Witam wszystkich ponownie cały czas od jakiegoś dłuszego czasu walcze z moim defektem wygląda on tak.
Na zimnym silniku np: rano auto bardzo fajnie się zbiera i śmiga jak trzeba kiedy auto się nagrzeje wskazówka stoi w połowie auto zaczyna zamulać dzieje się tak dośc często czasami auto fajnie smiga delikatne dodanie gazu i auto się zbiera jak trzeba ale tak dzieje się żadko np: jade 40 km/h dodam dość duzo gazu i auto strasznie się muli nie zbiera się jak trzeba dopiero kick down go rusza ale tez nie zawsze tak samo dzieje się na ustawieniu sport jak i adaptacja czasami mam wrazenie że zamiast jechać 5.4 jade autem z silnikiem 2.5 gdzieś ucieka mi sporo mocy :(

w ostatnim czasie wymieniłem.
wszystkie sondy , czujnik położenia wału , świece , pompe paliwa , przekaznik pompy paliwa , przepływomierz
wcześniej komputery diagnostyczne w róznych firmach pokazywały rózne błędy między innymi błąd sterownika dme (ponoć uszkodzony komputer) jezdziłem do stando wrocław i po innych serwisach nikt nie moze się okreslic co jest nie tak zdesperowany pojechałem do bmw wrocław tam po podłaczeniu kompa okazało się ze mam niby błędy przepustnicy przyuczyli je na nowo pokasowali inne błedy i kazali przyjechać po 2 tygodniach wczoraj ich odwiedziłem znowu porobili testy diagnostyczne komputerem i zero błedów a auto nadal zamula stwierdzili że może coś byc nie tak z aparatem zapłonowym albo że auto zassysa lewe powietrze albo coś z ukaładem wydechowym ale nic konkretnie nie powiedzieli zasugerowali wymiane kopułek oraz przewodów zapłonowych wraz z rozdzielaczem ale z kosztorysu jaki mi zrobili raczej nie skorzystam :( straszne pieniądze sobie krzykneli czy może mi tu ktoś pomóc doradzić co mam zrobić ????????? :(

acha panowie skrzynie wykluczam całkowicie jest po kapitalnym remoncie za który zapłaciłem 4 koła biegi chodzą ok komputer zero błędów

ps: rozglądam się za przewodami zapłonowymi kopułkami itd macie jakieś namiary na zamienniki np: beru albo jakis tani sklep ???
help me :(

acha jeszcze jedno czasami smierdzi dość mocno paliwem kiedy siedze w aucie lub stoje na zewnątrz