Tragedia przez duże T...

Swoją drogą E38 to dla mnie tak perfekcyjny projekt że nie podobał mi się żeden tuning tego auta. Nawet jak przywiozłem moją na felgach Hartge 19 cali to chciałem zmienić na firmowe koła BMW. Jakiś ortodoks ze mnie jest pod tym względem :) A już najbardziej to drażni mnie nie firmowe audio w środku... (gorzej wygląda to chyba tylko w Roverze 75).