Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: Problem z chodzeniem

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar max
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    666
    BMW
    E38 730D
    Skąd
    pomorze
    Objaśnij raz jeszcze z tym korkiem ok.
    PO wymianie VISCA już było ok, żadnego grzania ! Więc wydawało mi się że korek jest ok, ale byłem w serwisie po paru dniach i go wymieniłem:)
    Jego zadaniem jest przepuszczać płyn tak? Jest tam coś co się zatyka i dobrze nie chodzi , a nie ma jak tego przeczyścić z tego co słyszałem .

    Uzupełnij lub popraw tą teorie dla jasności , wiem że mi tłumaczyłeś ale tyle tego wtedy było i sporo osób sie wypowiadało, że chyba mi sie pomieszało trochę ;)

    Zaraz jade wstawić auto na kolejne naprawki . Jeszcze wąż ten z tyłu silnika od wody.
    Uszczelki pod pokrywą zaworów, pod kolektorami ssącymi i oringi na wtryskiwaczach .
    Na razie tyle :)

  2. #2
    Cytat Zamieszczone przez max
    Uzupełnij lub popraw tą teorie dla jasności , wiem że mi tłumaczyłeś ale tyle tego wtedy było i sporo osób sie wypowiadało, że chyba mi sie pomieszało trochę ;)
    Nie szkodzi ;)

    Korek ma za zadanie upuszczać nadmiar ciśnienia - jeśli takie nastąpi!

    U Ciebie proponowałem wymienkę, poniewaz był juz stary, a wiem, że często stare korki zapychaja się - szczególnie jeśli visco nie działa i korek musi co chwila popuszczac ciśnienie

    Moja propozycja wymiany korka miała na celu zapobieganie zadmiarom cisnienia i nie twierdzę że tamten był do bani. Może był dobry. Może...
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar max
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    666
    BMW
    E38 730D
    Skąd
    pomorze
    Dzięki ;)
    Wszystko jasne z korkiem :) Wisko i korek są wymienione :) auto sie nie grzeje !
    Dzisiaj wymieniłem też wąż z tyłu który puszczał... faktycznie była już pora na niego !
    Jak możesz zerknij do nowego tematu "fałszywe powietrze" bo mam problem z którym nie wiem jak sobie poradzić, może coś doradzisz .
    pozdro.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •