Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 36

Wątek: KSEONY

  1. #11
    Cytat Zamieszczone przez NikosWariat
    ....

    nie rozumiem tego forum tak propagujecie prawo i prawo autorskie itp

    a popieracie łamanie przepisów montując hid z calibry
    Za prawa autorskie będą ścigać Zarząd. Za HID-y posiadacza tego rozwiązania. Dlatego Zarząd nie ma nic do modyfikacji dokonywanych przez użytkowników forum w swoich autach, ale nie pozwala na narażanie się i forum na niepotrzebne przepychanki. Mam nadzieję, że to klarowne argumenty :)

  2. #12
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Jak chcesz profi to:
    1. Nowe (lub urzywki ale pod xenony) soczewki,
    2. dwa czujniki samopoziomowania plus uchwyty na wachacze
    3. sterownik samopoziomowania
    4. wiązka kabli i wtyczki
    5 silniczek plus przewody do spryskiwaczy na reflektory
    6 spryskiwacze na reflektory
    7. żarówki D2S 2szt
    8. przetwornice 2szt

    cos pominąlem ?

    Chyba ze masz spryskiwacze i samopoziomowanie - bo spotkałem sie z takim rozwiązaniem kiedyś u kumpla w E38 a żarówki miał normalne, wtedy wymieniamy soczewki i kupujesz zarniki plus przetwornice...

  3. #13
    Vip Vip Awatar wisior
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    1,296
    BMW
    BMW E61 525ia
    Skąd
    Gdańsk
    Dokładnie tak jak kolega Aldik napisał tylko ori i tylko z tym zestawem inaczej tak jak większość użytkowników podrób będziesz oślepiał innych ...............

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    213
    BMW
    M62B35 iA.
    Skąd
    Podkarpacie.
    Nie chcę się kłócić ,zrobiłem to tak[w e34],obniżyłem projekcje świateł mijania i nie było problemu z oślepianiem a i tak lepiej o wieeeele widziałem przed autem,a spryskiwacze przecież można zamontować,jak nie ori to podr. ,spryski'' muszą być bo zabrudzone reflektory xenon. tez rozpraszają światło i oślepiają,niestety samopoziomy już trudniej zamontować ,szczególnie w starszych autach , ale jak ktoś lubi się pobawić wszystko jest do zrobienia.[co do HID-ów nie mam do tego sprzętu żadnych przeciwwskazań-dobrze się sprawowały,polecam].

  5. #15
    Cytat Zamieszczone przez NikosWariat
    niektórych stać na bmw 7 i ori xeony

    niektórych stać na calibrę z lpg i stać na hid'y


    właściciel bmw 7 płaci za mandaty za prędkość

    właściciel calibry ma znajomego na SKP i nom stop robi przegląd i nom stop zabiera mu policja dowód rejestracyjny


    nie rozumiem tego forum tak propagujecie prawo i prawo autorskie itp

    a popieracie łamanie przepisów montując hid z calibry
    Cеребряный бумер

    20'' inch ALPINA Wheels

    Moje Przywitaj sie ;D http://7er.pl/showthread.php/2460-e3...ighlight=Witam

  6. #16
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    213
    BMW
    M62B35 iA.
    Skąd
    Podkarpacie.
    Nikos W.z ciebie to model,wiem,że masz wiedzę ,bo raz mi nawet coś pomogłeś , uwierz mi nie każdego stać na nawet używki , a HID-y jak hidy cenowo dostepne i tyle, jak ja zarabiałbym tyle co w niemcowni Helmut jakiś tam to zapewniam cię ,że nie jeżdziłbym tym co jeżdzę ,przynajmniej nie z twego roku co mam tylko jakąś dwu-trzy letnią bawarką,ale cóż my możemy w tym bezkryzysowym pełnym pracy dobrej płacy kraju......... 8/

  7. #17
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    213
    BMW
    M62B35 iA.
    Skąd
    Podkarpacie.
    Ja mam wszystko co trzeba w aucie tak,że w poprzednim były różne kombinacje,w obecnym mam to z głowy , tyle ,że żal mi tych co nie mogą spełnić marzeń a chcieliby jeżdzić BM.

  8. #18
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    Cytat Zamieszczone przez NikosWariat
    niektórych stać na bmw 7 i ori xeony

    niektórych stać na calibrę z lpg i stać na hid'y


    właściciel bmw 7 płaci za mandaty za prędkość

    właściciel calibry ma znajomego na SKP i nom stop robi przegląd i nom stop zabiera mu policja dowód rejestracyjny


    nie rozumiem tego forum tak propagujecie prawo i prawo autorskie itp

    a popieracie łamanie przepisów montując hid z calibry
    kolego sympatyczny nie wiem czy sie orijentujesz ile kolezko kosztuje ori zestaw xenonów do modelu bmw e38??? NIE???
    wiec pozwól ze cie uswiadomie koszt takiej zabawy to kwota blisko 7000 pln plus montaz wiec wyjdzie ci kolo 10 tys pln :razz:
    wiec wybacz ale to ze mam e38 nie koniecznie musi oznaczac ze jestem az taki bogaty ze zainwestuje taka kase w ori zestaw bo i po co??? skoro tak sie boisz policji to siedz w domu bo cie za wyglad moga zamknac

    wiec mam prośbe nie nalezy nikogo do niczego zmuszac ani nakazywac co ma kupic ani nie straszyc tym bardziej prawem bo nie kazdy jest taki jak ty i wszystko ori kupuje
    wiec pomysl co czasem piszesz
    pozdrawiam
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  9. #19
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    150
    BMW
    VW :]
    Skąd
    Łdz
    Tu się muszę zgodzić z Nikosiem. Mam dość HID'ów w golfach i innych autach. Oślepiają człowieka i stwarzają zagrożenie. Nie dość że taki pajac zakłada to zdejmując lampy szkoda mu na ustawienie tych lamp kasy! Wali w niebo albo gdzieś na pobocze. Jeśli ksenon to tylko ori żaden KIT/HID czy inne badziewie. Nie po to w ori jest poziomowanie i spryskiwacze! Ktoś to po coś dołożył i nie sądzę że to fanaberia twórców aby zarobić więcej kasy!

    Dlatego DUŻE I STANOWCZE NIE przeciw dokładaniu HID'ów. Chyba że jako oświetlenie dodatkowe na spoty zloty itp aby się pochwalić. Nie masz ksenonów kup ori! Nie stać Cię to nie zakładaj a nie narażaj swojego i cudzego życia !!

  10. #20
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    65
    BMW
    7
    Skąd
    w-w
    przesadzacie ja wlasnie orginalne ksenony mam wywalone bo byly z nimi problemy mam zestawik za 600zl teraz i jestem zadowolony .

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •