Witam wszystkich, jestem wierny marce od około 20 samochodów i 6 lat i wreszcie, trafiłem w dziesiątke, mianowicie e32 740i w diamantschwatrz. Obecnie mieszkam w anglii gdzie bmw serii 7 to tabu znajome tylko drug dillerom (zwłaszcza w ciemnym kolorze, na glebie, ciemne szyby, ładne felgi...) i bogatym dostojnikom. Wasze forum pomogło mi w kilku kwestiach i oceniam je jako profi+. Kilka lat temu ujeżdżałem e32 750i, silnik przeszczepiony z 850is razem z manualem, ale był to potwór nie oddający komfortu którym mogę się cieszyć dzisiaj. (znalazłem ją zreszta ostatnio na allegro :D , bordowa, juz w cywilu, obecny właściciel nie wie co posiada...) Ostatnio byłem w posiadaniu CUDA, e23, 728iA w bodajże brilliantrott, którą wspólnie z przyjacielem przez pół roku odrestaurowywaliśmy do stanu fabrycznego. To chyba najpiękniejsze auto jakie miałem i właśnie ono zmotywowało mnie do bliższego zapoznania się z serią 7.

Jestem mechanikiem samochodowym, zawód ten staram sie praktykować na wyspie, mam więc nadzieję pomóc jeżeli będę potrafił, oraz oczywiście wiele się dzięki Wam nauczyć.

Fotkę mojego rydwanu wrzucę niebawem.

Pozdrawiam, Marcin.