Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Ciężko wypina "D"

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    300
    BMW
    740i
    Skąd
    Kraków

    Ciężko wypina "D"

    Czy miał ktoś już podobny problem? Od jakiegoś czasu zauważyłem że moja skrzynia się trochę przycina a konkretnie chodzi o zmiane biegu z "D" Gdy przechodzi z innych poziomów np z P lub z R wszystko chodzi lekko i płynnie. Na D wskakuje równiez płynnie ale wypiąć bieg z D już jest ciężko. Skrzynia podczas jazdy nie szarpie, nie słychać żadnych zgrzytów, ogólnie chodzi bardzo dobrze. Chodzi o to że się przycina sama wajha do zmiany biegów. Da się coś z tym zrobić? Mam nadzieję że nie kończy mi się skrzynia :(

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    904
    BMW
    E46 328Ci
    Skąd
    Wrocław
    Sorry za OT, ale po przeczytaniu tematu pierwsza myśl, to że masz jakiś problem z kobietą :hah:

  3. #3
    Vip Vip Awatar ELVIS
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    4,935
    BMW
    BRAK
    Skąd
    BEUTHEN/Bytom
    Cytat Zamieszczone przez tristeza
    Sorry za OT, ale po przeczytaniu tematu pierwsza myśl, to że masz jakiś problem z kobietą :hah:



    >> :hah: :hah: :hah: :hah: :hah: :hah:

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez tristeza
    Sorry za OT, ale po przeczytaniu tematu pierwsza myśl, to że masz jakiś problem z kobietą :hah:
    zinterpretowałem to w dokłakdnie taki sam sposób :D
    Czarne e32 w benzynie!


  5. #5
    Panowie, podobnie, jak Wy padłem jak to przeczytałem. Ale póki co wystarczy OT, zajmijmy się faktycznym problemem ;D

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    245
    BMW
    e38 740
    Skąd
    Łódź
    Ja wogole nie skojarzylem ;-) ale co do problemu to zaczal bym od przegladu zapadki w drazku. Czy ciezko wypina "D" tylko w strone "N" czy na 4ry tez :>?

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    300
    BMW
    740i
    Skąd
    Kraków
    A Wy zboczeńce jedne, tylko o jednym myślicie ! :) Faktycznie może niezbyt dobrze sformułowałem temat ale w dalszej części dosyć dokładnie opisałem problem i nie powinniście mieć kłopotów z interpretacją :D

    Staszku cięzko wypina zarówno w stronę "N" jak i w stronę "4" Pozostałe biegi wchodzą bez zarzutu. Można się dobrać od góry do tej zapadki czy trzeba skrzynie demontować?

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    213
    BMW
    M62B35 iA.
    Skąd
    Podkarpacie.
    Nieżle to wyszło z tym tytułem :hah: :hah: :hah: ... w temacie niestety nic nie wniosę , dopiero co zakupiony automat , ale z ciekawości będę obserwował zapytanie .pzdr...

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    123
    BMW
    e38
    Skąd
    lublin
    ja na twoim miejscu to posmarował bym linke od spodu na skrzyni pewnie tam zaśniedziało

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    300
    BMW
    740i
    Skąd
    Kraków
    Zamykając temat informuję wszystkich że przyczyną zacinania się była linka, która w końcu pękła, Lewarek chodził coraz ciężej aż w końcu linka się zerwała. Jeśli zacznie wam ciężko chodzić dźwignia zmiany biegów warto się przyjrzeć lince bo w najmniej spodziewanym momencie może pęknąć i wtedy będzie kłopot. Pozdrawiam wszystkich

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •