Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 41

Wątek: [ elektryka] Automatycznie otwierana klapa bagażnika

  1. #11
    Niestety, nie posiadam tego bajeru u siebie i na razie się z niego wyleczyłem ;D

    Ale jak by się trafiło coś na testy, to kto wie....

  2. #12
    Vip Vip Awatar Wiktor
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,544
    BMW
    EVO VIII
    Skąd
    Kraków
    Chcecie mieć zamykanie z przycisku w aucie to musicie kupić Sylwkkowi zestaw do hydrauliki, jak sobie założy to zapewne coś wymyśli :D
    Pozdrawiam
    Wiktor
    Używajcie polskich znaków - jest różnica czy robisz komuś łaskę czy laske.

  3. #13
    Cytat Zamieszczone przez sylwekk
    Ale jak by się trafiło coś na testy, to kto wie....
    No przecież u mnie mamy na czym testować ;) Tylko podejżewam że w przedliftowej się nie da za dużo wymyślić. Pewnie GM musi być jakiś młodszy :/
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  4. #14
    (pre) Neo Katechu Men Vip Awatar hatecraft
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    1,088
    BMW
    735i - E38 FL Aut.
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    7
    A nie ma jakiegoś zaworu przelewowego w tej pompie? IMHO musi coś być.

    A sposób na "siłowych zamykaczy manualnych" trzeba by zrobić jak w metrze: komunikat przez megafon z bagara "Łapy precz, bagażnik zamknie się automatycznie" ;)

  5. #15
    Vip Vip Awatar Cichy
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    887
    BMW
    e38
    Skąd
    Poznan
    A u mnie jest kwestia ze działa dociaganie ale jak nacisne guzik to klapa odbije ale nie moge jej podniesc jakby jeszcze cos ja trzymało wiec otwieram kluczkiem.
    Impossible is nothing

    Żyć szybko, umierać młodo

  6. #16
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    474
    BMW
    e65 745..e46 330 M Sport....e30 325 Turbo..E38 728iA M Sport..BMW e39 M5 439bhp..BMW E60 525 M Sport
    Skąd
    uk,kent
    "cichypn" temat jest taki ze w klapie od spodu sa po bokach(na krancach) takie male czarne cypelki na sprezynce to one sa odpowiedzialne za uniesienie klapy w momencie nacisniencia guzika a silownik elektryczny za dociagniecie.sprawdz je maze sa zastale lub cos.zeby to potwierdzic to jedna reka ciagnij klape do gory i palem drugiej wcisnij guzik od klapy wtedy sie otworzy..... ;) :D :D :D :D :D :D :D :papa:
    "Driving a fast daewoo lanos is like coming out of the closet. It suprises every one at first, but in the end your still gay."

  7. #17
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    92
    BMW
    F02 750Ldx
    Skąd
    Świdnik
    jak by ktos potrzebował oleju hudraulicznego do tego mechanizmu to mam do odsprzedania dowolną ilość. W ASO 200ml kosztuje prawie 120 zł.

  8. #18
    Cytat Zamieszczone przez mbbrzoza
    jak by ktos potrzebował oleju hudraulicznego do tego mechanizmu to mam do odsprzedania dowolną ilość. W ASO 200ml kosztuje prawie 120 zł.
    To super ale najpierw sie przedstaw w odpowiednim dziale!!!!
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  9. #19
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    464
    BMW
    e30 328
    Skąd
    Poznań
    Witajcie mam pytanie czy ten płyn hydrauliczny się uzupełnia jak tak to gdzie ?? muszę klapę otwierać na 2 razy i słychać jak próbuje wytworzyć ciśnienie i ciągle dopompowuje
    Gaz to śmierć a my nie chcemy uśmiercać naszych aut!!
    Bardzo Mądry Wybór

  10. #20
    Skoro słychać pompę a nie podnosi klapy to pewnie za mało jest oleju. Olej się dolewa do pompy. Pompa jest za akumulatorem w bagazniku. Jak do niej dojść jest na forum. Była nawet moja relacja z montażu takiej hydrauliki i są fotki gdzie jest pompa i gdzie sie leje olej :)
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •