Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: [felgi] DE Felghen Lukniem w Linken i Zazdrościm

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    474
    BMW
    e65 745..e46 330 M Sport....e30 325 Turbo..E38 728iA M Sport..BMW e39 M5 439bhp..BMW E60 525 M Sport
    Skąd
    uk,kent

    [felgi] DE Felghen Lukniem w Linken i Zazdrościm

    Tak na szybkiego specjalnie dla pana 7ka i Fubu.......juz widze jak zazdroszcza(ja juz sam sobie zazdroszcze a dopiero zaczolem nz nie zbierac)buhahahahahahahah :D :D :D :D :D ;D ;D ;D







    "Driving a fast daewoo lanos is like coming out of the closet. It suprises every one at first, but in the end your still gay."

  2. #2
    Nie dubluj tematów, bo się MOD wścieknie ;D

  3. #3
    Vip Vip Awatar FuBu
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,394
    BMW
    E38 728i Sport Indywidual
    Skąd
    Jaworzno [PL] / Peterborough [UK]
    Blog
    3
    ariel , nie szalej, nie szalej


    nie no fele wypas ... parapety takie że nawet butelke Pana Tadeusza by na nich postawił :)

    widzę że i nawet BRA na e38 sie znalazła :)

  4. #4
    Vip Vip Awatar Kristo
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    141
    BMW
    e65 745ia
    Skąd
    Elblag
    Napisałem w dublu :hah:

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    474
    BMW
    e65 745..e46 330 M Sport....e30 325 Turbo..E38 728iA M Sport..BMW e39 M5 439bhp..BMW E60 525 M Sport
    Skąd
    uk,kent
    qurna ale sie wkopalem nie moge usunac jednego z tematow bo sie kurcze odrazu porospisywali lobuzy wiec prosze MODA :medit:
    u usuniecie tego drugiego(ten uznajmy za pierwszy)sooorki :medit: :D :D :D


    ale lipa czuje sie jak gowniarz 8/ 8/ :P buhahaha
    "Driving a fast daewoo lanos is like coming out of the closet. It suprises every one at first, but in the end your still gay."

  6. #6
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    Parapety masakryczne .... (*&^%$# chyba muszę w końcu do jakiegoś powrócić :> No poezja i nie mam nic do dodania...

  7. #7
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    A że się tak zapytam : te wspaniałe fotki to twoje ?? Czy może buchnięte z innych serwisów internetowych ??
    Gra muzyka

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    474
    BMW
    e65 745..e46 330 M Sport....e30 325 Turbo..E38 728iA M Sport..BMW e39 M5 439bhp..BMW E60 525 M Sport
    Skąd
    uk,kent
    Wojtku fotki nie sa moje i nie sa buchniete.jest to reklama jednej z niemieckich firm zajmujacych sie produkcja alufelg.....fotki bez praw autorskich........ ;D :D :D :D

    wszystko na legalu.... :medit:
    "Driving a fast daewoo lanos is like coming out of the closet. It suprises every one at first, but in the end your still gay."

  9. #9
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Osobiście widziałem ta z 2 zdjęcia :) są mocne ale ja osobiście nie lubię wielkich rantów ale tak czy owak wyglądały świetnie. Widziałem je na E38 przed liftem, koleś miał też obniżone zawieszenie. Mogłem pooglądać dłużej bo przypadkowo zatrzymałem się na parkingu pod marketem koło niego.
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    474
    BMW
    e65 745..e46 330 M Sport....e30 325 Turbo..E38 728iA M Sport..BMW e39 M5 439bhp..BMW E60 525 M Sport
    Skąd
    uk,kent
    po pierwsze Coboss..........odawaj moje imie :x :D :D :D ;) ....

    po drugie ...............przypadkowo zatrzymalem sie na parkingu kolo niego...........DOBRE!!!
    10 punktow za to :P ;D ;D ;D
    "Driving a fast daewoo lanos is like coming out of the closet. It suprises every one at first, but in the end your still gay."

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •