Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 26

Wątek: Stargard Szczeciński E38 750i PILNE!!!!

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    404

    hehhe

    a najlepiej wjechac na podnośnik i sprawdzic :

    stan wahaczy i amorów ,
    luzy na maglu,
    bicia na łożyskach,
    spręzyny,
    katy - o ile ich ktoś nie wyciął..

    itd itp...słowem dobrze przepieprzyć auto


    Easy
    trahit sua quemque voluptas

    Wergiliusz

    هناك تحديات للمبارزة من الذين يمكن ان يقتلك: ويقول المثل القديم

  2. #12
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Jedź do dobrego diagnosty a nie na stacje kontroli bo tak w większości głupki pracuja i niewiele Ci powiedzą... moje auto przeszło przegląd bez zająkniecia mimo moich uwag ze cos mi stuka ... po czym na drugi dzięń dałem do mojego mechanika i zostawiłem 1,5tys na zawiecho ..

    Jak zawsze musze dowalić anegdotką - a więc klient zarzyczył sobie z 4 lata temu odwiedzić taką własnie zajebistą skp moim 730V8E32 po czym wyskoczyło z 3 speców, zaczeli pukać oglądać itd itp stwierdzajac ze była bita, po czym mechanik podniósł maske i stwierdził "o ku..a to chyba ze dwa litry".. Po tym tekście przytomny zięć/pomocnik kupującego już raczej kumał czacze ale jednak nieobyło sie na wizycie w serwisie i mierzeniu lakieru, no i fakt wyszło ze coś tam było malowane ale nie był to tył jak stwierdzili w/w spece... Jednak po wielu godzinach ogledziń facet kupił i co mi miło do dziś zadzwonił po 2-3 miesiącach że autko super i ze ma do mnie zaufanie i chce abym mu coś załatwił dla jego żony małego do jazdy :)

  3. #13
    Vip Vip Awatar dealer25
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    1,610
    BMW
    e66 750Li
    Skąd
    Wałcz
    tylko gdzie ja znajdę w Stargardzie Szczecińskim dobrego diagnostyka??:/ Moze ma ktoś jakieś namiary??

  4. #14
    Prezentuje się fajnie, a cena dość niska, więc gruntowne sprawdzenie (czyli mniej więcej to co koledzy już wymienili) wskazane. Do pełnej opcji jej daleko, ale i tak ma niezły wypas. A z maską to nigdy nic nie wiadomo, moja też siedzi krzywo bo mam uszkodzony jeden z zaczepów i nie mogę z nim dojść do ładu :/
    Ex BMW: E34 525i '89, E38 740i '95, E38 750 iL '00, Jag X330

  5. #15
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Hmm moze ktos z dorum zna w tych okolicach dobrego mechaniora, ale takiego wypasior co sie przejedzie takim autem, bo samo podpięcie pod kompa i sprawdzenie ogólne to tez nie wszystko... Ty sie zbytnio nie znasz wiec też nawet nassze rady Ci nie pomogą,... co z tego ze Ci powiemy abyś sprawdził skrzynie skoro nie wieszjak ma działać...

  6. #16
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    1,126
    BMW
    e38 735 v8 98'
    Skąd
    Skierniewice
    Piękna jest. Zaraz wyjeżdżam po nią żeby rano być na miejscu.
    Pozdrawiam
















    HAHAHA żartowałem. Ale jak bym nie kupił swojej to bym się nawet nie zastanawiał. Jedź i obejrzyj ją NA SPOKOJNIE bo ja wiem jak to jest się napalić :D A jak już zobaczysz tą wymarzoną 7er, która czeka na Ciebię to już wogóle jest kiepsko. Ja jak swoją kupowałem to nawet nie spojrzałem ile przejechane było :D :D :D naszczęście byłem z osobami co się dość znają na bmw ;D

    Życzę powodzenia, nie zwlekaj.

  7. #17
    Vip Vip Awatar Wiktor
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,544
    BMW
    EVO VIII
    Skąd
    Kraków
    ciekawe tylko czemu progi ma poliftowe... no i nie wygląda na 96... powinien już być Steptronic jeśli nie jest to auto z USA :P

    Poza tym to może być fajna sztuka bo tania :D
    Pozdrawiam
    Wiktor
    Używajcie polskich znaków - jest różnica czy robisz komuś łaskę czy laske.

  8. #18
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    29
    BMW
    narazie brak
    Skąd
    Poznań
    Spryskiwacz po stronie kierowcy jest od shadowline, nie oznacza to że była bita - mógł ktoś wymienić bo się zepsuł, ale warto się temu miejscu przyjrzeć.
    Powodzenia

  9. #19
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    613
    BMW
    730 D E38
    Skąd
    Dąbrowa Górnicza
    Za tą cene NAPEWNO warta obejrzenia :D
    Only E38

  10. #20
    Vip Vip Awatar dealer25
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    1,610
    BMW
    e66 750Li
    Skąd
    Wałcz
    jaki bedzie koszt akcyzy?? jak jest wartość rynkowa takiej E38?? pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •