Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: telefon / zamykanie drzwi

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    400

    telefon / zamykanie drzwi

    takie mi sie pytania w sumie dwa zebraly;P

    1. jaka karte mozna wlaczyc do telefonu? bo chyba zwykla sim to nie jest? uzywa ktos fonu w samochodziku?

    2. troche mnie denerwuje to ze przednie drzwi ( zauwazylem to przede wszystkim od kierowcy ) -> lekko wystarczy pchac a same zamykaja sie... ale zawsze nie zamykaja sie do konca:( trzeba otwierac i lekka walnac.. co zrobic zeby prawidlowo sie zamykaly? bez walenia ;P

  2. #2
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1

    Re: telefon / zamykanie drzwi

    Cytat Zamieszczone przez maniakowy
    takie mi sie pytania w sumie dwa zebraly;P

    1. jaka karte mozna wlaczyc do telefonu? bo chyba zwykla sim to nie jest? uzywa ktos fonu w samochodziku?

    2. troche mnie denerwuje to ze przednie drzwi ( zauwazylem to przede wszystkim od kierowcy ) -> lekko wystarczy pchac a same zamykaja sie... ale zawsze nie zamykaja sie do konca:( trzeba otwierac i lekka walnac.. co zrobic zeby prawidlowo sie zamykaly? bez walenia ;P

    1. Temat byl juz wiele razy poruszany na forum - uzyj funkcji szukaj - na pewno znajdziesz.
    2. Drzwi na pewno ci opadly - podjedz do jakiegos dobrego blacharza to ci je ustawi.
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


  3. #3
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    najszybszy sposob podnoszenia drzwi :

    1- schylasz się
    2- łapiesz za dolną krawędz drzwi
    3- probujesz wstać trzymając się drzwi
    4- oglądasz efekt naciągnięcia do gory
    5- robisz to do skutku (drzwi nie wyrwiesz a to jest sposob lakiernikow - nie myślcie nawet ,że oni rozkrecaja zawiasy aby drzwi podnieść ... )

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    400
    neuf: a na jakiej zasadzie takim sposobem mialy by sie podciagac?;] bo zdziwony jestem tym co napisales;]

  5. #5
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    No tym sposobem bardziej obluzujesz drzwi niz podniesiesz- drzwi można regulować też tym zamkiem na słupku-i tak też radze zrobić
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    400
    dzis juz ciemno;) ale jutro poszukam tego zamka o ktorym mowisz:)

    jesli chodzi o telefon.. ehm czytalem wszystko;) ale w bagazniku nie moge znalesc tego miejsca gdzie sie karte wstawia..

    czy to uzadzenie od telefonu jest po lewej stronie od wzmacniacza? bo od gory widze mozna cos wlozyc wielkosci karty bankomatowej;) a moze sie myle:P

    prosze nakierujcie;)

  7. #7
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Tak , to jest to miejsce. A karta SIM musi być włożona razem z tą kartą z której ją wyłamujesz przed włożeniem do telefonu. Wkladasz to całe i chodzi :)
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    400
    a to taki bajer:) dzieki wielkie:)

  9. #9
    Vip Vip Awatar MiBhell
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,156
    BMW
    ex. E32 735iA
    Skąd
    www.ASO-BMW.pl
    Cytat Zamieszczone przez maniakowy
    neuf: a na jakiej zasadzie takim sposobem mialy by sie podciagac?;] bo zdziwony jestem tym co napisales;]
    działa.. moze to prozaiczne ale działa sprawdzene juz w nie jednym aucie co prawda to takie troche podcieranie d**y szkłem i po jakims czasie kłopot powraca ale pamietam jak dzis jak pojechałem do ASO z opadnietymi drzwiami i własnie ku mojemu zdziwieniu w taki sposób przebiegła regulacja :D

    pzdr

  10. #10
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    dokładnie najszybszy patent na regulacje drzwi - podginanie zawiasów poprostu - nic im się strasznego nie dzieje a z tym zamkiem od drzwi to jest walka bo jeśli drzwi opadają i opuścisz zamek ... wtedy zauważysz ,ze tracisz linie czyli i tak musisz podciągać drzwi do gory a to się robi przez przekręcanie zawiasów lob właśnie przez naciąganie ....


    trikami i sposobami dziele się tylko sprawdzonymi i podchwyconymi u ludzi którzy tym zajmują się od dawna ...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •