Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 41

Wątek: [ elektryka] Automatycznie otwierana klapa bagażnika

  1. #31
    Ten co masz w środku kabiny to jest u każdego. Ale w wersji z hydrauliczną klapą to po otwarciu klapy obok zamka powinien być czerwony guzik do zamykania. O taki:

    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  2. #32
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Druga charakterystyczna sprawa to siłowniki. Są zwykłe siłowniki i tłoczki.
    Te drugie mają wężyki ciśnieniowe na górze i na dole do tłoczenia w nie oleju :)
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  3. #33
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    123
    BMW
    Brak
    Skąd
    Ostrowiec ŚW/ Warszawa
    Hmm nigdy nie zwróciłem uwagi na ten przycisk, ale wydawać by się mogło, że go nie mam. Przepraszam za całe zamieszanie. Sprawdzę jednak wieczorem dla pewności... Dopiero poznaje swój samochód.

  4. #34
    Zaawansowany Użytkownik Awatar mogewszystko
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    273
    BMW
    728i + LPG
    Skąd
    Kraków
    hej, czytałem ale sie nie doczytałem może mi ktoś podpowiedzieć jak sie w końcu zamyka klape bagażnika z pilota w przedlifcie? (oczywiscie mam hydraulike) :)
    To jest tylko kwestia czasu ;)

  5. #35
    ----------------
    Ostatnio edytowane przez Damias ; 16-02-2011 o 12:09
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  6. #36
    Vip Vip Awatar lockbud
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    2,433
    BMW
    Było E38 730i 94r. Jest.........................X6 40d.
    Skąd
    - Sosnowiec
    Cytat Zamieszczone przez Damias
    Cytat Zamieszczone przez mogewszystko
    hej, czytałem ale sie nie doczytałem może mi ktoś podpowiedzieć jak sie w końcu zamyka klape bagażnika z pilota w przedlifcie? (oczywiscie mam hydraulike) :)
    Żeby działało zamykanie klapy z pilota w przedlifcie trzeba wymienić GM na poliftowy.
    Z tymi autami jest różnie, ja mam przedlifta a GM-a po lifcie 2001r i zamykanie z pilota nie działa. Jeżeli ktoś ma odbiornik pilota za oparciem kanapy (początek produkcji) to raczej nie nacieszy się z zamykania z pilota, jeżeli nie ma odbiornika za kanapą tylko w GM to wymiana na młodszy rocznik może pomóc :)

  7. #37
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    40
    BMW
    e38
    Skąd
    gliwice
    witam!A ja mam problem z tym dociąganiem klapy :? (mam zwykłą klape bez hydrauliki)coś sie stało i mi jej nie domyka.jak nacisne na pilocie otwieranie zamka klapy(przy zamkniętej klapie) to silniczek chodzi a wraz z nim cała klapa w góre i w dół,ale nie otwiera,muszę otworzyć kluczykiem.róbowałem juz ustawić na odbojach znajdujących sie na krańcach klapy i nic.nie wiem czy w zamku nie ma jakiegoś wyłącznika krańcowego lub coś takiego bo jaskaś wiązka tam idzie.pomocy bo jest to irytujące a na dodatek klapa odstaje i nie podoba mi sie to wogóle.może znacie jakiegoś magika w okolicach Gliwic,co sie na takich rzeczach zna.
    pozdro.

  8. #38
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,240
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Przyjedź do Raciborza dzisiaj to spróbujemy ogarnąć temat.
    Możliwe, że siłownik, otwierający zamek umarł, będę u kumpla dzisiaj, to wezmę taki jeden, tak na w razie W.

    Numer tel, dostaniesz na PW ;)
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  9. #39
    Może być źle wyregulowane położenie silniczka dociągania. W konsekwencji krzywka nie odblokowuje zamka w klapie.

  10. #40
    Vip Vip Awatar Cichy
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    887
    BMW
    e38
    Skąd
    Poznan
    Albo wyrobila sie ta fasolka co sie obraca sprawdz, u mnie to wlasnie bylo przyczyna
    Impossible is nothing

    Żyć szybko, umierać młodo

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •