Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 60

Wątek: Światła dzienne

  1. #41
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    395
    BMW
    A6-na razie
    Skąd
    Biała Podlaska
    Cytat Zamieszczone przez Ponar
    że długie tylko z mniejszą mocą.
    Dokładnie tak.
    Czasami wychodzi lepiej niż planujesz-pomyślał chłop gdy rzucił młotkiem w kota a trafił w teściową

  2. #42
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Ponar
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    115
    BMW
    E38 730D
    Skąd
    Lublin
    Wielkie dzięki za odp. Teraz wszystko jasne

  3. #43
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Ponar
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    115
    BMW
    E38 730D
    Skąd
    Lublin
    Dzięki Sylwkowi mam już działające światła dzienne. Odwiedziłem go wczoraj, kilka minut roboty i po wszystkim.
    Jeszcze raz Sylwku podziękowania dla Ciebie!

  4. #44
    Nie ma sprawy, niech Ci służy ;D

  5. #45
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,128
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Cytat Zamieszczone przez Ponar
    Dzwoniłem do serwisu i tam koszt włączenia tej funkcji to 260 zł brutto ale dokładnie sami nie wiedzieli na czym polega ta zmiana. Twierdzą, że świecą się św. mijania czyli u mnie ksenony ale z jaka mocą to nie wiedzą (czy 100% czy 20%) i nie trzeba przekręcać pokrętła tylko od razu po odpaleniu auta światła są włączone.

    Napiszcie które konkretnie światła się świecą bo prawdę mówiąc myslałem, że długie tylko z mniejszą mocą.
    :shock: 260zl za 5 klikniec mysza... Musze przyznac ze ta cena powala... to ASO jest drozsze jak adekwatne w D...

    p.s: Najwieksza zaleta naszych DLR`ow jest przede wszystkim ich zasieg- auto rzuca sie w oczy juz z odleglosci okolo 1km !!! Zaden xenon nie da takiego efektu ;) a wlasnie w tym przypdaku chodzi o widocznosc auta na drodze. Sam mam DRLy juz ponad rok i bardzo to sobie chwale :]
    Poza tym ze xenony maja lzejsze zycie dochodzi jeszcze fakt ze DRLy wlaczaja sie automatycznie wiec nie da rady zapomniec wlaczyc swiatel (jakby nie patrzec srednio przy jednej wpadce na rok to 200zl/r zaoszczedzone :D )
    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  6. #46
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Coś w tym jest. Poprzedni właściciel mojego auta mieszkał bardzo blisko granicy i np automatyczne światła mijania włączał w serwisie w DE nie u nas.
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  7. #47
    Cytat Zamieszczone przez coboss
    Coś w tym jest. Poprzedni właściciel mojego auta mieszkał bardzo blisko granicy i np automatyczne światła mijania włączał w serwisie w DE nie u nas.
    Temat dotyczy ŚWIATEŁ DZIENNYCH!!! Czytaj proszę ze zrozumieniem

  8. #48
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Chłopaki na bąknęli o cenach w serwisach za te usługi. Pisze na temat. Postaram się zawsze cytować wypowiedź do której się odnoszę :P
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  9. #49
    Cytat Zamieszczone przez coboss
    Chłopaki na bąknęli o cenach w serwisach za te usługi. Pisze na temat. Postaram się zawsze cytować wypowiedź do której się odnoszę :P
    Niech Ci będzie.... ;)

    Cytat Zamieszczone przez Ponar
    Dzwoniłem do serwisu i tam koszt włączenia tej funkcji to 260 zł brutto ale dokładnie sami nie wiedzieli na czym polega ta zmiana. Twierdzą, że świecą się św. mijania czyli u mnie ksenony ale z jaka mocą to nie wiedzą (czy 100% czy 20%) i nie trzeba przekręcać pokrętła tylko od razu po odpaleniu auta światła są włączone.
    ...
    Dla mnie najciekawsze jest podanie ceny za coś, czego serwis nie umie zrobić. Wysokość ceny pominę. Prawdą natomiast jest, że serwis ma dostęp tylko do niektórych opcji modułu LCM, zależnych choćby od regionu, na jaki auto zostało przeznaczone. Pozostałe opcje wynikają wprost z zaszeregowania regionalnego i są ustawiane automatycznie w procesie kodowania sterownika....

  10. #50
    Dokładnie tak, jak Sylwekk pisze.

    Ja miałem u siebie w samochodzie włączane SSS-em światła dzienne i z poziomu serwisu nie było opcji włączenia właśnie 50% z długich. Po uaktywnieniu świateł dziennych (takie jest nazewnictwo w SSS-ie) mam na stałe zapalone ksenony - dokładnie tak jak w samochodach szwedzkich.

    To mi wystarcza
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •