Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: Bmw 735i vs Bmw 525td

  1. #11
    Hehe, fajnie że ludzie maja takie problemy a nie inne :D. Słuchaj stary, prawdziwym zwycięzcą zostaniesz jak staniesz na światłach z tym jegomościem i puścisz narwańca przodem. A jak zapyta się czemu nie pojechałeś to rzucisz mu tekst w stylu " nie twoja liga maluszku'" poczym odjedziesz w siną dal :D.

  2. #12
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez joe white
    Hehe, fajnie że ludzie maja takie problemy a nie inne :D. Słuchaj stary, prawdziwym zwycięzcą zostaniesz jak staniesz na światłach z tym jegomościem i puścisz narwańca przodem. A jak zapyta się czemu nie pojechałeś to rzucisz mu tekst w stylu " nie twoja liga maluszku'" poczym odjedziesz w siną dal :D.
    I o to chodzi ;D

    chociaż ja już nie udaje że daję się prowokować (by oczywiście na zielonym ślamazarnie ruszyć), odkąd w pewnym punciaku jak gośc przygazował (z mojej pseudo-zachęty) i mu świeca wystrzeliła :hah: :hah: :hah:
    Okres i wypłata... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał...

  3. #13
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    1,126
    BMW
    e38 735 v8 98'
    Skąd
    Skierniewice
    a ja się z nim sprawdzę z ciekawości :)

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    323
    BMW
    745iLi320i
    Skąd
    Murowana Goślina
    7 to nie rajdówka...

    jeśli się chcesz ścigać to tak jak radzą koledzy... gaz do deski... resztę robi komp...

    dopiszę jeszcze tylko malutki zonk spotka cie gdy w tym TD będzie zdrowo nagrzebane... kolega załatwi turbo ale da ci klapsy :D baw się dobrze... i wybierzcie bezpieczny odcinek bez dróg dojazdowych i posesji ;)

  5. #15
    Racja. Jak ma seryjnie wszystko to przegra - przynajmniej według katalogu :P. A jak namieszał to się nie przejmuj. Sportowców za używanie sterydów się dyskwalifikuje :D.

    Swoją drogą jak jadę do pracy to często się spotykam z takimi zapaleńcami w Seicentach i Lanosach. W zabudowanym terenie MUSZĄ grzać 100km/h i koniecznie nie mogą się dąć wyprzedzić. Najbardziej bawi mnie stopniowanie biegów w tych mniejszych silnikach. Ja podciągam na 1-ce do 40-50 i przy jakiś 20km/h widzę jak taki narwaniec zostaje z tylu bo właśnie wrzuca 2-ke a 7-ma ciągnie dalej :>. Raz jeden golfiarz się wkopał przede mną. Start spod świateł, ruszył ostro ja spokojnie przy 40km/h minąłem gościa, potem 2-ka, i 3-ka i spokojnie podjeżdżam pod tory kolejowe. Gość po chwili mnie wyprzedził i w ostatniej chwili zorientował się za pas po którym jedzie ma nakaz skrętu w prawo i jest tam ciągła linia. Przejechał po niej i wjechał przede mnie. Za torami stał radiowóz i policjanci zaprosili pana na pogawędkę :D.

  6. #16
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,289
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Ja tam nie ukrywam...Lubie szybką jazdę i np ustawki też lubię.Może nie koniecznie E32 ale też nie raz dostają baty dużo nowsze auta a jak z miejsca dostane baty to wtedy proponuje od 160km/h wzwyż ;) A jeśli tak przegrywam to biorę auto od szwagra i wtedy jest się czym poganiać :P(Mięsny wie jakie auto :D ) Wiem że spotkam się z krytyka ale taka moja natura...
    Sam fakt że wa-we robie w 2h 15min już nie którym dobrze o mnie nie mówi...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •