Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 23

Wątek: [e23] ładny rekinek

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    230
    BMW
    ex e32,e38,e65,obecnie e38 M Sport
    Skąd
    Gdańsk
    Właściciel napisał "wartość samych dodatków wynosi kilka tysięcy złotych" ,zastanawiam się co to za dodatki...[/i]

  2. #12
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    1,126
    BMW
    e38 735 v8 98'
    Skąd
    Skierniewice
    des gustibus est non disputandum. Mnie się tam podoba. Bardzo ładny kolor i fajne połączenie oldtimera z nowoczesnymi felgami.

  3. #13
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Dla mnie to też totalny śmieć...felgi także...

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    464
    BMW
    nie ma
    Skąd
    Gryfino/Szczecin
    Cytat Zamieszczone przez positiv
    Ad. Kubica
    Hmm pozdrawiam Ciebię i Twojego kolegę Grigorija :D ale tamta e23 nie jest z koło kielc tylko z Warszawy więc raczej chodzi o co innego. Co do zdjęć to ładnie na nich wygląda. Sam stan rzeczywisty można jedynie sprawdzić na miejscu, ja nie sprawdzałem więc się niewypowiadam. Twoja Wypowiedź Kubica jest mocno nie wiarygodna.



    ps. Kolego Kubica, pokaż zdjęcia swojej 7mki a zobaczymy czy jest to taka "perełka"
    Bożee... Człowieku, Twoja wypowiedź jest jeszcze bardziej niewiarygodna, bo w ogóle nie masz pojęcia o tej E23. Jak nie wierzysz, to wal na spotkanie do kolesia na oględziny i sam się przekonasz, że to rozpad... Ja Grigorijowi wierzę. Nie jedno E23 już miał.
    Zresztą Warszawa od Kielc jest jakieś 200km. Co to za problem napisać w ogłoszeniu, że auto jest z Wawy (podczas gdy w rzeczywistości jest w Kielcach), aby ci co ją oglądali pół roku temu zaczęli się zastanawiać przeglądając dziś allegro,czy to na pewno ten syf, który już oglądali... Zresztą nawet ja, mieszkając koło Szczecina sprzedając swoje auto mogę napisać w ogłoszeniu "Rzeszów", a później gdy ktoś zadzwoni, aby oglądnąć autko mogę zacząć coś kręcić, że przeprowadziłem się albo podać jakiś inny powód. Trochę logicznego myslenia!!!
    Ogólnie odnoszę wrażenie, że ktoś z Twoich znajomych ją sprzedaje i chcesz zrobić dobrą reklamę...




    7 nie posiadam z prostej przyczyny: mając 18 lat nie zarobiłbym na nią... Przecież jest to forum miłośników i posiadaczy 7er więc o co Ci biega? Jestem tutaj, aby poszerzać swoją wiedzę o aucie, które jest obecnie moim obiektem marzeń: E38. Chcesz mi dokopać, dowartościować się? Jak już kupię 7, to nie będzie to byle g*wno. A jak będzie g*wno to doprowadzę ją do ładu i składu.
    Nie dosyć, że piszesz bzdury, to chyba chcesz wszcząć jakąś kłótnię.

    Zastanów się na następny raz co piszesz.
    Kurna człowiek rano wstaje z łóżka, a tu taki positiv na "dzień dobry" miłym postem podnosi ciśnienie...

  5. #15
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    1,126
    BMW
    e38 735 v8 98'
    Skąd
    Skierniewice
    Hmm Kubica przeczytaj swoje i moje posty i przemyśl kto robi jakieś ciśnienie. Każdy kozak przez internet. Co do 7er nie wnikam czy masz czy nie masz (szczerze myślałem, że ta w Twoim opisie jest Twoja) ja też kupe czasu byłem na forum bez auta



    Cytat Zamieszczone przez KubicaPL
    Trochę logicznego myslenia!!!
    Cytat Zamieszczone przez KubicaPL
    Ogólnie odnoszę wrażenie, że ktoś z Twoich znajomych ją sprzedaje i chcesz zrobić dobrą reklamę...


    Cytat Zamieszczone przez KubicaPL
    Chcesz mi dokopać, dowartościować się? Jak już kupię 7, to nie będzie to byle g*wno. A jak będzie g*wno to doprowadzę ją do ładu i składu.
    Nie dosyć, że piszesz bzdury, to chyba chcesz wszcząć jakąś kłótnię.
    Cytat Zamieszczone przez KubicaPL
    Zastanów się na następny raz co piszesz.
    Kurna człowiek rano wstaje z łóżka, a tu taki positiv na "dzień dobry" miłym postem podnosi ciśnienie...
    Widzisz z Twojej wypowiedzi można wyciągnąć wykrzykniki, zarzuty a to podnosi ciśnienie. Każdy ma prawo do swojego zdania, ja Twoje szanuje. A jak chcesz na mnie podnosić głos czy stawiać mi zarzuty to napisz do mnie na PW, ja podam Ci mój adres, zaproszę Cię na obiad czy kawę i wyjaśnimy sobię w 4 oczy te nieporozumienie.

    Pozdrawiam Cię i wrzuć na luz.

  6. #16
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    464
    BMW
    nie ma
    Skąd
    Gryfino/Szczecin
    Cytat Zamieszczone przez positiv
    Każdy kozak przez internet.
    I vice versa.
    Twoją wcześniejszą wypowiedź odebrałem jako złośliwą. Jakbyś pisał tak jak teraz, to nie byłoby "dymu" ;)


    Koniec OT (mam nadzieję)

  7. #17
    STOP!


    Panowie, nie bądźcie dziećmi. Uwagi personalne wymieniać na PW. Temat wątku jest jasno określony i proszę się tego trzymać.

  8. #18
    Vip Vip Awatar Kristo
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    141
    BMW
    e65 745ia
    Skąd
    Elblag
    BRAWO !!! Sylwuś

  9. #19
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    613
    BMW
    730 D E38
    Skąd
    Dąbrowa Górnicza
    Cytat Zamieszczone przez Aldik

    Cos pięęęęęknego :D

    Poprostu poezja :D

    Strasznie marzy mi sie takie E23 :]
    Only E38

  10. #20
    jak dla mnie koszmarny pseudotuning, bo co innego zrobić z autem, które nawet po czymś takim wygląda jak Paździoch :/

    oferta nadal aktualna na Allegro ;)
    Przedni napęd jest dla dziewczynek!

    E23 745i / 1980 r. / 3.2 turbo / 252 KM i inne modele :)
    www.ClassicBMW.pl

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •