
    czy nie kradzione to tak profilaktycznie :hah:
    czy cos nie skrzypi nie trze sie w czasie jazdy i 1000 innych
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •