Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: Jak się piesek wmontuje w auto :D

  1. #11
    Vip Vip Awatar Wiktor
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,544
    BMW
    EVO VIII
    Skąd
    Kraków
    Ja trafiłem coś wrono-gołębio-podobnego przy 140 km/h i ciesze sie, że skubaniec trafił w maske, kilka cm niżej i wpadłby w nerki i pewnie było by jak na tym zdjęciu 8/ a tak to tylko przysmażone przyklejone do lakieru futro i pod nim dwie mega rysy :/
    Pozdrawiam
    Wiktor
    Używajcie polskich znaków - jest różnica czy robisz komuś łaskę czy laske.

  2. #12
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    1,126
    BMW
    e38 735 v8 98'
    Skąd
    Skierniewice
    hmm ja raz "puknąłem" mochera :D :D :D naszczęście tylko puknąłem ją autem. Pod supermarketem cofałem, obejrzałem się i czysto więc powoli sobie cofam Nagle zauważyłem jak coś białego z bordową czapką bardzo szybkim tempem wskakuje zza auta obok za tył mojego auta. Dałem po hamulacach i nagle słyszę takie lekkie "jeb" i jakaś baba drze ryja :D. Wychodzę wkur... z auta no i widzę rozbawioną starszą babcię koło 70tki. Szkoda mi się jej zrobiło to zapytałem czy jej nic nie jest i grzecznie poprosiłem o raczej bardziej baczniejsze obserwowanie otoczenia. Ździwił mnie fakt że baba mi wskoczyła za auto jak cofałem i jeszcze lekko puknięta przez moją 7mkę miała z tego nie małą radość... Ja nie wiem do dzisiaj czy jakiś zakład poszedł z koleżankami z kościoła czy co..


    ps.
    Oczywiście autu nic się wtedy niestało.

  3. #13
    Doświadczony Użytkownik Awatar Supermen
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    2,108
    BMW
    e38 750iL
    Skąd
    Chojnice
    Cytat Zamieszczone przez positiv
    hmm ja raz "puknąłem" mochera :D :D :D naszczęście tylko puknąłem ją autem. Pod supermarketem cofałem, obejrzałem się i czysto więc powoli sobie cofam Nagle zauważyłem jak coś białego z bordową czapką bardzo szybkim tempem wskakuje zza auta obok za tył mojego auta. Dałem po hamulacach i nagle słyszę takie lekkie "jeb" i jakaś baba drze ryja :D. Wychodzę wkur... z auta no i widzę rozbawioną starszą babcię koło 70tki. Szkoda mi się jej zrobiło to zapytałem czy jej nic nie jest i grzecznie poprosiłem o raczej bardziej baczniejsze obserwowanie otoczenia. Ździwił mnie fakt że baba mi wskoczyła za auto jak cofałem i jeszcze lekko puknięta przez moją 7mkę miała z tego nie małą radość... Ja nie wiem do dzisiaj czy jakiś zakład poszedł z koleżankami z kościoła czy co..


    ps.
    Oczywiście autu nic się wtedy niestało.
    To był zaszczyt że ją 7ema puknęła :D Czaiła, czaiła sie zza auta i jeb. Na różańcu sie koleżankom moherom chwaliła ;D

    A co do tego bobra z 1 zdjęcia to wygląda jak by Beema przez nosek sobie tego futrzaka wciągnęła
    Prowadzenie BMW serii 7 nie sprowadza się do jazdy do celu
    lecz jest celem samym w sobie.

    https://www.facebook.com/Chojnickie-Muzeum-Motoryzacji-i-Techniki-1624705857838311/



  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    613
    BMW
    730 D E38
    Skąd
    Dąbrowa Górnicza
    O kurde :x Ostre foto :]
    Only E38

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •