Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 67

Wątek: E38 750i po lifcie Zobaczcie sami ... naprawde warto

  1. #21
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,286
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Cytat Zamieszczone przez Jey
    Ale prawda taka że wolę mieć 3 razy malowane całe auto niż 4 worki szpachli.
    Podzielam Twoje zdanie w 100%.Szczerze mówiąc to moje zdanie jest takie ze wolałbym tą w takim stanie jak jest niż nie malowaną przed face liftem.Ale każdy ma swoje widzi mi się ;)

  2. #22
    Vip Vip Awatar Wiktor
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,544
    BMW
    EVO VIII
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez Dzuda
    wolałbym tą w takim stanie jak jest niż nie malowaną przed face liftem.
    Pozdrawiam
    Wiktor
    Używajcie polskich znaków - jest różnica czy robisz komuś łaskę czy laske.

  3. #23
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,286
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Nie rób minek bo tak jak napisałem dalej "kazdy ma swoje widzi mi sie" ;)
    Tak jak widzisz Wiktor.U Ciebie w podpisie widać że masz drzwi zagięte(tak mi sie wydaje)i jak rzucisz nowy lakier to ktoś może sobie już o niej źle pomyśleć :?

  4. #24
    Vip Vip Awatar Wiktor
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,544
    BMW
    EVO VIII
    Skąd
    Kraków
    Dobrze Ci sie wydaje - są zagięte :) Tak jak pisałem mam kilka wgniotek (dokładnie 3), ale nie zamierzam ich naprawiać (chyba, że w sposób bezinwazyjny i nie wymagający lakierowania). Po prostu zaskoczyłeś mnie stwierdzeniem, że wolisz poliftowe e38 z jedną lampa od seryjnego sprzed liftu ;)
    Pozdrawiam
    Wiktor
    Używajcie polskich znaków - jest różnica czy robisz komuś łaskę czy laske.

  5. #25
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    1,126
    BMW
    e38 735 v8 98'
    Skąd
    Skierniewice
    hmmm szczerze... ja te lakiernicze bajery zrobił bym u znajomych za pareset złotych i to nie u "wója kazia" tylko u ludzi, którzy robią auta typu bmw 7, merc s-klasa czy nawet najnowsze porsche 911. Najdroższy wydatek to chyba lampa ale mam pod ręką szrot z tanimi częściami do bmw7 (jak by ktoś potrzebował coś to walić na pw ja zadzwonie i się zorientuję jakie ceny co i jak.) także jak na moje oko bardzo tanio a beemka jest ładna i opłacalna jeśli silnik w dobrym stanie. Pozdrawiam

  6. #26
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Najwidoczniej polskie normy wedlug ktorych zalicza sie samochody do bezwypadkowych dzialaja na innych zasadach - bo jak dla mnie - to tekst - "auto bezwypadkowe" w tej aukcji to juz proba jawnego walka.

    Prawda jest taka ze szukajac auta z rynku wtornego w polsce zwykly czlowiek zdany jest prawie w 90% na kanciarzy i oszustow.

    Wieksza czesc samochodow przyjezdza do polski po wypadku lub z wiekszymi usterkami - ktore po naprawie - najczesciej polegajacej na naciaganiu i szpachlowaniu sa zatajane i auto zostaje sprzedane jako bezwypadkowe.

    Cytat Zamieszczone przez Aldik
    Cytat Zamieszczone przez SEBEK
    Jak belka zderzaka moze nie byc naruszona jezeli pocisnelo ja do srodka - tak mocno ze az wygielo blotnik i pekla lampa ..... podejrzewam ze auto posiada dodatkowo uszkodzenia na oko niewidoczne.

    Smiac mi sie po prostu chce ze nazywasz takie cos - autem bezwypadkowym a to co na nim widac - uszczerbkiem kosmetycznym.
    Widze ze kupujesz zawsze nowe auta... Bo jak Ty to nazwyasz autem typu totalschaden to ja juz trace wiare w rozsądek ludzki... Mówie o realniach polskich a nie cennikach w DE oraz o negatywnym wpływie takiego uszkodzenia na jazde czy tez hmm czegokolwiek..
    @Aldik

    najpierw przeczytaj co napisalem - a pisze o "finansowym Totalschaden" - czytaj - naprawa samochodu przewyzsza jego wartosc.

    Ja nie kupuje nowych aut - lecz nie daje sie walic w rogi przez sprzedawce ktory wciska mi kit w zywe oczy. W normalnych realiach takich jak np. w DE - zatajenie takiego "uszczerbku kosmetycznego" lub "lekkiego odswiezenia licznika" moze sie skonczyc dla handlaza kara pozbawienia wolnosci - a w polsce wszyscy to maja gdzies.

    Nastepna sprawa to wlasnie rozliczanie szkod powypadkowych - jezeli ludzie zgadzaja sie ze zlodziejskim rozliczaniem - gdzie dostaja 1/10 im sie naleznych pieniedzy od towarzystwa to ich sprawa.

    Z tego co sobie przypominam to chyba wlasnie Twoje auto stalo kiedys na Allegro - z pelna ksiazka serwisowa itd. Juz wtedy potoczyla sie dyskusja na temat - "trikow" przy sprzedazy samochodu .... na pewno wiesz o czym mowie ......
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


  7. #27
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    9
    To że zaznaczyłem że auto jest bezwypadkowe to tak z rozpędu juz dawno zostało zmienione a Ty cały czas o to atakujesz jutro(pod wieczór )na aukcje - zmienię dorzucę więcej zdjęć dokładniejszych zęby nie było że coś próbuje zatuszować.

    A tak dla wiadomości nie jestem zawodowym handlarzem jak bym sprzedam bmk-e była by moim pierwszym autem która sprzedałem szybciej niż po roku.

    Wiec przypisywanie określeń przez po niektórych handlarz <<matacz>> jest nie adekwatne do prawdy i trochę boli

  8. #28
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,286
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Cytat Zamieszczone przez Wiktor
    Po prostu zaskoczyłeś mnie stwierdzeniem, że wolisz poliftowe e38 z jedną lampa od seryjnego sprzed liftu ;)
    Przecież auto nie uderzyło w drzewo...nie ma poduch na wierzchu itd...Moje zdanie jest takie że tak 750 jest tylko "draśnięta".Sprowadzałem auta z USA po dużych dzwonach i ich sprzedawałem bez problemu(nie robione) i zawsze się kupiec znalazł.Moim skromnym zdaniem jeśli to auto było wcześniej bezwypadkowe to jest warte uwagi.

    Pomalować te uszkodzone elementy + ładne koła jak np Twoje i auto super.Nie wiele się znajdzie ładniejszych u nas na forum...

    Takie jest moje zdanie i wiadome że nikt się nie musi z nim zgadzać ;)

  9. #29
    Vip Vip Awatar Wiktor
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,544
    BMW
    EVO VIII
    Skąd
    Kraków
    Teraz juz mnie tak nie dziwi Twoja wypowiedź :D po prostu odebrałem ją tak, że wolisz jeździć pukniętym delikatnie poliftem niż ori z prostokątnymi lampami ;) Trzeba było napisać, że wolisz kupić taką i pomalować niż jeździć przedliftową to bym się nie dziwił :D troszkę zakręcony dzień miałem i jak cos nie jest napisane jasno i wyraźnie to zupełnie omylnie to interpretuje ;)

    Odnośnie auta to gdybym był na kupnie e38 na pewno bym się zainteresował tym ogłoszeniem, cosmosschwartz e38 z kremową skórą to coś dla mnie :D
    Pozdrawiam
    Wiktor
    Używajcie polskich znaków - jest różnica czy robisz komuś łaskę czy laske.

  10. #30
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,286
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    A tak czy inaczej Twoje koła mnie rozbrajają Są super...
    Sorry za OT ale musiałem to napisać ;)
    I cieszę się że mnie zrozumiałeś :) w sulejowie <piwko> ;)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •