powiem ci ze takich passatow to mam pare dziennie. nawet ich nierobie bo niechcem, kolektory lepione tasmą izolacyjną i poxipolem , tarcze tylko do golenia starczą, nawet raz widzialem jak gosc mial jeden przewod wysokiego napiecia zrobiony z kabla od przedluzacza, a jak powiesz ze co pan odpier... to on grzecznie odpowiada "co pan pier..." :D opony najtansze i najlepiej jedna bo juz sie rozpadla, klocki najtansze, a olej superol, a gosc kase ma, 2 synkow jezdzi skoterkami po 3tys zl a on niestety niedolozy do auta bo lepiej pochwalic sie dla sąsiadowi ze przez rok w auta wsadzil 30zl..... a jak juz ktos jezdzi dieslem to i wszystko w aucie najtansze musi byc, niewiem moze to taka mentalnosc w bielsku ale juz mnie krew zalewa jak staram sie sprzedac cos dobrego i w dobrej cenia, przykladowo mam yokohame AC01 195/65r15 po 209zl a gosc zamawia debice furio po 200zl bo na debicy sie dobrze mu jezdzilo, i za cholere nieprzekonam ze robi glupio, ale sie rozpisalem.......... ale szlak mnie trafia jak starasz sie cos robic dobrze i fachowo