Witam. Mam na imię Łukasz, 26lat. Mieszkam w północnej części mazowsza. Zastanawiam się nad zmianą auta. Sprzedałem Nissana 300Zx a teraz poszukuję czegoś bardziej ekskluzywnego w cenie do 35.000zł. Przez myśl przeszła mi Audi A8, Toyota Camry i własnie BMW 7. I właśnie mam kilka pytań. Auto piękne, owszem ale pewnie i w utrzymaniu też jest "pięknie". Zauważyłem że dostępne są przeważnie silniki 3.5-5.0. To dość spore jednostki. Pomijam fakt spalania (bo na to jestem przygotowany) ale bardziej interesują mnie informacje odnośnie awaryjności tego modelu oraz cen części zamiennych. Przeraża mnie też wizja jakiejś naprawy. Co będzie jak poleci skrzynia lub np. panewka w 8 cylindrowym silniku? Kto to naprawi? Jak wygląda awaryjność ukł. elektroniki? Ten samochód przecież jest naszpikowany czujnikami od zderzaka do zderzaka więc i jest co się psuć. Proszę o pomoc bo auto podoba mi się cholernie, chciałbym je posiadać ale mam obawy czy dam rade je utrzymać. Wiem co to jest nietypowe auto (bo miałem 300ZX TwinTurbo) ale tam części akurat były dość tanie. Proszę jeszcze o info na co zwrócić uwagę przy ewentualnym zakupie? Pozdrawiam serdecznie z ziemi kurpiowskiej i zapraszam na grzybki :]