Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 36 z 36

Wątek: KSEONY

  1. #31
    Światła zawsze będą "latać" z autem ale system poziomowania będzie je nieco korygował. W czasie jazdy ciężko jest to zauważyć. Najlepiej to widać jak staniesz przy ścianie i dociśniesz np tył auta. Zobaczysz wtedy na ścianie że pójdą do góry a potem na dół ;)
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  2. #32
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez NikosWariat
    Chyba nikt z was nie wierzy, że one pracują całe czas. Przecież na polskiej drodze to silniczki krokowe zdechłby po 3 miesiącach jazdy...

    więc pytanie w jakich momentach działa , a podczas jazdy jak bardzo "uśrednia" pomiar ?
    Czujniki są przy wachaczach, skręć max kołami w prawo to przy prawym przednim kole jak klękniesz zauważysz go.. teraz nie chodzi o wiare ale o fakt, że jak ruszy się wachacz (czyli zmieni sie droga) to automatycznie światła sie korygują. Po za tym też zauważyłem pare razy jak podczas jazdy sie zmienialo..

  3. #33
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez NikosWariat
    czujniki są przy wahaczach bo sam je dokładałem więc nie musisz tłumaczyć zasady działania


    możliwe że mam jakiś starszy moduł i robi to wolniej
    Możliwe, ale wiem z doświadczenia też że trudno to zauwazyć .. Ale sam fakt ze gdy poruszasz czujnikiem tzn tą ruchomą częścią i soczewki zmieniają pozycje świadczy o tym ze musi tak być..

  4. #34
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    213
    BMW
    M62B35 iA.
    Skąd
    Podkarpacie.
    Głównie chodzi o to ,że jak jedziesz pod górę,załadowany,czy zjezdżasz w dół po to są te czujniki na wahaczach , z przodu i z tyłu ażeby w pewnym momencie zareagować,przecież one natychmiast nie mogą zadziałać , bo raz byśmy widzieli P.Boga ,a raz asfalt.

  5. #35
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    206
    BMW
    E38 4,4 M62TU; E36 coupe 2,8 M52
    Skąd
    Prudnik
    HIDy 4300 mam założone w coupeji (soczewki H1),co do barwy brat w 5er miał 6000 i na takowe mnie namawiał ale założyłem wspomniane 4300 jak oryginały philipsa czy osrama,brat juz też przeszedł z 6000 na bielsze jak zobaczył różnicę.
    Montaż banalnie prosty,zajmuje troszkę więcej czasu niż wymiana żarówki.
    Co do rażenia czy oślepiania innych,obydwie lampy jeszcze przed montażem xenonów miałem dobrze ustawione,po montażu sprawdziłem jeszcze raz i jest OK,i napewno nieoślepia nikogo co sam sprawdziłem.Faktem jest że światło jest jaśniejsze ale dobrze ustawiona soczewka (projektor) napewno nie oślepi,co innego zwykłe lampy-rażą niesamowicie nawet jeśli ustawić by je niewiadomo jak nisko.

  6. #36
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Cytat Zamieszczone przez sylwekk
    Cytat Zamieszczone przez coboss
    .....
    Raczej spojrzałbym na takie rzeczy

    http://moto.allegro.pl/item646591179...ony_od_ss.html

    Jak nie chcesz się zawieść lub nie chcesz mieć problemów z elektroniką czy ewentualnie gazem o ile masz w aucie

    .....
    To jaka będzie elektronika, jest naprawdę bez znaczenia. Samo obsadzenie żarnika jest dostosowane do mocowania zwykłej żarówki. I czy założysz zestaw za 180 czy za 750, to zawsze będzie dokładane. Wystarczy rozebrać lampę na zwykłą żarówkę i porównać z odbłyśnikiem dedykowanym do xenonu. Mają różne profile, co powoduje, że ori xenon świeci tam gdzie powinien a HID gdzie popadnie. O ile w przypadku lamp soczewkowych sprawa nie jest tak bolesna o tyle zwykłe lampy (H3, H4) z HID-em oślepiają niezależnie od tego, jak się je wyreguluje....
    To, to wszyscy wiedzą a różnice są niesamowite w jakości, miałem i takie i takie. Od ludzi wiem, że te tanie potrafią zakłócać pracę elektroniki sam nie miałem z tym doświadczenia. Skarżono się też na dziwne zachowanie czegoś tam co reguluje gaz. Nie znam się na tym ale na coś wpływały bo po wywaleniu pseudo xenonów wszystko wracało do normy
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •