Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Pompa ABS DSC Sterownik

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    69
    BMW
    750i 99r.
    Skąd
    Koźmin WLKP

    Pompa ABS DSC Sterownik

    Witam, musze wymienić sterownik Absu gdyz ten co posiadałem nie dało sie napawić
    Znalazłem sterownik o tych samych numerach i tu moje pytanie czy wystarczy tylko przełożyć sterownik absu czy trzeba go będzie programować i czy w Sterowniku sa zapisane km (tak jest chyba w peugeocie 307 ) Dodam jeszcze ze sterowik pochodzi od E-39
    Pozdr

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice

    Re: Pompa ABS DSC Sterownik

    Cytat Zamieszczone przez doogg
    Witam, musze wymienić sterownik Absu gdyz ten co posiadałem nie dało sie napawić
    Znalazłem sterownik o tych samych numerach i tu moje pytanie czy wystarczy tylko przełożyć sterownik absu czy trzeba go będzie programować i czy w Sterowniku sa zapisane km (tak jest chyba w peugeocie 307 ) Dodam jeszcze ze sterowik pochodzi od E-39
    Pozdr
    Trzeba będzie programować... z tego co pamiętam to jeżeli pochodzi z DOKŁADNIE tego samego modelu to działac powinien prawidłowo, ale jak z innego to niestety... Ale koszt w Katowicach 150zł... 10 minut..hmm

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    69
    BMW
    750i 99r.
    Skąd
    Koźmin WLKP
    Sterownik pompy zamówiony Numery sterownika sie zgadzają tylko ten pochodzi od E-39
    To jedyna róznica
    A czy orientujecie sie może czy przeprogramuje ten sterownik Carsoftem i interfejsem od viakena ?? aha i rozmawiałem z kolesiem i powiedział mi że ABS bez przeprogramowania bedzie działał oprócz DSC
    Pozdr

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez doogg
    Sterownik pompy zamówiony Numery sterownika sie zgadzają tylko ten pochodzi od E-39
    To jedyna róznica
    A czy orientujecie sie może czy przeprogramuje ten sterownik Carsoftem i interfejsem od viakena ?? aha i rozmawiałem z kolesiem i powiedział mi że ABS bez przeprogramowania bedzie działał oprócz DSC
    Pozdr
    Powiem tak: mi uszkodził sie ten sterownik i po za ABDi DSC nie działał takrze licznik oraz tempomat, podjołem próbe naprawy po której zaczął działać licznik i tempomat, no więc znalazłem nowy sterownik - miał te same numery a jednak musiałem zaprogramować, czy dział sam ABS to nie wiem ale wpie, w kazdym bądź razie skoro masz DSC to chyba juz warto dolożyć te pare złotych aby działa hmm. Co do zwykłych programów z lapmkow to nie wiem czy się da, ale musiałem do speca elektronika jechac aby to zrobił...

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    69
    BMW
    750i 99r.
    Skąd
    Koźmin WLKP
    nie no wiadomo jak naprawic to wszystko tylko chodziło mi ze po przełożeniu sterownika Kontrolka ABS powinna zgasnąć

  6. #6
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez doogg
    nie no wiadomo jak naprawic to wszystko tylko chodziło mi ze po przełożeniu sterownika Kontrolka ABS powinna zgasnąć
    Przełożyć to masz minute, może akurat zafunkuje... nie myl kontrolki ABS z DSC !?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •