Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Dołozenie telefonu

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar kataniarz
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    274
    BMW
    e38 735iA
    Skąd
    Jarocin

    Dołozenie telefonu

    Witam koledzy chcialbym doposazyc moja bunie w telefon org co mi jest potrzebne do tego prosze napiscie z gory dziekuje i pozdrawiam:)

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik Awatar Supermen
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    2,108
    BMW
    e38 750iL
    Skąd
    Chojnice
    Antena jest chyba w szybie wiec nowa szyba, na pewno telefon :P , podłokietnik, ta magistrala na karte co jest obok zmieniarki po lewej stronie i nie wiem co jeszcze. Ja sie zastanawiam nad dołożeniem tego podłokietnika wielofunkcyjnego z tyłu ale nie wiem czy by to wszystko działało
    Prowadzenie BMW serii 7 nie sprowadza się do jazdy do celu
    lecz jest celem samym w sobie.

    https://www.facebook.com/Chojnickie-Muzeum-Motoryzacji-i-Techniki-1624705857838311/



  3. #3
    Vip Vip Awatar Wiktor
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,544
    BMW
    EVO VIII
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez Supermen
    Ja sie zastanawiam nad dołożeniem tego podłokietnika wielofunkcyjnego z tyłu ale nie wiem czy by to wszystko działało
    Działałoby tylko musiałbyś doprowadzić odpowiednie wiązki do wszystkiego no i wymienić wszystkie silniczki w fotelu pasażera na takie z pamięcią ;) albo wstawić fotel kierowcy z anglika :P
    Pozdrawiam
    Wiktor
    Używajcie polskich znaków - jest różnica czy robisz komuś łaskę czy laske.

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik Awatar Supermen
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    2,108
    BMW
    e38 750iL
    Skąd
    Chojnice
    Cytat Zamieszczone przez Wiktor
    Cytat Zamieszczone przez Supermen
    Ja sie zastanawiam nad dołożeniem tego podłokietnika wielofunkcyjnego z tyłu ale nie wiem czy by to wszystko działało
    Działałoby tylko musiałbyś doprowadzić odpowiednie wiązki do wszystkiego no i wymienić wszystkie silniczki w fotelu pasażera na takie z pamięcią ;) albo wstawić fotel kierowcy z anglika :P
    To jak bym miał ten cały panel w podłokietniku to jest możliwość zapamiętania położenia fotela pasażera? :shock:
    Moja Pani by skakała z radości bo nie cierpi jak jej ktoś przestawia ustawienie fotela ;D
    Prowadzenie BMW serii 7 nie sprowadza się do jazdy do celu
    lecz jest celem samym w sobie.

    https://www.facebook.com/Chojnickie-Muzeum-Motoryzacji-i-Techniki-1624705857838311/



  5. #5
    Vip Vip Awatar Wiktor
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,544
    BMW
    EVO VIII
    Skąd
    Kraków
    Pamięć fotela pasażera można niezależnie dołożyć :)

    A jeśli dobrze pamiętam ten multimedialny podłokietnik (tylko raz miałem przyjemność takim się pobawić :D ) to tam właśnie jest możliwość regulacji fotela pasażera z przodu razem z pamięcią, także trzeba by wymienić silniczki razem z przełącznikami w fotelu i podpiąć odpowiedni kabelek ;)

    tutaj możesz sobie zobaczyć ile to pracy: http://www.bimmerboard.com/forums/posts/633686 ;D
    Pozdrawiam
    Wiktor
    Używajcie polskich znaków - jest różnica czy robisz komuś łaskę czy laske.

  6. #6
    Doświadczony Użytkownik Awatar Supermen
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    2,108
    BMW
    e38 750iL
    Skąd
    Chojnice
    :shock: Czemu silniczki trzeba wymienić? Myślałem że wystarczy jakieś elektroniczne bajery podokładać. Czym się te silniczki różnią od tych które mam normalnie w fotelu pasażera?
    Hehe to ten podłokietnik to taka zabawka dla osób siedzących z tyłu żeby pownerwiać pasażera z przodu i mu siedzenie poprzestawiać
    Prowadzenie BMW serii 7 nie sprowadza się do jazdy do celu
    lecz jest celem samym w sobie.

    https://www.facebook.com/Chojnickie-Muzeum-Motoryzacji-i-Techniki-1624705857838311/



  7. #7
    Vip Vip Awatar Wiktor
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,544
    BMW
    EVO VIII
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez Supermen
    :shock: Czemu silniczki trzeba wymienić? Myślałem że wystarczy jakieś elektroniczne bajery podokładać. Czym się te silniczki różnią od tych które mam normalnie w fotelu pasażera?
    Trzeba wymienić, bo te z pamięcią mają dodatkowy moduł (taka czarna skrzyneczka), który pozwala modułowi pamięci przesuwać fotel na właściwe miejsce, normalne silniczki przesuwają się tylko pod wpływem napięcia i pracują tak długo jak długo trzyma się przycisk ;) Można też do zwykłych silniczków dolutować i przykręcić samą tą czarną skrzyneczke, ale to jeszcze więcej roboty tak z każdym się ceregielić ;D najprościej założyć prawy fotel od anglika :P
    Pozdrawiam
    Wiktor
    Używajcie polskich znaków - jest różnica czy robisz komuś łaskę czy laske.

  8. #8
    Słuchaj Wiktora bo dobrze gada. W tylnym podłokietniku była pełna regulacja fotela pasażera wraz z trzema pamięciami. Nie można było tylko go z tego panela pompować :P. Nie wiem czy w sportsitzach była możliwość wysuwania podudzia, ale w comfortach na pewno można go było łamać. Poza tym w panelu można też było miec telefon, sterowanie radiem, bc i tv, widziałem też kiedyś zapalniczkę. I tu pojawia się problem, bo myslałem że mam pełną wersje tego podłokietnika, a tu masz, brakuje mi zapalniczki. Trzeba będzie dołożyć ;D
    Ex BMW: E34 525i '89, E38 740i '95, E38 750 iL '00, Jag X330

  9. #9
    Doświadczony Użytkownik Awatar Supermen
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    2,108
    BMW
    e38 750iL
    Skąd
    Chojnice
    Zastanawia mnie co miało na celu w ogóle stworzenie tego panelu. Po co ktoś z tyłu ma sie bawić siedzeniem z przodu? Jakiś wysoki prezes w Longu by jeszcze miejsca nie miał? ;D
    Prowadzenie BMW serii 7 nie sprowadza się do jazdy do celu
    lecz jest celem samym w sobie.

    https://www.facebook.com/Chojnickie-Muzeum-Motoryzacji-i-Techniki-1624705857838311/



  10. #10
    Sam sobie odpowiedziałeś. Zrobiono to po to, żeby prezes mógł sobie wyciągnąc kopyta. Dosłownie. Owszem, long jest na tyle pojemny, że jak z przodu zasiądzie osoba o wzroście 185-190cm, to z tyłu też będzie miała full miejsca. Co nie zmienia fakt że prezes to prezes, on tu rządzi i jak mu się zachce, to może ochroniarza wcisnąć w deskę.
    Ex BMW: E34 525i '89, E38 740i '95, E38 750 iL '00, Jag X330

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •