Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: BMW 754

  1. #11
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    12
    BMW
    Brak
    Skąd
    Wwa
    może tym wozili Not Important People(czy jakoś tak to powinno byc :P)

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    245
    BMW
    e38 740
    Skąd
    Łódź
    Auto ruina, zobaczcie stan podlokietnika. Jak ogladam te auta to ja ze swoja chyba wygralem los na loterii.

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    120
    BMW
    Brak
    Skąd
    EPD
    Panowie 15 tyś zapłacić i jeszcze opłacić akcyzę itp pisze auto do opłat .

  4. #14
    Doświadczony Użytkownik Awatar Supermen
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    2,108
    BMW
    e38 750iL
    Skąd
    Chojnice
    O matko... Jak by to moja Luba określiła GÓWNO!

    Jak ja widzę te opisy aukcji to ja nie wiem czy sie śmiać czy płakać. Co to jest 754? Ja nie douczony jestem. A te samościemniające się szyby :what: Musze takie sobie sprawić. Jak te okulary co reklamują też sie ściemniają :P A jak można reklamować jako jakiś super wypas ten guzik tv z tyłu pod nawiewem. Jak by sie człowiek tak rozdrabniać miał to by stron nie starczyło na opis :hah: Koles ma fantazje ogólnie i 0 wiedze.
    Ale ogólnie auto mozliwe ze nie jest złe.


    A tak OT.Jak poznac buffalo skóry bo nie wiem :P
    Prowadzenie BMW serii 7 nie sprowadza się do jazdy do celu
    lecz jest celem samym w sobie.

    https://www.facebook.com/Chojnickie-Muzeum-Motoryzacji-i-Techniki-1624705857838311/



  5. #15
    Buffalo jest o wiele grubsza od Montany, a co za tym idzie- wytrzymalsza. Poznać to można w bardzo prosty sposób. Większość foteli w środkowej części siedziska ma taki pasek, dzielący ten środkowy kwadrat na dwa prostokąty i takie właśnie fotele mają skórę Montana. Buffalo nie ma tego paska, czyli środkowa część siedziska jest wykonana z jednego, kwadratowego kawałka skóry. Istnieje jeszcze skóra Nappa, coś niby taka sportowa i ona też środek siedziska ma jak w Buffalo, ale sama skóra jest o wiele bardziej śliska i nie ma takiej skórzanej faktury. Ale ta skóra występuje bardzo rzadko, więc jeśli spotkasz fotel bez przeszycia to prawie na pewno będzie to Buffalo. A nawet jeśli okaże się Nappą, to nic nie szkodzi, bo obydwie są lepsze jakościowo od Montany.
    Ex BMW: E34 525i '89, E38 740i '95, E38 750 iL '00, Jag X330

  6. #16
    Doświadczony Użytkownik Awatar Supermen
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    2,108
    BMW
    e38 750iL
    Skąd
    Chojnice
    Cytat Zamieszczone przez Jey
    Buffalo jest o wiele grubsza od Montany, a co za tym idzie- wytrzymalsza. Poznać to można w bardzo prosty sposób. Większość foteli w środkowej części siedziska ma taki pasek, dzielący ten środkowy kwadrat na dwa prostokąty i takie właśnie fotele mają skórę Montana. Buffalo nie ma tego paska, czyli środkowa część siedziska jest wykonana z jednego, kwadratowego kawałka skóry. Istnieje jeszcze skóra Nappa, coś niby taka sportowa i ona też środek siedziska ma jak w Buffalo, ale sama skóra jest o wiele bardziej śliska i nie ma takiej skórzanej faktury. Ale ta skóra występuje bardzo rzadko, więc jeśli spotkasz fotel bez przeszycia to prawie na pewno będzie to Buffalo. A nawet jeśli okaże się Nappą, to nic nie szkodzi, bo obydwie są lepsze jakościowo od Montany.
    :shock: Aż mi sie wierzyć nie chce. Mi sie wydawało że tego przeszycia przez środek nie było w nowszych modelach. Ja go właśnie nie mam.
    Prowadzenie BMW serii 7 nie sprowadza się do jazdy do celu
    lecz jest celem samym w sobie.

    https://www.facebook.com/Chojnickie-Muzeum-Motoryzacji-i-Techniki-1624705857838311/



  7. #17
    Niee, wiek auta nie ma tu nic do rzeczy. Buffalo można najczęściej spotkać w indyvidualach albo V12
    Ex BMW: E34 525i '89, E38 740i '95, E38 750 iL '00, Jag X330

  8. #18
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,152
    BMW
    BMW 7系列
    Skąd
    ワルシャワ
    Jey, na pewno Buffalo nie ma przeszycia na siedzisku? Adam ma chyba ten rodzaj, ale nie pamiętam jak jest u niego.

    Zawsze wydawało mi się, że przeszycia nie ma tylko Nappa.

    Warto wspomnieć, że była jeszcze "Standardleder" - i to był niejako podstawowy rodzaj skóry. Nie jestem pewien czy coś jeszcze ze skór - ale na pewno jedna lub dwie tkaniny, alcantara, no i kombinacje Nappa/alcantara i chyba jakaś_skóra/jakaś_tkanina (szczegółów nie znam).

    Generalnie sporo było możliwych wariantów... :)
    '00 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '91 Mercedes-Benz 560SEC, perlmuttgrau

  9. #19
    Czy na 100% nie ma to nie wiem, ale ja mam Buffalo i nie mam tego przeszycia. I widziałem w życiu trochę tych skór i żadna go nie miała. Studiowałem wlaśnie na realoem tapicerki i drewna i nie ogarniam tego wszystkiego. Powiedzy sobie szczerze: jak ktoś wykładał 200-300 czy 500tyś zł dobre 10 lat temu, to mógł mieć wszystko i zapewne jak ładnie poprosił i odpowiednio dopłacił to by mu zrobili te unikatowe sportsitze co mają oparcie i siedzisko szyte z pasków z alcanatary, skóry i maty bambusowej na przemian :]
    Ex BMW: E34 525i '89, E38 740i '95, E38 750 iL '00, Jag X330

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •