Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25

Wątek: Powitac ugościć :-)

  1. #21
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Cytat Zamieszczone przez Czarny
    Może to nie ten dział ale jak już jesteśmy w temacie takich trochę "większych" silników to może mi kotś napisać ile spalają (benzyny) w mieście, na trasie i w cyklu mieszanym te samochody z silnikami 3,5 4,0 i 4,4 ??? i czy lepszy, ekonomiczniejszy jest automat czy manual (3,5 i 4,0)?
    Pytam tak z czystej ciekawości :P
    Z góry dzięki za odp!
    To tak z czystej ciekawości poszukaj na forum bo temat juz był wielokrotnie wałkowany
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  2. #22
    Vip Vip
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    950
    BMW
    e38 750iL, e66 750iL :)
    Skąd
    Tychy, Śląsk
    Ile pali? Po mieście od 18-20.. mówię o motorze 5,4 v12. Także myślę że podobnie do nissana..

    A co do wyboru to zależy czego szukasz w aucie.. Komfort masz w każdej wersji, ekonomikę w 2.8, 3.5, 3.0d moc w 4.0d , 4.4(jak lubisz gazować :D ) i niewątpliwego króla 5,4. v8 to sportowe brzmienie a v12... hmm jak się nie przejedziesz nie zrozumiesz. Jak to Evan powiedział nic szczególnego się nie dzieje tylko ten prędkościomierz tak w górę zapi...... że szok. :hah: :hah:

  3. #23
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    HEHE dokładnie Kronos :D czas w 750 wolniej płynie a na zewnątrz zapierd.....a ;)
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  4. #24
    Vip Vip Awatar MiBhell
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,156
    BMW
    ex. E32 735iA
    Skąd
    www.ASO-BMW.pl
    Cytat Zamieszczone przez Kronos
    Ile pali? Po mieście od 18-20.. mówię o motorze 5,4 v12. Także myślę że podobnie do nissana..
    Nie wiem ile 5.4 paliło by w miescie pod moja noga bo niestety nie potrafie sie ekonomicznie obchodzic z silnikami BMW ale powiem ze mógłbym sobie na dzien dzisiejszy pozawolic na taki własnie silnik oczywiscie w gazie (tu zaczynaja sie problemy ;)) ale pocieszajacy jest ten własnie fakt.. dodam ze moje M30B35 srednio w miescie spala w okolicach 20l ;) zaokraglajac ;)

    pzdr

  5. #25
    Hmm a powiem wam ze wlasnie instalacja do 5,4 nie jestm problemem :)

    Wczoraj widzialem jak zakladali do 750i E38 przed liftem gazik sekwencyjny :)

    Jedna instalacja 3 komputery 12 wtryskow :) Dziala zajebiscie :)

    1 - komputer 1 glowica
    2 - komputer 2 glowica
    3 - komputer sterujacy 2 pierwszymi komputerami :)

    Odczucia przy przewozce , jak na benzynie :) Poprostu trzeba mic fachowca dobrego kto cos takiego montuje montowal i nie boi sie wyzwan :)

    S500 z 2000r zagazowali w podobny sposob , przyjezdzaja do niego rozni klienci biedni , bogaci itd

    Jak ktos mowi ze chce auto na rok ( S500 ) prosza go o tania instalacje i montuje wtedy w taki sposob , jak ktos przyjezdza z zamiarem posiadania auta na dluzej montuje drozsze ..

    To co ten gostek wyprawia z gazem to sie przerazilem :) rowniez mi naprawil prawie do konca moja instalacje landi renzo IGS ktora byla montowana w 99 roku zaraz po wyjedzie auta z fabryki ... Przestala dzaialc przy spokojnej jezdzie palila 20 litrow przy butowaniu 30 litrow i oplacalo mi sie bardziej jezdzic na benzynie :)

    Dzisiaj po jego modyfikacjach naprawach ustawieniach .. Auto pali mi 14 litrow gazu , moc porownywalna do benzyny :)

    co nie zmienia faktu ze i tak niebawem zmienie sobie instalacje na staga :) Bo cene jaka mi zaoferowal za zestaw zmontazem zwroci mi sie w 2 tygodnie .

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •