Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: [mechanika] Rozrusznik-Problem przez Zlotem :(

  1. #1
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz

    [mechanika] Rozrusznik-Problem przez Zlotem :(

    Witam
    Mam pytanie i liczę na szybkie odp.Otóż jak wyjeżdżałem w nd chwilę wcześniej jeździłem e32 i jak wprowadzałem do garażu zawiesił mi sie rozrusznik.Tzn jak wprowadzałem auto i przekręciłem zapłon dziwnie zaczął kręcić więc zaniepokojony zrezygnowałem z uruchomienia silnika.Druga próba- zero reakcji.Odbiłem do pozycji zero i za trzecim razem zapaliła normalnie.Teraz pytanie czy wytrzyma ta usterka jeszcze weekend.Nie zdążę jej usunąć ponieważ jadę w czw wieczorem po auto a rano ok 7 muszę już wyjechać.Czy miał ktoś z tym do czynienia?Ile to może jeszcze wytrzymać? W innym przypadku nie będę mógł pojawić się na zlocie albo przyjechać E39 a to mi się nie uśmiecha ;(

    Pozdrawiam Łukasz

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    605
    BMW
    E32 750 iA '91 M70B50
    Skąd
    z fabryki
    Odpowiedź laika: Jeśli to szczotki w rozruszniku to mocno kijem *pyknąć* z góry i zagada. Jeśli to takie coś tam w środku, to lepiej wymienić nim wylecisz w trasę bo później to już tylko na pych.
    usługi i bezpieczeństwo IT
    BMW E32 750iA '91 (magia V12 ) | Ex: BMW E32 735i '87
    Honda VT 1100 chopper
    Schematy E32 (czytelna lista plików)

  3. #3
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    jak Ci się szczotki starły to się wiesza (dobrze podchodzą na wymianę szczotki z maluszka - są dość duże i można je fajnie podszlifować niemal do każdego auta).

    Ja miałem w poprzednim aucie numer że mi się rozrusznik zwieszał, bylko bendiks stukał. Olewałem to przez jakieś pół roku i auto sprzedałem. Numer miałem że albo auto z pierwszego max. w 3sek łapało, albo się bawiłem nawet z 10 minut - nie mam pojęcia co u mnie było.

    Ale swoją drogą nie jestem z tego dumny, a każdą usterkę wartoza wczasu załatwić by nie stworzyła problemu.
    Niestety jeśli chcesz to zdiagnozować zrobić to musisz (nieważne od usterki) wymontować rozrusznik i go rozebrać - co prowadzi do naprawiania.
    Jak masz to przed zlotem zrobić (serwisy Ci krzyknął na 2 dni robota), to może by jakąś używkę sprawną na szybkiego skroić...
    Okres i wypłata... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •