Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567
Pokaż wyniki od 61 do 67 z 67

Wątek: E38 750i po lifcie Zobaczcie sami ... naprawde warto

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,152
    BMW
    BMW 7系列
    Skąd
    ワルシャワ
    Panowie, po co w ogóle wdajecie się w dyskusję z tym pajacem?
    Mamy mu się TŁUMACZYĆ że nie jesteśmy "gołodupcami" i że ogólnie chodziło nam o to a nie o tamto??

    Zwykły troll, zabanować go i tyle.
    '00 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '91 Mercedes-Benz 560SEC, perlmuttgrau

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Ponar
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    115
    BMW
    E38 730D
    Skąd
    Lublin
    Spokojnie... Benio miał swój gorszy dzień. Coś go wqur...o. Kliknął nieprzemyślawszy tego. I teraz mu głupio. Niech złoży samokrytykę, posypie popiołem i będzie ok :D

  3. #3
    Cytat Zamieszczone przez Ponar
    Spokojnie... Benio miał swój gorszy dzień. Coś go wqur...o. Kliknął nieprzemyślawszy tego. I teraz mu głupio. Niech złoży samokrytykę, posypie popiołem i będzie ok :D
    No popatrz!

    A kto z nas nie ma lepszych/gorszych dni i nie klika "na pałe?"

    A co on - ma swoje gorsze dni - jak kobieta?

    Nie przemawia do mnie taki argument. Poczekam tydzień i odwiedzę ten wątek
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    474
    BMW
    e65 745..e46 330 M Sport....e30 325 Turbo..E38 728iA M Sport..BMW e39 M5 439bhp..BMW E60 525 M Sport
    Skąd
    uk,kent
    michal_5000 dobrze gada........ja jak mam gorszy dzien to nie pisze zadnego gowna ani o autach ani o zalodze 7er....


    chyba ze chcecie jak kogos kreci dominacja to moge zaczac sypac w buty oczywiscie za pozwoleniem moderatorow.....buahhahahahahaha :hah: :hah: :hah: :hah:
    "Driving a fast daewoo lanos is like coming out of the closet. It suprises every one at first, but in the end your still gay."

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Zaczne może od tego, że kilka osób z tego forum poznałem osobiście na spocie w katowicach jak i Krakowie, z wieloma świetnie sie rozumie, z kilkoma znam sie od dawna z innego forum równiez osobiscie... super ludzie i tworzą miłą atmosfere, ale jest "elita" która pozjadała rozumy i psuje to forum i wcale sie koledze nie dziwie że go poniosło... Nie jest sam, bo juz kilka osób z którymi pisalem na prv jak i rozmawiałem osobiscie (nie będę ich ujawniał) też ma dość niektórych hmm ... Z racji rozsądku nie kłuca sie tutaj bo czują ze to i tak nic nie zmieni, mnie tez często ponosiło, ale też sie poddałem - nie ma wpływu na to co niekótrzy mają w głowach, szkoda tylko że niektorzy normalni czują sie tutaj jak odmieńcy... niesłusznie...bark ich, a widze po niekótrych postach ze dobrze "kombinują"..

    W postach tego typu juz wole na temat aut się nie wypowiadać (rozumie ten kto sie tlumaczy ze nia ma nic wspólnego ze sprzedającym), bo zaraz po mnie leciano bo jestem handlarz itd itp - ale właśnie z tego powodu mam prawo do tego aby sie wymądrzać w tej kwesti - kazdy ma swoją spechalizacje i ja sie innym nie mieszam w ich dziedziny, ale jak widać na tym forum prawie każdy wie wszystko o autach, bez względu na wykształcenie, czy to lekarz czy muraż czy przedstawiciel handlowy, kazdy zna sie doskonale ... no bo skoro nie ma zdjęcia fotela i jakaś szczelina jest inna i kierownica wytarta to na pewno milion km i bity hahah, z góry większość to wie, ciekawe ilu pomyślało ze moze sprzedający jest tragicznym fotografem lub że trzeba podregulować czy to zamek czy odbojnik aby szczeline wyrównać, czy jak np ja chlop chciał poruchać na tylnym siedzeniu i przetarł butem kierownice ... bzdury wypisywane przez krypto speców mnie rozbrajają...ręcej opadają czasami...

    Powtórze sie ... Myśle ze kolega powyżej pisząc dosyć brzydko miał na pewno na myśli wybraną elite a nie wszystkich... bo na pewno jak ja wie ze jest tutaj dużo wartościowych ludzi... poniosło go w złości i tyle..

  6. #6
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Temat powoli nadaję się do zamkniecia :/
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  7. #7
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    Cytat Zamieszczone przez Aldik
    Powtórze sie ... Myśle ze kolega powyżej pisząc dosyć brzydko miał na pewno na myśli wybraną elite a nie wszystkich... bo na pewno jak ja wie ze jest tutaj dużo wartościowych ludzi... poniosło go w złości i tyle..
    Nikt tu nie będzie tolerował wzajemnych złości i obrażania kogokolwiek! Róbcie to poza forum! Są telefony, maile czy gg! Można sobie wszystko powyjaśniać. Forum nie jest miejscem do rozgrywek personalnych.

    Cytat Zamieszczone przez EVAN
    Temat powoli nadaję się do zamkniecia :/
    Temat zamykam.
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •