Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 65

Wątek: [ elektryka] Rozładował sie a potem cudownie ożył

  1. #21
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    Ale które auto pracuje podczas uzywania tylko na wolnych obrotach?? :D Zauważcie, że DME zwiększa obroty biegu jałowego w zależności od obciążenia .. :P
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

  2. #22
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    Cytat Zamieszczone przez NikosWariat
    Radek to właśnie staram się wytłumaczyć że na wolnych obrotach alternator prawie nie ładuje (albo nie ładuje)
    Ładuje i przy normalnej eksploatacji wnawet w mieście bez skrajnych obciążeń jest w stanie utrzymać naładowanie aku :)
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

  3. #23
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    Cytat Zamieszczone przez NikosWariat
    Radek to właśnie staram się wytłumaczyć że na wolnych obrotach alternator prawie nie ładuje (albo nie ładuje)
    ale bzdura!!!!! alternator na wolych obrotach nieladuje, nikos jutro ci pokaze. wlacze w aucie wszystko ci sie da + podlacze jeszcze jeden aku i sprawdze miernikiem ze nawet 2 aku jest wstanie naladowac na wolnych obrotach

  4. #24
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    tak nikos wiem jak to sie sprawdza, wiesz płacą tez mi za to

  5. #25
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    zostawiam Was z tym problemem bo prawd jest jedna i dostepna nawet w necie :P
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

  6. #26
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    ty ustaliles ze daje 33A,



    ty tez nikos policz

  7. #27
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    85
    Nikoś sorry ale ten Twój nick to chyba serio nie przypadek.Twoje dziwne teorie,jakie prezentujesz na forum coraz mnie bardziej utwierdzają w przekonaniu,że trafniej nie mogłeś sie tu nazwać ;D
    cytat z Ciebie żeby nie być gołosłownym
    błąd wtryskiwaczy + przepływka + sonda to 100% czujnik położenia wałka , wymienisz czujnik a zobaczysz jak auto dostanie buta , częsty przypadek wiem po sobie w e36

  8. #28
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    85
    wbrew temu co myślisz powinieneś sie zająć hodowlą jedwabników,bo mechanik z Ciebie nie bedzie,więc nie wprowadzaj innych użytkowników w błąd swoimi poradami.taka prośba.

  9. #29
    Doświadczony Użytkownik Awatar Supermen
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    2,108
    BMW
    e38 750iL
    Skąd
    Chojnice
    Nie pomagacie mi tymi wywodami. Bo nadal nie wiem jakim cudem auto mi sie razładowało a za 10 min odpaliło jak gdyby nigdy nic.
    Załóżmy że przeholowałem z gadżetami. Miałem wszystko właczone, lampy, tv na zmianę z radiem, odsuwałem sobie fotel, szyby otwierałem. I nagle zaczeło brakować prądu, wszystko przygasa rozrusznik nie kręci. To co za siła postawiła auto na nogi?! Świerze powietrze? Czy wyczul że właściciel się przejął i wziął sie w garść. Aku mają niecały rok. Ori BMW dobrze są założone. Więc co? Może moduły ześwirowały?
    Prowadzenie BMW serii 7 nie sprowadza się do jazdy do celu
    lecz jest celem samym w sobie.

    https://www.facebook.com/Chojnickie-Muzeum-Motoryzacji-i-Techniki-1624705857838311/



  10. #30
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    85
    Błąd skrzyni który ci wyskoczył to standard jak jest słaba bateria.według mnie nie miałeś rozładowanego akumulatora.sprawdź i wyczyść klemy na akumulatorze,masę między budą a silnikiem.od tego należy zacząć.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •