Wczoraj, tzn w sobotę 6 czerwca spotkaliśmy się razem z kolegą Arielem w celu zakupu oponek na moje nowe 19" słoneczka :) ... Ariel jako że owe posiadał na sprzedaż dostarczył mi je osobiście za co bardzo mu dziękuje :medit:

Wiadomo, że takie spotkanie nie mogą obejść się bez fotek :)

Tak więc zorganizowaliśmy sobie "małego" Grillka z którgo niestety fotek nie mamy (byliśmy bardzo głodni hehe ) :D ... nie było czasu na zdjęcia , ale za to mamy kilka innych, bardziej ciekawych

Oczywiście, pierwsze co zrobiłem , musiałem ocenić ostatnie zmiany w Arielowej laleczce ... czyli to jak zrobił swój własny HOME MADE INDYVIDUAL :)





przyznam, że całkiem ładnie i ORYGINALNIE to wygląda ... szacun za wsadzoną prace :medit:

Po zjedzonym posiłku , udaliśmy sie na gokardy jako że tam zawsze jest przednia zabawa :) niestety zdjęć nie mam ... Ariel zapomniał mi przesłać :razz:




" i znowu czeka mnie wymiana halogenka " - zdziwienie Ariela gdy zobaczył swój pękniety halogen :D



Home Made Indyvidual ... i ORI Indyvidual :)


w drodze do domu







Ariel, jeszcze raz wielkie dzięki za oponki :) i za fajny spocik

Jak to sam powiedziałeś że ... " u mnie czujesz sie jak ryba w wodzie" :D:D

Naprawde bardzo fajni z was ludzie , ciesze sie że mogłem was z Niną poznać właśnie dzięki temu Forum ... Mam nadzieje że bedziemy mieli częściej takie spotkania (następny być może już dzisiaj :D:D )

Dodam że udało mi sie wygrać na ebay'u identyczną jednostkę grającą CLARION'a, taką jak chciałem sobie zakupić , mam nadzieje że uda mi się ją dzisiaj odebrać i odrazu do Ciebie podjechać na montaż.

Ciekawe co jeszcze łączy nasze laleczki ?
1. Ten sam miesiąc i rok produkcji LIPIEC 1999
2. Obydwie INDYVIDUAL - (no Twoja HOME MADE - ale da sie to wyciąć ) :D:D
3. Z takim samym sprzętem grającym ( jeszcze nie wpełni)
4. i mam nadzieje że niedługo na takim samym zawiasie ( -50mm H&R)

Pozdrawiam :papa: i mam nadzieję że do "dzisiaj" :)