Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23

Wątek: [e23] ładny rekinek

  1. #1
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    1,126
    BMW
    e38 735 v8 98'
    Skąd
    Skierniewice

    [e23] ładny rekinek

    http://moto.allegro.pl/item661307523..._warszawa.html

    Piękne auto. Tylko tylnie lampy coś mi nie leżą. No i w takim klasyku silniczek to powinien być na lustro zrobiony :D Ale robi wrażenie...

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    464
    BMW
    nie ma
    Skąd
    Gryfino/Szczecin
    Ładna? :razz:
    Wygląda jak totalny rozpad. Ciekawe ile szpachli na niej jest :x

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    1,126
    BMW
    e38 735 v8 98'
    Skąd
    Skierniewice
    to nie jest dwuletni fiat panda, weź to pod uwagę. Moim zdaniem auto wizualnie zadbane.

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    464
    BMW
    nie ma
    Skąd
    Gryfino/Szczecin
    To nie jest dwuletni fiat panda, to jest ponad 20-letnie BMW :hah:

    Zacytuję Grigorija z 6.com.pl

    Cytat Zamieszczone przez Grigorij [6.com.pl
    ]
    Pół roku temu oglądałem ją niedaleko Kielc, stała także na allegro za 1500zł na KUP TERAZ.

    Ma fotele z E32, jest cała oblepiona szpachlą i żywicą.

    Cena z licytacji jest dla mnie lekko szokująca 8/
    I wszystko jasne ;)

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Dla mnie to auto to jakaś profanacja - wieś tjunig, ten kolor, lampy, felgi, obrzydliwa... Takie auta to juz muszą być tylko ori...

  6. #6
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    klasyk... z gazem w dolocie
    Czarne e32 w benzynie!


  7. #7
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    1,126
    BMW
    e38 735 v8 98'
    Skąd
    Skierniewice
    Ad. Kubica
    Hmm pozdrawiam Ciebię i Twojego kolegę Grigorija :D ale tamta e23 nie jest z koło kielc tylko z Warszawy więc raczej chodzi o co innego. Co do zdjęć to ładnie na nich wygląda. Sam stan rzeczywisty można jedynie sprawdzić na miejscu, ja nie sprawdzałem więc się niewypowiadam. Twoja Wypowiedź Kubica jest mocno nie wiarygodna.


    Ad. Aldik
    eee wieś tuningu tutaj raczej nie widzę. Jedynie lampy źle mi podchodzą. Dla mnie jest ładna ;D Chociaż znając życie to może pójść w ręce jakiegoś rajdowca, który podokleja różne spojlery i inne maczety :D :D :D

    Ad. Szalony
    no tu się zgodzę jak ma długo ten gaz to z silnika może być sieczka

    ps. Kolego Kubica, pokaż zdjęcia swojej 7mki a zobaczymy czy jest to taka "perełka"

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik Awatar jokerow750
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    452
    BMW
    E38 750i, 750iL
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez Aldik
    Dla mnie to auto to jakaś profanacja - wieś tjunig, ten kolor, lampy, felgi, obrzydliwa... Takie auta to juz muszą być tylko ori...
    Popieram kolegę, profanacja i tyle. Wloty na błotnikach, kolor+na pewno masa szpachli i ogólna koncepcja auta moim zdaniem daremna. To klasyk a nie właśnie 2letni fiat panda gdzie można sobie dokładać takie udogodnienia :D Kolejne e23 przeznaczone na straty... :(

  9. #9
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez jokerow750
    Cytat Zamieszczone przez Aldik
    Dla mnie to auto to jakaś profanacja - wieś tjunig, ten kolor, lampy, felgi, obrzydliwa... Takie auta to juz muszą być tylko ori...
    Popieram kolegę, profanacja i tyle. Wloty na błotnikach, kolor+na pewno masa szpachli i ogólna koncepcja auta moim zdaniem daremna. To klasyk a nie właśnie 2letni fiat panda gdzie można sobie dokładać takie udogodnienia :D Kolejne e23 przeznaczone na straty... :(
    Ja nie neguje stanu technicznego tego auta, że bite i szpachla to i moze ale w końcu lat troche ma i nie kosztuje 500tyś, więc nie wymagajmy zbyt wiele - może technicznie jest super, tego po zdjęciach nie oszacuje.. po prostu dla mnie kolor, lampy, felgi, gril itp to tragedia - nie trzyma sie to kupy i ma skojarzenia wieś-tjuningu jak dla mnie - na aucie które nie ukrywam mi sie marzy ale w oryginalnym stanie... Może pewnego dnia zakupie taką, ale to raczej nie do jazdy tylko aby stała sobie w garażu i raz w miesiącu wezme nią żone na lody i do kościoła :) Moze przesadzam, są gusta i guściki ale ja opisuje co myśle w odpowiedzi na powstały post :)

  10. #10
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •