Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Wątek: [ blacharka] Koleś przerypał mi całą strone auta

  1. #1
    Vip Vip
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    292
    BMW
    X5
    Skąd
    ZS

    [ blacharka] Koleś przerypał mi całą strone auta

    Jak w temacie , od zderzaka do zderzaka, tak ***** gnał że nie zmieścił się w łuku i poszedł mi po całym boku zdążyłem lekko uciec bo jak bym go przyjął na czoło to by się idiota zabił jechał peugeotem 106 bez pasów. :shock:

  2. #2
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Gdyby sie to stalo w Niemczech to bym wcale nie byl zmartwiony - szukal bym juz e38 z 2001 ;D
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    59
    szkoda furki.
    kretyny tak jezdza ze niektorych to od razyu bym prawka pozbawil
    zycze szybkiej rekonwalescencji :)

  4. #4
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    byle się nic niewinnym nie stało a osobiście na takich pacjentów to worzę sprzęt specjalistyczny - a wiadomo moze przeżyje - to ja go dobije - zawsze taniej niz leczenie takiego barana ...

  5. #5
    Vip Vip
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    292
    BMW
    X5
    Skąd
    ZS
    Dobrze że ma oc w pzu bo jest w miarę wypłacalne ale myślę żeby wziąć kasę a auto pchnąć tak jak jest .... czas pokaże zobaczymy na ile wycenią szkodę może zrobię i pchnę nie wiem nie lubię naprawianych aut

  6. #6
    Vip Vip
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    292
    BMW
    X5
    Skąd
    ZS
    No tak na głupotę nie ma lekarstwa faktycznie żal mi tego auta bo to naprawdę IGŁA wiele sobie odmówiłem aby utrzymać je w takim stanie zostało wymienić tylko uszczelkę na podszybiu i fotele przednie bo już są trochę wytarte a przebieg to tylko 194 kkm oryginał z książką i TUV-em tylko siąść i płakać :(

  7. #7
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    pokaż zdjecia bedzie można konkretniej pogadać

  8. #8
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    Cytat Zamieszczone przez Kempes
    No tak na głupotę nie ma lekarstwa faktycznie żal mi tego auta bo to naprawdę IGŁA wiele sobie odmówiłem aby utrzymać je w takim stanie zostało wymienić tylko uszczelkę na podszybiu i fotele przednie bo już są trochę wytarte a przebieg to tylko 194 kkm oryginał z książką i TUV-em tylko siąść i płakać :(
    fotel przedni przetarty????? przy takim przebiegu?

  9. #9
    Vip Vip
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    292
    BMW
    X5
    Skąd
    ZS
    pasażera też... na bokach od wsiadania i wysiadania nie na wylot ale farba ze skóry zlazła przebieg jest na 1000% oryginalny bo Niemiec dał wszystkie kwity z przeglądów sam jestem w szoku że tak szybko w poprzedniej e32 miałem dwa razy więcej na liczniku a fotele były super

  10. #10
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    to prawa, kiedys widzialem e32 chyba z 400tys przejechane a skorka nowka, ile to widac e46 5 letnie z dzurami w fotelach, kiedys jezdzilem corvetą z 2005r z przebiegiem 16tys mil i skora juz byla powycierana, a jak dotkniesz to wrazenie ze z papieru, tak wyprawiona

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •