Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21

Wątek: [ blacharka] Koleś przerypał mi całą strone auta

  1. #11
    Wspolczuje naprawde :(

  2. #12
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,126
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Cytat Zamieszczone przez Kempes
    Dobrze że ma oc w pzu bo jest w miarę wypłacalne ale myślę żeby wziąć kasę a auto pchnąć tak jak jest .... czas pokaże zobaczymy na ile wycenią szkodę może zrobię i pchnę nie wiem nie lubię naprawianych aut

    Tu sie niestety zdziwisz- mialem ostatnio z nimi do czynienia i PZU wycenilo moje auto na 15tys zl!! :hah: Za 3 miesieczna instalke gazowa wtrysk sekwencyjny za 5tys zl doliczyli mi 150zl do wartosci auta ;D byla to podobno wycena z Eurotaxu- gdzie niby sa ceny wyzsze jak gieldowe- za 15tys jest raczej niemozliwe kupic E38 740 na sekwensie nawet calkiem zajechane... a co dopiero auto w idealnym stanie...

    Ale glowa do gory- mam wszystkie czesci wiec zero problemu :D a z Zagania do Zgola niedaleko ;)
    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  3. #13
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    W moją e 34 535 iA z '87 w dniu 8 stycznia uderył Nissan Micra . Zniszczona prawa strona plus wyrwany zderzak , halogeny i atrapa. PZU w którym był nissan ubezpieczony orzekł : Auto marki Nissan jest za małe aby uszkodzić tak duże (!!!!!!) auto jakim jest BMW .Orzekamy ,że odszkodowanie nie może być wypłacone.... sprawe oddałem do sądu czekam na termin rozprawy.......Wypłata AC sprawcy została wstrzymana ,na szczęscie zdołał odebrać auto z serwisu ...... u mnie wycena auta ,szkoda- 5800 zł ,wartość auta wg ZŁODZIEJII z PZU - 5900zł :hah: :hah: :hah: :hah: :hah: :hah:

    Rozsądne auto e34 535 iA '87 za niecałe 6000 tyś :what: :what:

  4. #14
    Vip Vip
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    292
    BMW
    X5
    Skąd
    ZS
    Świetnie że można na was liczyć :)
    BOSS interesują mnie lewe drzwi przód i tył gołe ile cenisz ??
    Czy wszystkie drzwi od początku produkcji mają miejsce na airbag ??
    pewnie jeszcze jakieś części od Ciebie wezmę ale muszę spisać sobie na karteczce bo pamięć mam dobrą ale krótką :hah: Będziemy gadać face to face bo nas admin przejedzie za interesy na forum :hah:

  5. #15
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,126
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Cytat Zamieszczone przez Kempes
    Świetnie że można na was liczyć :)
    BOSS interesują mnie lewe drzwi przód i tył gołe ile cenisz ??
    Czy wszystkie drzwi od początku produkcji mają miejsce na airbag ??
    pewnie jeszcze jakieś części od Ciebie wezmę ale muszę spisać sobie na karteczce bo pamięć mam dobrą ale krótką :hah: Będziemy gadać face to face bo nas admin przejedzie za interesy na forum :hah:

    Drzwi 300zl / sztuka
    Zrob na spokojnie liste wszystkich czesci i wal do mnie na priv`a ;)

    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  6. #16
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Problem w tym, o czym nie wszyscy wiedzą ze złodzieje w postaci PZU i reszty bandy wycenia auto według Eurotax'u ale książek SKUPU! które znacząco różnią sie od tych sprzedazy, to są wydania dla np komisów samochodowych itp ... jako ciekawostkę dodam ze skarbówka przy pobieraniu 2% characzu bierze pod uwagę książki sprzedazy i chyba nawet jeszcze jakiejś innej firmy ... kiedyś wycenili mi 540 97 kombi na coś ok 45 tyś zł gdzie trudno było to auto za 30 sprzedac :)

    ... wracając do PZU do chyba wolałbym od nich ściągać kasę niz np od Link4 itp.. i kolejna uwaga, jak macie chociażby najdrobniejszą stłuczkę to walcie zdjęcia i ZAWSZE wzywajcie policję !!

  7. #17
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    fakt - po psy zawsze dzwonić jak ktos w ciebie przyklepie i napiszecie oswiadczenie to nie badzcie ludzie w wielkim szoku jak ktos się wyprze oświadczenia - i to jest popularne i wtedy zostaje tylko batalia sądowa ...

  8. #18
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Do kumpla przywaliła baba, bidak chory na nerwice i dostał napadu lęku i odjechał z tego miejsca a ta ci..a powiedziała że to On zrobił i tak po sąda sie tuła i omało prawka nie stracił bo bierze leki przeciw lękowe...

  9. #19
    Zaawansowany Użytkownik Awatar hrabia81
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    870
    BMW
    Chwilowo brak
    Skąd
    Polska
    wystarczy dobrze pogadac z facetem ktory wycenia koszt naprawy i bedzie wyzsza kwota ja tak mialem i z 300zl za listwe na przednim zderzaku po krotkiej rozmowie wycenil na 950zl. tyle tylko ze on nie byl z pzu. a co do takich kierowcow to mam pomysl. moze zlozymy sie na czolg albo transporter opancerzony i zrobimy porzadek na drogach. :hihi: jeszcze jedna sprawa w temacie szybkich i wscieklych w super furach o pojemnosci 2.0 max i rocznikie ponizej 1990. wczoraj niedaleko mnie niedoszly leszek kuzaj w e-36 zawinol sie na slupie (trafil na pechowe miejsce bo juz kilka osob tam zginelo mi kiedys w tym miejscu otworzyla sie maska przy 110 wrazenia super) takiej miazgi z samochodu w zyciu nie widzialem (jak bede mial zdjecia to wrzuce) klijent zszedl z tego swiata na bloku operacyjnym mial 23 lata. moim zdaniem powinni pokazywac relacje z takich wypadkow na kursach prawa jazdy moze to by kogos nauczylo ostroznej dynamicznej jazdy.
    P.P.K.K

  10. #20
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    a moim zdaniem relacje nic nie dadzą a jak coś to i tak na kilka chwil bo każdy ma po jakimś czasie poczucie , że już jest mistrzem i wie wszystko o samochodzie - ja na egzamin to zamiast pacjenta na placyk to bym na lotnisko wysłał wylał z 5 litrów oleju i niech polata bokiem ,powpada w poślizg niech się człowiek nauczy kontrolować samochód !!!! wcisnąć gaz na prostej to i dziecko potrafi ale problem jest jak zaczynają sie zakręty ... takie jest moje zdanie

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •