Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 67

Wątek: E38 750i po lifcie Zobaczcie sami ... naprawde warto

  1. #11
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Jak belka zderzaka moze nie byc naruszona jezeli pocisnelo ja do srodka - tak mocno ze az wygielo blotnik i pekla lampa ..... podejrzewam ze auto posiada dodatkowo uszkodzenia na oko niewidoczne.

    Smiac mi sie po prostu chce ze nazywasz takie cos - autem bezwypadkowym a to co na nim widac - uszczerbkiem kosmetycznym.
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


  2. #12
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez SEBEK
    Jak belka zderzaka moze nie byc naruszona jezeli pocisnelo ja do srodka - tak mocno ze az wygielo blotnik i pekla lampa ..... podejrzewam ze auto posiada dodatkowo uszkodzenia na oko niewidoczne.

    Smiac mi sie po prostu chce ze nazywasz takie cos - autem bezwypadkowym a to co na nim widac - uszczerbkiem kosmetycznym.
    Widze ze kupujesz zawsze nowe auta... Bo jak Ty to nazwyasz autem typu totalschaden to ja juz trace wiare w rozsądek ludzki... Mówie o realniach polskich a nie cennikach w DE oraz o negatywnym wpływie takiego uszkodzenia na jazde czy tez hmm czegokolwiek..

  3. #13
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez SEBEK
    ;D ;D ;D W DE za to kosmetyczne uderzenie ubezpieczalnia zaliczyla by ten samochod do "wirtschaftlicher Totalschaden" czyli do finansowego wraku (nieoplacalna naprawa).

    A PZU wypłaciło by Ci 3000zł...

  4. #14
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,286
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Przynajmniej widać co się kupuje a nie jak połowa śmieci z allegro gdzie była bita z każdej strony i w ogłoszeniu "bezwypadkowy"...

  5. #15
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    30
    BMW
    stand by mode
    Skąd
    Poznań
    zbyt wiele tak naprawdę na tych fotkach nie widać ale i to wystarczy by ocenić, że żadna Omega tu nie może mieć podejścia 8/

  6. #16
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    1,172
    BMW
    BMW X5 4,8i ,M5 E39
    Skąd
    POLSKA
    Panowie nie wiem o co kłótnia, człowiek wystawił auto takie jakie sprowadził, nie wyklepał go w garażu u Zdzicha i nie wystawia go jako totalny bez wypadek ani jedej ryski i obcierki, auto w coś przywaliło jest rozwalone jak jest i komu to odpowiada może je kupić.

    Pojedzie zobaczy co jest do wymiany, może sobie go nawet podnieść i zobaczyć spód, a nawet wziąć ze sobą blacharza. Takie jest moje zdanie bo wydziałem już auta które niby bezwypadkowe miały nadkola i błotniki robione z papieru z domieszką szpachli.

    Ciekaw jestem jakby Wasze auta przejechał miernikiem lakieru to w ilu miejscach wyszedłby ZONK.
    X5 4,8 i , poszukiwana E38 750 V12

  7. #17
    Dla tego ja się nie ubezpieczam w PZU. A Niemieckie ubezpieczalnie działaja trochę inaczej niż nasze i tam nie robi się takich aut u pana Mietka w szopie i kasuje 80% wypłaty do kieszeni. Wstawia się auto do ASO, które nie wpierd*** 60kg szpachli, tylko wymienia wszystko na nowe. U nas owszem dało by sie to zrobić po kosztach. Maskę i błotnik się klepnie, co nie wyjdzie to szpachelka, wujek Kazek pryśnie pistoletem w blaszaku, belkę dupnąć młotkiem z 5 razy, z reszta i tak nie bedzie widać bo zderzak za 600zł na allegro sie znajdzie i zakryje, lampy i kilka pierdół też i za 2500zł bedzie jak nowe. A potem wiszą takie na allegro bez spryskiwaczy, pół auta shadow, pół chrom, a właściciel wmawia że to oryginalnie tak z fabryki wyjechało, albo w najlepszym wypadku że potrącił kurczaka i tylko zderzak wymieniał. Sorry, ale takie naprawy to sobie można w Tico robić, w E38 fuszery nie toleruję.

    A chodzi o to że kolega wciska nam jakąś bucówę. Zarejetsrował się nie czytając regulaminu i pierwsze co to wystawił auto na handel. Łaskawie jak go zjeb*** pare osób to się przedstawił. Szkoda słów. Handlarzyna i tyle. Myśli że znajdzie tu frajerów, ale raczej źle trafił

    A moje auto możesz mierzyć. Jedyne co to maska lakierowana, z resztą robota spieprzona i niedługo pójdzie ponownie pod pistolet. Reszta tak jak fabryka wypuściła.
    Ex BMW: E34 525i '89, E38 740i '95, E38 750 iL '00, Jag X330

  8. #18
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,286
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Cytat Zamieszczone przez Jey
    A moje auto możesz mierzyć. Jedyne co to maska lakierowana, z resztą robota spieprzona i niedługo pójdzie ponownie pod pistolet. Reszta tak jak fabryka wypuściła.
    Nie ma problemu.Zobaczymy w sulejowie ;) Już słyszałem to od kilku osób a w efekcie okazało się że nawet magnes nie łapie.Oczywiście nie mówię że Twoje takie będzie ;) Jak by dobrze zrobić tą 750-tke to by tylko błotnik więcej miała od Twojej malowany ;) Mi się tam podoba a środek świadczy o tym że auto było zadbane.Nie łatwo utrzymać jasną skórę w ładnym stanie :?

  9. #19
    Nie badałem swojej rezonansem magnetycznym ;) ale byłem przy tym jak mi gościu z ubezpieczalni sprawdzał auto i kazdy element mierzył w 7-10 miejscach i cała buda wyszła ok, tylko ta nieszczęsna maska :] A niedługo dojdą jeszcze drzwi pasażera z przodu bo je ubiłem na rancie :/ Ale prawda taka że wolę mieć 3 razy malowane całe auto niż 4 worki szpachli.
    Ex BMW: E34 525i '89, E38 740i '95, E38 750 iL '00, Jag X330

  10. #20
    Vip Vip Awatar Wiktor
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,544
    BMW
    EVO VIII
    Skąd
    Kraków
    moją też możecie mierzyć dopóki wgniotek nie porobie :hah:
    Pozdrawiam
    Wiktor
    Używajcie polskich znaków - jest różnica czy robisz komuś łaskę czy laske.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •