Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: TaDeuSz w Klinice

  1. #1

    TaDeuSz w Klinice

    Korzystając z okazji TaDeuSz trafił na "stół" w klinice 7er. Ordynatorów było wielu tj. Sylwek7, Radosh, Ariusz, Jarek oraz obserwatorzy w osobach -czarka- i Damiasa oraz Anatol - szczęśliwie odbierający swoją pociechę z rąk "szamana" :D

    Następny pacjent to TaDeuSz. Objaw konkretny - drgania silnika przy hamowaniu. Diagnoza - koło dwumasowe. Ponieważ zakupiłem niezbędne komponenty, należało ulżyć TaDeuSzowi w niedoli i wymienić zużyty komponent....







    Nowe koło dwumasowe...


    Wspomagacze niskonapięciowe ;D










    Kolejny chytry patent... A Jarek już chciał się pozbyć tego fajnego ściągacza....




    W tym miejscu podziękujmy Stwórcy, że nie obdarzył skrzydłami większych istot.....


    W relacji zostały uwzględnione wszystkie szczegóły mające wpływ na końcowy rezultat (część zamienna, wspomagacze....) W tym miejscu chcę serdecznie podziękować Sylwkowi7 za wsparcie techniczne i merytoryczne, Radoshowi za pełnienie honorów paparazziego oraz wkład siłowy w demontaż skrzyni biegów, Ariuszowi za pomoc w demontażu i montażu skrzynki i Jarkowi za udostępnienie kliniki i super fajne rękawiczki ;D

    Mając taki zespół speców nasze autka mogą spać spokojnie....

    Panowie, jeszcze raz wielkie DZIĘKUJĘ :medit:

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    103
    BMW
    e38
    Skąd
    wrocław/warszawa
    to sie nazywa konkretna ekipa :D nastepnym razem jak bedziecie walczyc dajcie znac tez wpadne :D

  3. #3
    To widać że klinika przeżywa oblężenie,no Sylwekk, ale żeby poczciwy TadeUsz zachorował ;D ;D ;D myslę że tylko lekko niedomagał,a teraz zdrów jak ryba :P ;D ;D ;D

  4. #4
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    Super "gra muzyka". Czekam na sygnał, by moja "black classic" uniosła się go góry ;D
    Gra muzyka

  5. #5
    Cytat Zamieszczone przez komando
    To widać że klinika przeżywa oblężenie,no Sylwekk, ale żeby poczciwy TadeUsz zachorował ;D ;D ;D myslę że tylko lekko niedomagał,a teraz zdrów jak ryba :P ;D ;D ;D
    Komando, to się nazywa "profilaktyka" ;D

    TaDeuSz wymagał wizyty na OIOM, ale już czuje się lepiej :hah: Jeszcze tylko zawieszenie i na jakiś czas spokój....

  6. #6
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    I Tadeusz w pełni zdrowia :) Prawie :P

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    518
    BMW
    accord :)
    Skąd
    warszawa
    Przy okazji wymiany połamańców u siebie (BOSS dzięki za graty- cholerne DPD pogubiło ich troche) czegoś sie nauczyłem:)
    A, no i pod spodem ta ilośc miejsca w TaDeuSzu:) Ile schowków na alkohol i tytoń.. w sam raz dla przemytników;)))
    per aspera ad astra

  8. #8
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    No trzech przy jednej skrzyni to już dużo ;) Dobrze, że mogłem sobie potrzymać TaDeuśza za jego wałek ;D ;D

    Widzę, że kilka moiich zdjęć znalazło się w fotorelacji :D tylko dlaczego nie ma zdjęć naszych warsztatowych koleżanek ? :D

    Przepraszam, że musiałem się zmyc wcześniej, ale zaczynają sie zjeżdżac goście na chrzciny a i Jarek juz oczekiwał teleportacji do WPR ;)

    Pozdrawiam wszystkich obecnych wczoraj w Klinice i wspierających nas duchowo również :D :D
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

  9. #9
    Choć zmyłem się wcześniej to duchem byłem do końca :D
    Tadeusz został ustabilizowany i już nie będzie dygał ;D
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  10. #10
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,152
    BMW
    BMW 7系列
    Skąd
    ワルシャワ
    No gratulacje... Widzę że ekipa z Warszawy i okolic się rozkręca :D
    '00 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '91 Mercedes-Benz 560SEC, perlmuttgrau

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •