Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Ciekawe blogi - co człowiek z siebie zrobi !!

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    150
    BMW
    VW :]
    Skąd
    Łdz

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    904
    BMW
    E46 328Ci
    Skąd
    Wrocław
    Na intrygantce niektóre mocne... ;D

  3. #3
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    To jest rodzaj choroby psychicznej a'la Endriu Leper ;D

    Małe płytkie ludki zrobią niemal wszystko, by tylko było zainteresowanie ich osobą.
    Okres i wypłata... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał...

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    1,126
    BMW
    e38 735 v8 98'
    Skąd
    Skierniewice
    Kurcze nie spodobał mi się sposób mówienia o tym człowieku przez Ciebię. (niektórzy śmieją się z Andrzeja Leppera bo narzuciły im to media. Czyli nie lepper jest głupi tylko Ci co dają się manipulować) Poczytaj jego e-booki z lat 02, 03 wszystko o czym tam pisał ostatnio się posprawdzało. Jego poglądy są dobre. Mógł by zdziałać wiele szkodząc przy okazji tzw elitom okradającym nas z naszej kasy. Dlatego też media umiejętnie go ośmieszyły a miliony "polaczków" to łykło.

    Co do tych blogów i nawiązania do powyższej wypowiedzi. Większosć tych debilek co się rozbierają na nk napewno należy też do osób o rzekomo "wyższej inteligencji od leppera"

  5. #5
    Vip Vip
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    886
    BMW
    AC Schnitzer 730d 1999r
    Skąd
    Mlava
    Cytat Zamieszczone przez positiv
    Kurcze nie spodobał mi się sposób mówienia o tym człowieku przez Ciebię. (niektórzy śmieją się z Andrzeja Leppera bo narzuciły im to media. Czyli nie lepper jest głupi tylko Ci co dają się manipulować) Poczytaj jego e-booki z lat 02, 03 wszystko o czym tam pisał ostatnio się posprawdzało. Jego poglądy są dobre. Mógł by zdziałać wiele szkodząc przy okazji tzw elitom okradającym nas z naszej kasy. Dlatego też media umiejętnie go ośmieszyły a miliony "polaczków" to łykło.
    chyba żartujesz nazywając np. mnie osoba która dala się zmanipulować i która powinna ogłosić wyższość Leppera nad innymi politykami. Tak się poczułem gdy wrzuciłeś mnie do "milionów zmanipulowanych"
    B M W

    Staram się pisać poprawnie po polsku.

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    130
    Kod:
    http://fotkapeel.pinger.pl/
    "Old School Style"

  7. #7
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez positiv
    Kurcze nie spodobał mi się sposób mówienia o tym człowieku przez Ciebię. (niektórzy śmieją się z Andrzeja Leppera bo narzuciły im to media. Czyli nie lepper jest głupi tylko Ci co dają się manipulować) Poczytaj jego e-booki z lat 02, 03 wszystko o czym tam pisał ostatnio się posprawdzało.
    Jak pan Lepper nie przeszedł w minionej kadencji w wyborach, to moja mama się zawiodła. Zawiodła się ponieważ stwiedziła że bez Jędrusia nie ma sensu oglądać obrad sejmu w telewizji, bo już będą zbyt nudne.
    A co do nagonki mediów na tego człowieka....no cóż, przecież on sam sobie o to prosił. Jak tylko było o nim cicho to zaraz wywoływał jakiś syf na wierzch.

    I ci co są w blogu z tematu tak samo - pokaże choćby zasraną dupe publicznie, by tylko zwrócić na siebie uwagę.
    Dla mnie takie osoby nie są zabawne, tylko przykre.
    Kiedyś byłem w grupie znajomych i pewien człowiek próbował na siebie zwrócić naszą uwagę. Już nie będę przytaczał co wyprawiał.
    Gdy mu powiedziałem że mu współczuję, to mnie całkowicie zaskoczył - przeprosił i sobie poszedł.
    Okres i wypłata... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał...

  8. #8
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    Zgodzę się ze Andrju to dobry poczciwy chlopina, ale nie tedy droga..
    Problem nie leży w samym Andrzeju! Na poskiej scenie politycznej jest sporo miejsca na barwne postacie, ale ludzie którzy go otaczali to osobistości mocno kontrowersyjne pod względem prawnym i to one przyczyniły sie w największym stopniu do jego klęski ;)
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    130
    Poruszenie tematu polityki czy religii w większym gronie zwykle bywa ryzykowne i kontrowersyjne . . .

    Andrzej prosty chłopina
    Prosty nie znaczy głupi np. Lech Wałęsa
    Tacy ludzie też są potrzebni w polityce.
    Najlepszym politykiem byłby jasnowidz :D

    Pozdrawiam
    "Old School Style"

  10. #10
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Cytat Zamieszczone przez Hubertus7er
    Cytat Zamieszczone przez positiv
    Kurcze nie spodobał mi się sposób mówienia o tym człowieku przez Ciebię. (niektórzy śmieją się z Andrzeja Leppera bo narzuciły im to media. Czyli nie lepper jest głupi tylko Ci co dają się manipulować) Poczytaj jego e-booki z lat 02, 03 wszystko o czym tam pisał ostatnio się posprawdzało.
    Jak pan Lepper nie przeszedł w minionej kadencji w wyborach, to moja mama się zawiodła. Zawiodła się ponieważ stwiedziła że bez Jędrusia nie ma sensu oglądać obrad sejmu w telewizji, bo już będą zbyt nudne.
    A co do nagonki mediów na tego człowieka....no cóż, przecież on sam sobie o to prosił. Jak tylko było o nim cicho to zaraz wywoływał jakiś syf na wierzch.
    No fakt zniknęła barwna postać z polityki :/ wiadomym jest, że nikt nie chce mieć takich ludzi na szczytach władzy ale takie postacie powinny gdzieś tam być w polityce bo i jest zabawniej i też przez takich potrafią wyjść na wierzch chore rzeczy których nie brakuje w tym kraju.

    Dzisiaj zamiast Leppera mamy Palikota. To kolejny przykład, że polityka schodzi na psy
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •