Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: Czy ktoś z Was mial do czynienia z tym autem?

  1. #1
    Vip Vip
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    886
    BMW
    AC Schnitzer 730d 1999r
    Skąd
    Mlava

    Czy ktoś z Was mial do czynienia z tym autem?

    Lincoln navigator

    Chciałem was zapytać czy ktoś z was jeździł takim monstrum. I czy może cos więcej powiedzieć na temat tego auta? Obejrzałem ostatnio film Ridleya Scotta "W sieci kłamstw" i tam właśnie zobaczyłem to auto i zwrócił on moja uwagę. Oczywiście nie myślę nna razie o zmianie auta ale kto wie , może za kilka lat??? A tak w ogóle to film bardzo polecam bo bardzo mi się spodobał.
    B M W

    Staram się pisać poprawnie po polsku.

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,152
    BMW
    BMW 7系列
    Skąd
    ワルシャワ
    Przede wszystkim Rafał - pytanie o której generacji mówisz, bo teraz leci trzecia.
    Dużo Ci nie powiem, bo suche info łatwo znaleźć w necie, a z praktyki niestety nie znam... :(
    Tak czy owak, jeden z większych SUV-ów - nie jest to mid-size jak X5. Z drugiej strony pomimo przynależności do segmentu 'premium' (Lincoln a nie Ford) bierz poprawkę, że to amerykańskie 'premium' a nie europejskie/japońskie - czyli na wyposażenie i jakość materiałów zbliżone do światowej czołówki nie ma co liczyć. Z trzeciej strony ceny są całkiem zachęcające.

    Spróbuj zapytać Jarka z "Kliniki 7er" ;) - on może bardziej znać to auto od strony praktycznej.

    Na koniec małe porównanie wymiarów:



    (specjalna dedykacja dla tych posiadaczy 7er, którzy sądzą że ujeżdżają nie wiadomo jak wielkie tankowce i trochę się nadymają z tego powodu :hah: )
    '00 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '91 Mercedes-Benz 560SEC, perlmuttgrau

  3. #3
    W Norwegii używają takich przerobionych na karawany :D A gdybym szukał czegoś tak dużego, to prędzej wybrbrał bym taki wynalazek jak Toyota Sequoia. Wymiary mają niemal identyczne, a jednak jakoś bardziej ufam Japończykom, pomimo że to auto robione typowo pod rynek USA.
    Ex BMW: E34 525i '89, E38 740i '95, E38 750 iL '00, Jag X330

  4. #4
    Super Moderator Awatar olejus
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,698
    BMW
    BIEMDABLJU SEVEN FOUR FIVE
    Skąd
    Wrocław
    Dopiero dzisiaj odnalazłem ten temat.
    Jako , że przez pewien okres byłem związany importem aut z USA t mogę ci powiedzieć wiku , że każdy navigator importowany z USA był niestety po dzwonie.

    Tak jak powiedział Michał są 3 generacje.
    Pić trzeba ! Jeść można !

  5. #5
    Vip Vip
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    886
    BMW
    AC Schnitzer 730d 1999r
    Skąd
    Mlava
    Faktycznie samochód ogromny jest. A czym sie michał rózni navigator od aviatora? czy one sa inne wymiarowo?

    Ty Michał to masz foty na zawołanie. :papa: :papa:
    B M W

    Staram się pisać poprawnie po polsku.

  6. #6
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,152
    BMW
    BMW 7系列
    Skąd
    ワルシャワ
    Dokładnie jest tak:

    Navigator - to full-size SUV, konstrukcyjnie oparty na Fordzie Expedition
    Aviator - to mid-size SUV, konstrukcyjnie oparty na Fordzie Explorerze (taka niby konkurencja dla np. Infiniti FX).

    Ale faktycznie - stylistycznie Aviator jest łudząco podobny do Navigatora II generacji... :)
    '00 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '91 Mercedes-Benz 560SEC, perlmuttgrau

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Dziewon
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    236
    BMW
    sprzedane
    Skąd
    Oświęcim
    nie polecam,na żywo jest brzydki, te światła z tyłu ble i krowa spali troche

  8. #8
    Ale nie polecasz bo co? Uzasadnij, jakieś argumenty przytocz. Miałeś, jeździłeś, czy nie polecasz tylko dla tego że Ci się nie podoba (o czym może nie będziemy dyskutować bo kwestie wizualne niech sobie każdy sam oceni). Co do spalania, to moje V12 też spali trochę i jakoś nie ubolewam z tego powodu. Jak ktoś kupuje takie auta z takimi silnikami to chyba liczy się że poniżej 20 ciężko będzie zejść.
    Ex BMW: E34 525i '89, E38 740i '95, E38 750 iL '00, Jag X330

  9. #9
    Vip Vip
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    886
    BMW
    AC Schnitzer 730d 1999r
    Skąd
    Mlava
    Cytat Zamieszczone przez monster007
    nie polecam,na żywo jest brzydki, te światła z tyłu ble i krowa spali troche
    No faktycznie monster . Uświadomiłeś mnie . :razz:

    A czy Cadillac Escalade to jest to samo co Navigator? Tez fajny jest muszę powiedzieć.
    B M W

    Staram się pisać poprawnie po polsku.

  10. #10
    Super Moderator Awatar olejus
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,698
    BMW
    BIEMDABLJU SEVEN FOUR FIVE
    Skąd
    Wrocław
    Pić trzeba ! Jeść można !

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •