Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 28

Wątek: BMW 750iL E32 Highline

  1. #11
    Ja bym poszedł po całości i zaczął od E23 Highline, do tego taka sama E32, 750iL mógłbym wtedy sprzedać i kupić L7. Nie koniecznie wersję Karl Lageferd. Jakoś do mnie ta kolorystyka nie przemawia. Szedł bym raczej w czarną budę i beżowe lub ceglane wnętrze. No i na koniec E66. Zostanę starym zdziadziałym kawalerm i chyba bede musiał mieszkać w tych autach, bo wszystko inne sprzedam, ale w końcu będę miał całą rodzinkę

    Cóż Panowie, idę spać, może mi się przyśnią :)
    Ex BMW: E34 525i '89, E38 740i '95, E38 750 iL '00, Jag X330

  2. #12
    Doświadczony Użytkownik Awatar Supermen
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    2,108
    BMW
    e38 750iL
    Skąd
    Chojnice
    Hehe ja sprzedam nerki żeby kupić te inne nerki :D To nie jest głupi pomysł z tym mieszkaniem w aucie. Jedynie łazienki brakuje bo tak to nawet lodówkę się wyrwie :p
    Ja nie wiem czy Karl Lagerfeld nie była przypadkiem tylko jedna jedyna sztuka. Musze zgłębić ten temat. L7 to i tak 2 sztuki trzeba by kupic. Jedną z tą ścianą odgradzającą a 2 bez ;D
    A co do E23 to teraz za bardzo sie trzeba nagimnastykować żeby znaleźć takiego rodzynka.

    Wracając do tej z ogłoszenia to też sie trochę boje że mogła by być tylko na zdjęciach taka ładna :(
    Prowadzenie BMW serii 7 nie sprowadza się do jazdy do celu
    lecz jest celem samym w sobie.

    https://www.facebook.com/Chojnickie-Muzeum-Motoryzacji-i-Techniki-1624705857838311/



  3. #13
    Vip Vip Awatar tomcad
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    493
    BMW
    E38 728 '96
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez Jey
    Ja bym poszedł po całości i zaczął od E23 Highline, do tego taka sama E32, 750iL mógłbym wtedy sprzedać i kupić L7. Nie koniecznie wersję Karl Lageferd. Jakoś do mnie ta kolorystyka nie przemawia. Szedł bym raczej w czarną budę i beżowe lub ceglane wnętrze. No i na koniec E66. Zostanę starym zdziadziałym kawalerm i chyba bede musiał mieszkać w tych autach, bo wszystko inne sprzedam, ale w końcu będę miał całą rodzinkę
    Jey, mogę Cię zapewnić, że nie jesteś sam w tej wizji, a zdziadziałym kawalerem napewno nie zostaniesz, bo kobiety doceniają te samochody :D

    Co do treści wątku, to również twierdzę, że smakowity kąsek z tej beci, brakuje jej tylko jak dla mnie przebiegu o 100 tyś. mniejszego i wiśniowego metalicu, ale i tak jest godna zainteresowania...
    E23 728 - E38 728 - E60 520d - E65 750i

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    605
    BMW
    E32 750 iA '91 M70B50
    Skąd
    z fabryki
    Highline... marzenie wielu :) tylko fotele bardziej sport... no, ale to przecież klasa lux :)
    usługi i bezpieczeństwo IT
    BMW E32 750iA '91 (magia V12 ) | Ex: BMW E32 735i '87
    Honda VT 1100 chopper
    Schematy E32 (czytelna lista plików)

  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    904
    BMW
    E46 328Ci
    Skąd
    Wrocław
    Autko super wygląda, mi się kolor podoba, jest inny ;) Poza tym niezły wypas ma PDC, EDC, podwójne szybki...

  6. #16
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    A mam pytanie,czym sie różni skóra buffalo od normalnej?Bo jak patrze na ogłoszenie nie widzę różnicy w swojej...

  7. #17
    Zaawansowany Użytkownik Awatar jokerow750
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    452
    BMW
    E38 750i, 750iL
    Skąd
    Katowice
    Jak w e38 - grubsza, wytrzymalsza i moim zdaniem sporo twardsza niż zwykła skóra. Jakiś czas temu oglądałem e32 z normalną skórą i wg mnie w dotyku jest przyjemniejsza niż buffalo. Kwestia gustu :)

  8. #18
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    605
    BMW
    E32 750 iA '91 M70B50
    Skąd
    z fabryki
    Skóra BUFFALO jak wyżej. Jest ona z jakiegoś tam amerykańskiego byka - czyli ogólnie bycza ;) Grubsza, inaczej się układa. Z wiekiem nabiera połysku. Wiem, bo mam :] na zdjęciu może nie bardzo widać różnicę, ale na żywo już ta różnica jest zauważalna. W E32 była dostępna na specjalne zamówienie, w E38 pewnie też.
    usługi i bezpieczeństwo IT
    BMW E32 750iA '91 (magia V12 ) | Ex: BMW E32 735i '87
    Honda VT 1100 chopper
    Schematy E32 (czytelna lista plików)

  9. #19
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    W skrócie wygląda to tak że skóra BUFFALO jest nie połyskliwa i ma wyraźnie widzoczne naturalne jarzma których nie widac w licu standardowej skóry, gdyż jest ona inaczej wyprawiona a przedewszystkim lakierowana.

    Standardowa skóra w e32 ma połysk i jest zupełnie gładka, wersja buffalo jest w dotyku bardziej "zamszowa" i delikatna.

    Środek w pełnej skórze buffalo to jeden z większych rarytasów jeśli chodzi o e32, zwłaszcza jeśli jest grzana!

    Środek w skórze Buffalo zawsze wiązał się z dopłatą to chyba proste ;)
    Czarne e32 w benzynie!


  10. #20
    Zaawansowany Użytkownik Awatar jokerow750
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    452
    BMW
    E38 750i, 750iL
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez sz4l0ny
    W skrócie wygląda to tak że skóra BUFFALO jest nie połyskliwa i ma wyraźnie widzoczne naturalne jarzma których nie widac w licu standardowej skóry, gdyż jest ona inaczej wyprawiona a przedewszystkim lakierowana.

    Standardowa skóra w e32 ma połysk i jest zupełnie gładka, wersja buffalo jest w dotyku bardziej "zamszowa" i delikatna.

    Środek w pełnej skórze buffalo to jeden z większych rarytasów jeśli chodzi o e32, zwłaszcza jeśli jest grzana!

    Środek w skórze Buffalo zawsze wiązał się z dopłatą to chyba proste ;)

    ...No..to mam rarytas :D :D i nawet grzany ;)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •