Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20

Wątek: TaDeuSz w Klinice

  1. #11
    Vip Vip Awatar max mt
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,156
    BMW
    E38 735iA i E39 530d
    Skąd
    Koszalin
    Świetnie Panowie jak zwykle dajecie z siebie wszystko :D Najważniejsze te wspomagacze, bez nich pewnie by Wam się nie udało dygnąć skrzynię TaDeuSza ;D
    ~~ черный бумер ~~
    Moje BMW - E38 735iA M62 i E39 530d M57
    EX - E30 316i, E34 525i, E32 730iA, E34 525TDS'A

  2. #12
    I ja dziękuje za zaangazowanie

    Tak po prawdzie, to niewiele zrobiłem, ponieważ i Anatol, Ariusz jak i Sylwekk sami działali (chwała Wam za to!!!!) a i na koniec biedna Alpina Style wood edition załapała się na małe poprawki ;)

    Woktek - spokojnie. Części już w drodze ;)
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  3. #13
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    wkoncu jakas konkretna robota ;) jak czysto na warsztacie :) ja pierdziele, chyba kiedys przyjade tylko popatrzec bo widze ze kazdy ma zapal do roboty.


    ps sylwek nieboisz sie wkladac "nieorginalnych" czesci??? jest tu na forum osoba ktora uwaza ze to profanacja.... ;)



    ps2 na fotce widze ze kalendarz nieaktualny!!! :hah:

  4. #14
    Cytat Zamieszczone przez krzywy191
    wkoncu jakas konkretna robota ;) jak czysto na warsztacie :) ja pierdziele, chyba kiedys przyjade tylko popatrzec bo widze ze kazdy ma zapal do roboty.


    ps sylwek nieboisz sie wkladac "nieorginalnych" czesci??? jest tu na forum osoba ktora uwaza ze to profanacja.... ;)



    ps2 na fotce widze ze kalendarz nieaktualny!!! :hah:
    Emil, Faktycznie zapału nikomu nie można odmówić. Chłopaki tak się rwali do pomocy, że przez chwilę zastanawiałem się, czy będzie co zbierać z TaDeuSza ;D

    Części nieoryginalne? A co to tak na prawdę znaczy? Jeśli część jest dobrze wykonana i kosztuje połowę tego, co chce ASO, to dla mnie sprawa jest prosta.... Najpierw zdrowy rozsądek.

    Kalendarze.... Cóż, chyba nie ich aktualność miała tu kluczowe znaczenie ;D

    Oto reprodukcja wykonana ręką Radosza (robił do tej foty podchody kilka razy ;D )


  5. #15
    Cytat Zamieszczone przez krzywy191
    ps sylwek nie boisz sie wkladac "nieorginalnych" czesci???
    Niestety to nie ja kupuję cześci do tadeusza i to nie moja decyzja co kto montuje :P :hah:

    A i tak uważam że koło LUK-a jest jednym z lepszych
    Czyste sumienie wynika najczęściej ze złej pamięci

  6. #16
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    Cytat Zamieszczone przez sylwek7
    Cytat Zamieszczone przez krzywy191
    ps sylwek nie boisz sie wkladac "nieorginalnych" czesci???
    Niestety to nie ja kupuję cześci do tadeusza i to nie moja decyzja co kto montuje :P :hah:

    A i tak uważam że koło LUK-a jest jednym z lepszych

    chyba nawet najlepsze jakie sa na rynku zamiennikow, ja tez bym tak zrobil, ale chodzi o kogo innego :D

  7. #17
    No toś Emil teraz zamieszał ;D ;D

  8. #18
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    ale sylwek gratula, z ciekawosci jaki byl czas operacyjny?

  9. #19
    Czas był bardzo spokojny. byłem na miejscu po 22-ej. Akurat Anatol kończył swoje srebro.... Czyli w zasadzie zaczęliśmy jakoś przed 11-ą. A skończyliśmy 2:45. Potem jeszcze zrobiłem relację i poszedłem spać... Było po 4-ej.

  10. #20
    Powiem Wam chłopaki że dobrze macie z ta "Kliniką" :) Normalnie Wam zazdroszczę! Że w Krakowie nie mamy czegoś takiego, ehh....

    Gratulacje z powodu udanej operacji. Widzę że pacjent już zdrów. A relacja jak zwykle super!
    Ex BMW: E34 525i '89, E38 740i '95, E38 750 iL '00, Jag X330

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •