Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 27

Wątek: Wersja Hamann F01

  1. #1
    Vip Vip
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    886
    BMW
    AC Schnitzer 730d 1999r
    Skąd
    Mlava

    Wersja Hamann F01

    F01 w wersji HAMANNA

    Mnie sie podoba. Zdjąłbym tylko lotkę z tylnej klapy. Wydechy super, koła również. Przód bardzo agresywny.
    B M W

    Staram się pisać poprawnie po polsku.

  2. #2
    Jak zdjąć lotkę z klapy to chyba i z szyby bo będzie to dziwnie wyglądalo. Ale nawet z tymi lotkami nie jest najgorzej choć bez nich było by lepiej ;) Mimo wszystko fajnie wygląda :)
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  3. #3
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    A ja bym jej nic nie ściągną bo wyjątkowo gustownie to wygląda :) niezła gracja i niesamowite poczucie smaku, zmienili tak niewiele a równocześnie tak dużo :)

    Tutaj chyba można powiedzieć, że to ich najlepszy projekt w historii współpracy obu marek.
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    1,126
    BMW
    e38 735 v8 98'
    Skąd
    Skierniewice
    super. Lepsze od ac

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Nie wiem co Wam sie podoba .. dla mnie ochyda ... hmm :x 8/

  6. #6
    Ładne auto..... :D .... było. Ja jestem zwolennikiem serii, a F01 jest ładna sama w sobie. Wersje sportowe to 6er albo X6, limuzynie nie przystają takie "upiększenia". Ale to tylko moja opinia.

  7. #7
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    1,126
    BMW
    e38 735 v8 98'
    Skąd
    Skierniewice
    ee tam mi się bardziej podoba niż seria. Seria jest taka trochę ospała. Brakuje jej tego co miała e38 czy e32 czyli lekkiej nutki agresji. To jest właśnie dla mnie BMW - Limuzyna ale z duszą nie to co np. mercedes czy audi dla emerytów. Wystarczy spojrzeć na tyłeczek e38 czy przód e32. Te samochody mówią do każdego (Uważaj, to ja BMW) Inne marki tego raczej nie mają. BMW 7 to dla mnie limuzyna ze sportowym zacięciem taki rekin olbrzymi wśród wielorybów. Chociaż też jestem zwolennikiem serii to zwykłe F01 jest dla mnie zbyt nudne. Hamann zrobił kawał dobrej roboty!.
    Szkoda, tylko, że nie mają tam takich inżynierów jak w brabusie co z v12 wyciskają ponad 700km :(

  8. #8
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,152
    BMW
    BMW 7系列
    Skąd
    ワルシャワ
    Nie wiem co widzicie w tym samochodzie (nieważne już czy seria czy Hamann)... Mi ten obły przód kojarzy się z głową wielkiego chrabąszcza - albo z nowym Mondeo, co na jedno wychodzi. :razz:

    Cytat Zamieszczone przez coboss
    (...)zmienili tak niewiele a równocześnie tak dużo
    Niewiele? Przyjrzyj się poszczególnym elementom blacharskim - myślę że zmienili wszystko co się zmienia w ramach typowego body kitu.
    Drzwi i dachy raczej mało kto modyfikuje (ok, Gemballa robiła to dla SEC-a w latach '80 :hah:).

    Cytat Zamieszczone przez coboss
    Tutaj chyba można powiedzieć, że to ich najlepszy projekt w historii współpracy obu marek.
    Na czym wg Ciebie polega "współpraca" BMW z Hamann'em? ;)
    '00 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '91 Mercedes-Benz 560SEC, perlmuttgrau

  9. #9
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Ja zdecydowanie na tak.Tylko bez tego czegoś na klapie i bez tego na szybie.Ma pazura :)

  10. #10
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Cytat Zamieszczone przez michal_5000

    Cytat Zamieszczone przez coboss
    Tutaj chyba można powiedzieć, że to ich najlepszy projekt w historii współpracy obu marek.
    Na czym wg Ciebie polega "współpraca" BMW z Hamann'em? ;)
    Na niszczeniu tego co piękne? hehe - wybaczcie nie mogłem sie powstrzymać :) Ale jak coś zmieniać w bmw to tylko potrafią to bavarczycy w M-kach.... Hamman, AcS i inni to porażka dla mnie... Chociaż ktoś tam z Mki zrobił 700KM wiec hmm czemu nie ale sam silnik i inne podzespoły których nie widać na zewnątrz :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •