Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 41

Wątek: [ elektryka] Automatycznie otwierana klapa bagażnika

  1. #21
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Dziewon
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    236
    BMW
    sprzedane
    Skąd
    Oświęcim
    U mnie z pilota lub przyciskiem z klapy otwiera tylko klape ale NIE podnosi jej.Zamykam ręcznie,tzn opuzczam lekko i dociąga ją zamek. Już sam nie wiem co może być zrypane. model przedliftowy

  2. #22
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    Cytat Zamieszczone przez monster007
    U mnie z pilota lub przyciskiem z klapy otwiera tylko klape ale NIE podnosi jej.Zamykam ręcznie,tzn opuzczam lekko i dociąga ją zamek. Już sam nie wiem co może być zrypane. model przedliftowy
    Kolego jak możesz to szybciutko wykonaj zdjęcie swojej klapy od środka ... lub opisz jaki przycisk i gdzie masz pod klapą służący do otwierania klapy :)

  3. #23
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    464
    BMW
    e30 328
    Skąd
    Poznań
    Dzięki za pomoc wystarczyło dolać trochę płynu hydraulicznego i wszystko śmiga jak nowa uwielbiam to forum pozdro
    Gaz to śmierć a my nie chcemy uśmiercać naszych aut!!
    Bardzo Mądry Wybór

  4. #24
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    123
    BMW
    Brak
    Skąd
    Ostrowiec ŚW/ Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez monster007
    U mnie z pilota lub przyciskiem z klapy otwiera tylko klape ale NIE podnosi jej.Zamykam ręcznie,tzn opuzczam lekko i dociąga ją zamek. Już sam nie wiem co może być zrypane. model przedliftowy
    Witam, jestem nowym użytkownikiem dopiero ''oswajam" się z forum dlatego proszę o wyrozumiałość. Po drugie jestem młodym człowiekiem, a e38 jest moim pierwszym samochodem. W moim samochodzie jest tak samo z pilopta czy przyciskiem otwiera klape ale jej nie podnosi. Myślałem, że tak ma być. W mercedesie clk którego miałem okazje używać bagażnik z pilota się otwierał, nie odmykał. Czytając wasze posty rozumiem, że mój bagażnik nie działa w celu, w którym został stworzony. Rozumiem, że powininem dolać do pompy oleju i powinien się otworzyć do końca ?

  5. #25
    Cytat Zamieszczone przez patrykg4
    Witam, jestem nowym użytkownikiem dopiero ''oswajam" się z forum dlatego proszę o wyrozumiałość. Po drugie jestem młodym człowiekiem, a e38 jest moim pierwszym samochodem. W moim samochodzie jest tak samo z pilopta czy przyciskiem otwiera klape ale jej nie podnosi. Myślałem, że tak ma być. W mercedesie clk którego miałem okazje używać bagażnik z pilota się otwierał, nie odmykał. Czytając wasze posty rozumiem, że mój bagażnik nie działa w celu, w którym został stworzony. Rozumiem, że powininem dolać do pompy oleju i powinien się otworzyć do końca ?
    Po raz drugi proszę abyś się przedstawił we właściwym dziale zgodnie z Regulaminem który zaakceptowałeś.
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  6. #26
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    123
    BMW
    Brak
    Skąd
    Ostrowiec ŚW/ Warszawa
    Czy wtedy otrzymam odpowiedź na dręczące mnie pytanie ?
    Pozdrawiam.

  7. #27
    Jak ktoś będzie znał odpowiedź to na pewno.
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  8. #28
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    123
    BMW
    Brak
    Skąd
    Ostrowiec ŚW/ Warszawa
    Przedstawiłem się i cierpliwie będę czekał na odpowiedź.

  9. #29
    Wracając do Twojego problemu to czy masz wogóle hydrauliczną klapę? Bo może masz zwykłą i wtedy klapa będzie się tylko lekko otwierać. Masz w niej po lewej stronie siłownik hydrauliczny, masz świecący czerwony przycisk w wewnętrznej częsci klapy służący do zamykania?
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  10. #30
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    123
    BMW
    Brak
    Skąd
    Ostrowiec ŚW/ Warszawa
    Wewnątrz samochodu mam przycisk do otwierania klapy, ale do zamykania ani w środku ani w bagażniku żadnego nie zauważyłem. Jutro będę miał chwilę to zrobię zdjęcia bagażnika i może czegoś się dowiemy, bo naprawde nie znam się na samochodach.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •