Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: [ elektryka] zablokowana klapa tylna

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    201
    BMW
    e32 730iA V8
    Skąd
    Wałbrzych

    [ elektryka] zablokowana klapa tylna

    tak jak w temacie otwieram centralnym i nic...slychac jak chodzi w bagazniku ale klapa sie nieotwiera...pomocy??
    Plany: zawias -40/-40 + 18"...

  2. #2
    Kluczykiem próbowałeś? Tzn przekręcasz kluczyk w zamku w klapie i klape do góry.
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  3. #3
    Leszek VIP Vip Awatar siudema
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    1,833
    BMW
    było e32 m30b35 II89r będzie ...?
    Skąd
    Trzebnica -DeTRoit
    Cytat Zamieszczone przez Damias
    Kluczykiem próbowałeś? Tzn przekręcasz kluczyk w zamku w klapie i klape do góry.
    kluczykiem na maxa w lewą i powinno otworzyć,klapa po przekręceniu kluczyka w prawo ma blokadę i nie otworzysz z centralnego
    Lepiej stracić sekundę w życiu , jak życie w ciągu sekundy






    http://dachy-trzcinowe.pl/

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    201
    BMW
    e32 730iA V8
    Skąd
    Wałbrzych
    niewiem dlaczego ale kluczyka w zamku od klapy niemoge przekręcic...choc mam dwa kluczyki i pasuja do innych zamków włącznie z schowkiem w środku...niewiem czy poprzedni właściciel zmieniał zamek czy co
    Plany: zawias -40/-40 + 18"...

  5. #5
    Leszek VIP Vip Awatar siudema
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    1,833
    BMW
    było e32 m30b35 II89r będzie ...?
    Skąd
    Trzebnica -DeTRoit
    a jak masz ustawioną wkładką w zamku ,jak pionowo to powinno otwierać centralką,przy położeniu poziomym masz zamknięte (blokada)kluczykiem
    Lepiej stracić sekundę w życiu , jak życie w ciągu sekundy






    http://dachy-trzcinowe.pl/

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    201
    BMW
    e32 730iA V8
    Skąd
    Wałbrzych
    Eureka...:):) Ale czy tak do końca??>>> Jak by tego było mało z racji ze dzis poniedziałek juz od rana miałem niemiłe niespodzianki o mojej 7er...z klapa zamknieta jeżdziłem od wczoraj a dzis rano zawiodł mnie centralny...poprostu zawiesił sie a, że mam centralke na pilota wraz z alarmem to niemogłem otworzyc z kluczyka bo by wył...ale jakos po 10 minutach sie odblokował sam ale to nic w porównaniu z tym ze miałem mało powietrza w tylnym kole i jadąc na stacje najechałem na kanał i całe powietrze z koła fryyyt i uciekło...mowie, zabiore sie za zmiane ale co....zablokowany bagaznik i tu zonk a wszystko w bagazniku wiec dzwonie do kumpla aby podjechał z racji ze ma 5er e34 to miał wszystko co mi potrzebne ale jak przyjechał uświadomiłem sobie ze na darmo bo mam złodziejki na kołach a przejściówka w bagażniku i du.a zimna...chciałem napompować ale nie udało sie wiec po 40 minutach walki w dwoje z bagaznikiem udało sie go otworzyc, udało sie zmienic koło ale za to gdy dojechałem do domu...zawiesił sie szyberdach i tak stoi bo niemożna go zamknac...ale wiem ze mozna to zrobić ręcznie więc lece bo zanosi sie na deszczyk...dzięki za wszystkie porady powodzonka...



    "Nie lubie poniedziałku"...jak najbardziej na miejscu
    Plany: zawias -40/-40 + 18"...

  7. #7
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    90
    Witam , mozliwe ze modul komfortu pada, mialem te same objawy u siebie, klapa, szyby central itd..Pozdro
    ralfi 730i LAKIERY MIPA WARSZAWA

  8. #8
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    13
    BMW
    e32 m30b30 '90
    Skąd
    Częstochowa
    Spróbuj wszystkie styki bezpieczników przemyć jakimś WD40 albo czymś podobnym co dobrze czyści takie rzeczy. Ja też miałem problem z zamkiem i szybami a po przepsikaniu tego wd40 jak ręką odjął. Na razie pół roku minęło i ani razu (odpukać w niemalowane) problem nie wystąpił. Za to mam inny zdecydowanie poważniejszy problem ale o tym w osobnym wątku.

  9. #9
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    1,806
    BMW
    E38 740i
    Skąd
    Skoczów
    Proszę nie szaleć z WD 40.Do tego celu służy czysty spirytus lub Kontakt w spreyu S61.Wd 40 ma inne zastosowania a nie do elektryki :D

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    605
    BMW
    E32 750 iA '91 M70B50
    Skąd
    z fabryki
    Dokładnie jak Mirek pisze! WD40 do rzadnej elektryki/elektroniki.... do tego jest odpowiednik pod nazwą ISOL ... lub wspomniany spirytus jeśli komuś gdzieś jakimś sposobem zalega na półce :P
    usługi i bezpieczeństwo IT
    BMW E32 750iA '91 (magia V12 ) | Ex: BMW E32 735i '87
    Honda VT 1100 chopper
    Schematy E32 (czytelna lista plików)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •