Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: [E32] 750iA Bolesławiec

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    605
    BMW
    E32 750 iA '91 M70B50
    Skąd
    z fabryki

    [E32] 750iA Bolesławiec

    Wylejcie kubełek zimnej wody na moją głowę :D Dodaję linka osobiście do swojej oferty sprzedaży mojego BMW E32 750 iA '91. Dlaczego? Żeby nie męczył się i nie obawiał zapytania tutaj potencjalnie zainteresowany. Pewnie gdzieś na jakimś forum już padło o nią zapytanie, więc i ja tu zamieszczę takowe:

    http://allegro.pl/item655367827_bmw_...uzo_fotek.html

    Zaczynajcie krytykę i ocenę ;D miejmy to za sobą :P
    usługi i bezpieczeństwo IT
    BMW E32 750iA '91 (magia V12 ) | Ex: BMW E32 735i '87
    Honda VT 1100 chopper
    Schematy E32 (czytelna lista plików)

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    dziwnie podchodzisz do tematu.

    pol roku na forum po czym auto laduje na allegro, oslabla nagle milosc do V12?

    napisz po prostu czemu ja sprzedajesz i tyle
    Czarne e32 w benzynie!


  3. #3
    Ja się tam na E32 nie znam, ale wygląda spoko. Widać tu i tam jakies obcierki czy krzywy wodotrysk, ale w końcu to nie jest nowe auto. Wnętrze wygląda przyjemnie. Jest skórex, fajne fikołki- chętnie bym ją zobaczył na żywo i skonfrontował ze zdjęciami. Jest kilka pierdół które mi kompltenie nie pasują, mianowicie antena, znaczek BMW pod klimą, czy jakaś dziwna dokładka pod zderzak, ale to już kwestia gustu. Dla mnie E32 to klasyk, dla tego widział bym tu pełen oryginał, najchętniej z fabrycznym radiem i ładną klasyczną felgą. Ale to wszystko sa pierdoły, które ktoś o poglądach zbliżonych do moich może sobie zrobić za grosze. Tak poza tym to nie puszcza Ci tu i tam klej na podsufitce? Co do góry silnika, cóż... nie mój styl, jak juz wspomniałe, co ori to ori :) A tak na marginesie, ile za to chcesz?
    Ex BMW: E34 525i '89, E38 740i '95, E38 750 iL '00, Jag X330

  4. #4
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Cytat Zamieszczone przez Jey
    Ja się tam na E32 nie znam...czy jakaś dziwna dokładka pod zderzak,
    Widać bo dokładka ori od V12 ;) Mi osobiście nie leżą te ciemne listwy w środku i ten kolorowy silnik :/

  5. #5
    Cytat Zamieszczone przez Dzuda
    Cytat Zamieszczone przez Jey
    Ja się tam na E32 nie znam...czy jakaś dziwna dokładka pod zderzak,
    Widać bo dokładka ori od V12 ;)
    No właśnie :) Co nie zmienia faktu że mi sie nie podoba ;d Ale tak jak napisałem, poza kilkoma wizualnymi defektami, które psują mi kwintesencję klasyki, za jaką uważam E32, to wygląda na prawdę spoko.
    Ex BMW: E34 525i '89, E38 740i '95, E38 750 iL '00, Jag X330

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    605
    BMW
    E32 750 iA '91 M70B50
    Skąd
    z fabryki
    @sz4lony - ja z autem więcej jak 6 miesięcy nie wytrzymuję, średnio co owe 6 miesięcy zmieniam auto :D Zresztą.. gadasz jak moja baba :P

    Co do "pół roku na forum", ani ja ani moja beta nie jesteśmy pół roku na forum :P -- jam widać pod avatarem (natomiast staż na bmw.pl od 01.2008 :P ) a beatka jest ze mną od października zeszłego roku (ad 2008) wcześniej miałem E32 735 R6 - ładna, bo beżowa :] no.. i miała drewno w środku, a ja mam na jego punkcie słabość!

    Ogólnie to mam wątpliwości czy aby na 100% chcę ją sprzedać, w tym konkretnym przypadku potrzebna mi kasa na inwestycje - dlatego również rozważam zamianę przez ten mój brak zdecydowania :P i opcję szybszej sprzedaży tego zamienionego.

    Nie przeceniam jej również ze względu na te detale które opisał @Jey - czyli brak oryginalnego radia, felgi z E38 oraz obryśnięcia itp. Jednak bronić zmuszony jestem "dokładki" oraz anteny - no... anten :hihi: dwie mają być, tak mówi VIN, a trzecia to prezent od poprzedniego - cały zestaw CB-Radia.

    Oryginalne radio... długo szukałem i kichę znalazłem. Jednak w mojej beatce jest jeszcze ori wzmacniacz - stanowi komplet wraz z radiem BAVARIA C PROFESSIONAL RDS i zmieniarką 10x CD, jednak jak mówię - radio i zmieniarka - ograbione.

    Jak zostanie u mnie - to kontynuować będę dalsze modyfikacje w kierunku "ori" tylko drewno wrzucę zamiast tej skórki w listwach na boczkach.
    usługi i bezpieczeństwo IT
    BMW E32 750iA '91 (magia V12 ) | Ex: BMW E32 735i '87
    Honda VT 1100 chopper
    Schematy E32 (czytelna lista plików)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •