Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy ... 34567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 70

Wątek: [e65] Nowe towarzystwo dla mojej e38 !

  1. #41
    użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,914
    BMW
    Mała Ladacznica E30 M10 Coupe
    Skąd
    WPI
    Dzieńdobry :) Teraz to trzeba z szacunkiem podchodzić :medit: Śliczna :viva:
    Zauwaźyłem dziwny natłok przycisków do sterowania fotelami :P Grubo!!
    Sebek :D Będę mógł w sulejowie dotknąć ? :D
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=VDqIJUMsR3A].:WIERNOSC jest NUDNA:.[/URL] :D

  2. #42
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Powiedz Sebek lepiej jak wrażenia z jazdy?? :D
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  3. #43
    Zaawansowany Użytkownik Awatar tiger81
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    250
    BMW
    E63 645Ci było E65 745i
    Skąd
    Tychy
    Gratuluje zakupu, jak widać dosyć dobrze wypasiona wersja. Możesz powiedzieć jak na chwilę obecną wygląda rynek niemiecki pod względem E65? Mam właśnie zamówienie na taki samochód, a widzę że swoją kupiłeś w Essen - Długo szukałeś, dużo ich obejrzałeś?
    Wrzuć też jakiś opis i więcej fotek.

  4. #44
    Vip Vip
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    1,068
    BMW
    E38- 740D 1999r.p.
    Skąd
    62-872 Godziesze
    Kurcze PIĘKNA!!! Bezawaryjnej jazdy życzę!!! A w Sulejowie trzeba sporo Ją opić żeby nie zardzewiała :what: :hihi:

  5. #45
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,965
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Dziekuje jeszcze raz za gratulacje.

    Co do pytan to po kolei - kolor to Toledoblau Metallic.

    Co do wrazen z jazdy - bylem wczoraj pod duzym wrazeniem ogolnym tego auta poniewaz nie jezdzilem do tej pory e65, a takze nie mialem stycznosci z jej technika.

    Auto wydaje sie byc wieksze niz e38 - to zauwazylem na poczatku.

    Jednostka silnika N62 z pojemnoscia 4,4 jest elastyczniejsza niz M62B44, lepiej i pewniej przyspiesza od samego dolu. Mozna powiedziec ze na S wciska w fotel.

    Po przelaczeniu EDC na autostradzie w pozycje SPORT - auto staje sie odczuwalnie twardsze i klei do podloza :D Dynamic Drive´a niestety nie ma - no ale zawsze cos za cos.

    We wnetrzu auta jest bardzo cicho i luksusowo - pomimo tego ze od razu mozna zauwazyc ze jakosc wykonania i materialy sa duzo gorszej jakosci niz w e32 i e38.

    Plastik imituje aluminium itd. Chyba tylko do jakosci skory nia siedzeniach nie mozna sie przychepic bo jest idealna.

    Ta e65 wypatrzylem na Mobile.de w ostatni bodajze piatek i jest to ogolnie pierwsze e65 ktore ogladnalem i od razu zakupilem.

    Przemowil do mnie kolor (chcialem uciec od czerni i charakteru auta rzadawego lub gangsterskiego :D ) i chyba sie udalo.

    Oprocz koloru wazne bylo wypasazenie (na pewno o czyms zapomne):

    - siedzenia komfort, podgrzewane, wentylowane, masaze, aktywne zaglowki
    - tyl siedzenia grzane, aktywne zaglowki
    - dociagane drzwi, softclose
    - szklany, elektryczny szyberdach
    - zaluzje boczne i tylna elektryczne
    - System audio - DSP Professional
    - grzana kierownica, elektryczna kolumna kierownicy
    - EDC
    - wszystkie szyby (wraz z przednia) klimakomfort
    - BiXenon z doswietlaniem zakretow
    - sciagany hak
    - cd zmieniarka + naped cd
    - telefon bezkablowy
    - otwory na kubki z przodu
    - ogrzewanie i wietrzenie stale z pilotem
    - RDC (kontrola cisnienia w kolach)
    - funkcja TV
    - dwustrefowa klimatyzacja
    - czujnik deszczu
    - serwisy BMW online
    - wybieranie glosowe

    Reszte dopisze jak odbiore dzis samochod bo juz nie pamietam ;)

    Auto mialo trzech wlascicieli, z tym ze ostatni jezdzil nim od 50000 km do teraz (czyli 190000 km). Wszystkie przeglady od samego poczatku sa udokumentowane w ksiazce serwisowej + rachunki z BMW). Na auto dostalem roczna gwarancje na silnik i skrzynie biegow.

    Handlarz (Niemiec) zgodzil sie na dluga jazde probna i przeglad we wlasnym warsztacie,
    zrobilem autem ok 150 km a na koniec pojechalem do znajomego mechanika na przeglad.

    Okazalo sie ze lakier jest oryginalny, auto od spodu suche, zawieszenie w stanie idealnym, nowe tarcze hamulcowe, nowe klocki, nic do zarzucenia.

    Zczytanie bledow przez OBDII nie wyplulo nic oprocz bledow RDC (czujnik cisnienia kol).

    Auto otrzymalo bardzo pozytywna ocene od znajomego mechanika.

    Po powrocie i dluzszej rozmowie ze sprzedawca, udalo sie jeszcze wypertraktowac dobra cene, i auto stalo sie moja wlasnoscia.

    Rynek e65 w DE jest na dzien dzisiejszy bardzo interesujacy poniewaz realne ceny tych aut zaczynaja sie od ok. 11000 Euro za roczniki 2001 - 2003 z silnikami 4,4 (bo takiego szukalem). Na pewno jest wsrod nich duzo smieci - jakos jednak udalo mi sie znalezc za pierwszym razem rodzynek :)

    Pozdrawiam
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


  6. #46
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    293
    BMW
    F07 530D
    Skąd
    Bytom
    Szczerze gratuluję zakupu i dobrego wyboru. Pozostaje mi życzyć bezawaryjności no i oczywiście radości z jazdy nowym cackiem. Pozdrawiam serdecznie.

  7. #47
    Vip Vip
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    886
    BMW
    AC Schnitzer 730d 1999r
    Skąd
    Mlava
    No to jesli mówisz że ceny zaczynają sie od sumy 11 tys ojro to rzeczywiście jest to zachęcające. Mooooże za jakis czas sie skuszę ? Zobaczymy. Wyposażenie widzę masz dość bogate, no i kolor dość niepospolity także będzie sie wyróżniała. myślisz o wstawieniu gazu?
    B M W

    Staram się pisać poprawnie po polsku.

  8. #48
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Volumax
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    415
    BMW
    Corvette C7, BMW BMW X6 40d, Jeep Grand Cherokee Summit
    Skąd
    Warszawa
    I żeby nie ta cholerna złodziejska akcyza to ile więcej takich pięknych aut jeździło by po Polsce. Ehhh

  9. #49
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    877
    BMW
    730D
    Skąd
    RADOM
    Tylko pogratulować auta.
    730

  10. #50
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,965
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Cytat Zamieszczone przez wiku
    No to jesli mówisz że ceny zaczynają sie od sumy 11 tys ojro to rzeczywiście jest to zachęcające. Mooooże za jakis czas sie skuszę ? Zobaczymy. Wyposażenie widzę masz dość bogate, no i kolor dość niepospolity także będzie sie wyróżniała. myślisz o wstawieniu gazu?

    Jestem zwolennikiem gazu, zaden samochod do tej pory nie sprawial mi problemow (z instalacja PRINS VSI) dlatego e65 takze dostanie swojego ksiecia (PRINS`a) ;D

    Roznica w cenach paliw na dzien dzisiejszy jest znaczna - litr PB95 to w Zgorzelcu 4,19 PLN a LPG dobrej jakosci to 1,60 PLN ..... i wszystko jest jasne.

    Co do akcyzy - zeby jej uniknac auto zameldowalem dzis w DE, ubezpieczenie porownywalna cena do PL a swiadczenia o niebo lepsze.

    Jade po poludniu ze swiezymi blachami odebrac auto to moze zrobie jeszcze pare fotek.
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •