Głównie chodzi o to ,że jak jedziesz pod górę,załadowany,czy zjezdżasz w dół po to są te czujniki na wahaczach , z przodu i z tyłu ażeby w pewnym momencie zareagować,przecież one natychmiast nie mogą zadziałać , bo raz byśmy widzieli P.Boga ,a raz asfalt.




Odpowiedz z cytatem