Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 44

Wątek: [ pozostale] PRZEDNIE LAMPY E38

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar LUQA
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    89
    BMW
    735
    Skąd
    Katowice

    [ pozostale] PRZEDNIE LAMPY E38

    Witam serdecznie mam pytanie odniosnie przednich lamp !! czy można je zdemonotowac bez koniecznosci zrzucania zderzaka?? bo koleś rzekomy "mechanik" twierdzi że nie ma takiej możliwości??

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    504
    BMW
    e38 740i 98
    Skąd
    WWA
    bez problemu je ściągniesz bez zdejmowania zderzaka jest tu gdzieś foto relacja do ringów i tam jest to opisane co i jak :)

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice

    Re: PRZEDNIE LAMY E38

    Cytat Zamieszczone przez LUQA
    Witam serdecznie mam pytanie odniosnie przednich lamp !! czy można je zdemonotowac bez koniecznosci zrzucania zderzaka?? bo koleś rzekomy "mechanik" twierdzi że nie ma takiej możliwości??
    OCzywiście ze sie da - tzn w wersji po liftowej ale jak pamiętam to w przed liftowej też, potrzebny będzie torx20 (długi), zdejmujesz osłone metalową pod lampą i odkręcasz dwie śrubki - są głęboko - następnie śrubki u góry i wyciągasz lampe :) Za pierwszym razem pół dnia roboty, za drugim 15 minut ;)

  4. #4
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno

    Re: PRZEDNIE LAMY E38

    Cytat Zamieszczone przez LUQA
    Witam serdecznie mam pytanie odniosnie przednich lamp !! czy można je zdemonotowac bez koniecznosci zrzucania zderzaka?? bo koleś rzekomy "mechanik" twierdzi że nie ma takiej możliwości??
    hehe Zajebis.. mechanik :D taka opcja tyczy tylko E65 po lifcie z tego co wiem. Tutaj jedyną niewygodną sprawą to jest ściągnięcie listewek pod reflektorami, bynajmniej w wersji po liftowej tak jest

    Jedyne co do powyzszych instrukcji dopisze to jak masz auto po lifcie to najpierw wykrec sam kierunkowskaz bedzie latwiej sciagnac lampe
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Sprawdź we wyszukiwarce bo chyba nawet zrobiłem kiedyś fotorelacje z tej akcji.. czyścilem szkła...

    EDYCJA
    http://forum.7er.pl/-pozostale-monta...ghlight=#83909 - tu jest link do montarzy ringów ale przy okazji jest opisane jak wyjac lampy :)

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar cutthr0at
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    146
    BMW
    735i 99'
    Skąd
    Bedford
    W mojej poprzedniej 7er nie było tych ściągalnych pasków i musiałem odkręcać przedni zderzak. Była przed liftem z 1998 roku. Te paski były skręcone z lampą od spodu i inaczej nie dało rady.

  7. #7
    Cytat Zamieszczone przez cutthr0at
    W mojej poprzedniej 7er nie było tych ściągalnych pasków i musiałem odkręcać przedni zderzak. Była przed liftem z 1998 roku. Te paski były skręcone z lampą od spodu i inaczej nie dało rady.
    W takim razie na pewno nie było to ori wykonanie tylko jakaś samoróbka :) Orginalnie nie rusza się zderzaka żeby wyjąć lampe ;)
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  8. #8
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    Przedliftowe paski nie powinny być nigdzie przykręcone !!!
    Gra muzyka

  9. #9
    W przedliftowych lampach należy po prostu przesunąć blaszane paski pod lampą w kierunku nerek (oczywiście maska otwarta). A potem standard - dwie śruby Torx 20 od dołu i dwa wkręty krzyżakowe od góry, następnie lampa do przodu.

  10. #10
    Cytat Zamieszczone przez sylwekk
    W przedliftowych lampach należy po prostu przesunąć blaszane paski pod lampą w kierunku nerek (oczywiście maska otwarta). A potem standard - dwie śruby Torx 20 od dołu i dwa wkręty krzyżakowe od góry, następnie lampa do przodu.
    No i kierunki trzeba odkręcić bo inaczej lampa nie wyjdzie :D
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •