Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 67

Wątek: E38 750i po lifcie Zobaczcie sami ... naprawde warto

  1. #31
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,959
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Cytat Zamieszczone przez bomerpm
    To że zaznaczyłem że auto jest bezwypadkowe to tak z rozpędu juz dawno zostało zmienione a Ty cały czas o to atakujesz jutro(pod wieczór )na aukcje - zmienię dorzucę więcej zdjęć dokładniejszych zęby nie było że coś próbuje zatuszować.

    A tak dla wiadomości nie jestem zawodowym handlarzem jak bym sprzedam bmk-e była by moim pierwszym autem która sprzedałem szybciej niż po roku.

    Wiec przypisywanie określeń przez po niektórych handlarz <<matacz>> jest nie adekwatne do prawdy i trochę boli

    I tak trzymaj dalej - ale najlepiej od samego poczatku a uwiez mi ze szybciej je sprzedasz .... i zachowasz szacunek w oczach nabywcy, gdy nieodkryje po jakims czasie niemilych niespodzianek ! On oszczedzi sobie nerwow - a Ty niemilych odwiedzin pozna pora :D
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


  2. #32
    Vip Vip Awatar Wiktor
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,544
    BMW
    EVO VIII
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez Dzuda
    A tak czy inaczej Twoje koła mnie rozbrajają Są super...
    Sorry za OT ale musiałem to napisać ;)
    I cieszę się że mnie zrozumiałeś :) w sulejowie <piwko> ;)
    <piweczko> a nawet <wódeczka> :D

    dzięki za przypomnienie mi o kupnie dekielka do felg przed zlotem ;D
    Pozdrawiam
    Wiktor
    Używajcie polskich znaków - jest różnica czy robisz komuś łaskę czy laske.

  3. #33
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez SEBEK
    Najwidoczniej polskie normy wedlug ktorych zalicza sie samochody do bezwypadkowych dzialaja na innych zasadach - bo jak dla mnie - to tekst - "auto bezwypadkowe" w tej aukcji to juz proba jawnego walka.

    Prawda jest taka ze szukajac auta z rynku wtornego w polsce zwykly czlowiek zdany jest prawie w 90% na kanciarzy i oszustow.

    Wieksza czesc samochodow przyjezdza do polski po wypadku lub z wiekszymi usterkami - ktore po naprawie - najczesciej polegajacej na naciaganiu i szpachlowaniu sa zatajane i auto zostaje sprzedane jako bezwypadkowe.

    Cytat Zamieszczone przez Aldik
    Cytat Zamieszczone przez SEBEK
    Jak belka zderzaka moze nie byc naruszona jezeli pocisnelo ja do srodka - tak mocno ze az wygielo blotnik i pekla lampa ..... podejrzewam ze auto posiada dodatkowo uszkodzenia na oko niewidoczne.

    Smiac mi sie po prostu chce ze nazywasz takie cos - autem bezwypadkowym a to co na nim widac - uszczerbkiem kosmetycznym.
    Widze ze kupujesz zawsze nowe auta... Bo jak Ty to nazwyasz autem typu totalschaden to ja juz trace wiare w rozsądek ludzki... Mówie o realniach polskich a nie cennikach w DE oraz o negatywnym wpływie takiego uszkodzenia na jazde czy tez hmm czegokolwiek..
    @Aldik

    najpierw przeczytaj co napisalem - a pisze o "finansowym Totalschaden" - czytaj - naprawa samochodu przewyzsza jego wartosc.

    Ja nie kupuje nowych aut - lecz nie daje sie walic w rogi przez sprzedawce ktory wciska mi kit w zywe oczy. W normalnych realiach takich jak np. w DE - zatajenie takiego "uszczerbku kosmetycznego" lub "lekkiego odswiezenia licznika" moze sie skonczyc dla handlaza kara pozbawienia wolnosci - a w polsce wszyscy to maja gdzies.

    Nastepna sprawa to wlasnie rozliczanie szkod powypadkowych - jezeli ludzie zgadzaja sie ze zlodziejskim rozliczaniem - gdzie dostaja 1/10 im sie naleznych pieniedzy od towarzystwa to ich sprawa.

    Z tego co sobie przypominam to chyba wlasnie Twoje auto stalo kiedys na Allegro - z pelna ksiazka serwisowa itd. Juz wtedy potoczyla sie dyskusja na temat - "trikow" przy sprzedazy samochodu .... na pewno wiesz o czym mowie ......
    To ze polskie ubezpieczalnie nas kantują to jedno, to ze jest mase oszustów to drugie, to na ile wycenili by to w niemczech to trzecie - ale ja mówie o Twoim podejściu i jak Ty oceniasz to auto, jak rozumiesz słowo "bezywpadkowe" - dla mnie chyba "zabłądziłeś" w ocenie, ale wolny kraj... w końcu Ty jesteś tutaj Pan i władca więc co ja tam moge wiedzieć...

    A tak wogóle ktoś na spocie w Krakowie mi poradził żebym sobie dal na luz bo i tak nie mam wpływu na niektórych i przez kilkamiesięcy mi sie to udawało i koniecznie musze do tego powrócić...

  4. #34
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,286
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Cytat Zamieszczone przez Wiktor
    dzięki za przypomnienie mi o kupnie dekielka do felg przed zlotem ;D
    oj to już wisisz flaszkę ;D

  5. #35
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    613
    BMW
    730 D E38
    Skąd
    Dąbrowa Górnicza
    Mnie strasznie podoba się to 750 :)
    Only E38

  6. #36
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,959
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    @Aldik

    nie przesadzaj - bo wiesz ze nie o to chodzi.

    Tak jak juz ktos powiedzial w tym albo w drugim poscie - glownym zarzutem bylo - wystawianie tego auta jako bezwypadkowe, po drugie jako pierwszy post na naszym forum.

    Sama rejestracja kolegi na forum - jest zwiazana jawnie ze sprzedaza samochodu, a nie z checia tworzenia naszej spolecznosci.

    Nie czuje sie tutaj panem i wladca - jestem jedynie adminem - ktory stara sie trzymac porzadku.

    Kazdy musi sam wiedziec co kupuje, za ile kupuje i jakie ma podejscie do sprawy.

    Wpadnij na zlot to pogadamy :D
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


  7. #37
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    605
    BMW
    E32 750 iA '91 M70B50
    Skąd
    z fabryki
    @Dzuda i @Aldik - dobrze piszecie ;) Co do ogłoszenia to upieram się przy fakcie że wymienione uszkodzenia znacznie obniżają wartość auta - tym bardziej sprowadzonego. >=20K to cena dla auta PL - umówmy się że zrobionego ;) Dobrze również że autor jasno pokazał co i jak... no może, nie aż tak wszystko, ale wiadomo za co się zabrać. Tyle że ja bym za auto do roboty z takimi uszkodzeniami nie dał 20K

    Już ja z autopsji wiem ile takie uszkodzenia kosztują - na szczęście nie w moim aucie i nie ja uczestnikiem, ale również sarenka przetoczyła się przez maskę auta mojego brata. Wyglądało to identycznie, z tym że klosz nie pękł. Więc wiem jak to wyglądało finansowo, ale w tym wypadku to nie czarujmy się, będzie nieporównanie większe niżeli w jakimś wspomnianym wyżej oplu czy nissanie...
    usługi i bezpieczeństwo IT
    BMW E32 750iA '91 (magia V12 ) | Ex: BMW E32 735i '87
    Honda VT 1100 chopper
    Schematy E32 (czytelna lista plików)

  8. #38
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    1,126
    BMW
    e38 735 v8 98'
    Skąd
    Skierniewice
    http://www.przemus1985.republika.pl/...ffffffffff.JPG

    zakochałem się w tym środeczku... sporo myślałem czy nie kupić 2giej 7er ale się opamiętałem. Teraz się zastanawiam jak tu szybko swoją sprzedać :D :D :D :D :D :D :D

  9. #39
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    112
    BMW
    E38 4.0 M60, E32 3.0 M60
    Skąd
    Wrocław
    Cytat Zamieszczone przez positiv
    http://www.przemus1985.republika.pl/ffffffffffffffffff.JPG

    zakochałem się w tym środeczku... sporo myślałem czy nie kupić 2giej 7er ale się opamiętałem. Teraz się zastanawiam jak tu szybko swoją sprzedać :D :D :D :D :D :D :D
    a ile swoją cenisz ;> ja jestem w poszukiwaniach 7er

  10. #40
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    1,126
    BMW
    e38 735 v8 98'
    Skąd
    Skierniewice
    pw :) Choroba wie, może jeszcze będe jeździł 750i :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •